.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Chcete opravdu nahlásit tento příspěvek?
Autor: Mário
Text: No to vám verím, keby som vedel že vás to sklame tak by som to radšej ani neposlal.. Ale ak vydám niekedy nejakú knihu, tak vám jednu pošlem aj s venovaním za trpezlivosť.
Tie body sú diskutabilné, ako autor si vždy budem za určitými vecami stáť a obhajovať ich, ale som rád že ste ma na ne upozornili:
-U nás sa toto slovné spojenie udomácnilo v opačnom zmysle, osobne to radšej preskúmam.
-Tu to nie opísané, ale Bleak bol propagandou vyvyšovaní a stal sa tak populárnym. Trestať hviezdu by malo zlý dopad na verejnosť, tu som to mal viac opísať, moja chyba
-Chápem. Oni si vytvorili spoločenstvo, lebo ako elitná jednotka nasadzovaná v najťažších úlohách si dokázali vybudovať vzťah, neviem či rodinný, ale niečo čo ich silne spája. Túžba prežiť to.
-Skúste sa zamyslieť. Ak by ste stratili vzácneho vojaka a vedeli že je veľmi dobrý, kde by ste ho teda hľadali? No predsa na cieľovom mieste, museli si dôverovať a v misiách išlo častokrát len o vieru
-Byť nadopovaný drogou a adrenalínom, človek sa prestáva obávať a taktiež všetky veci v dome sa stali v rozsahu pár minút
-Dobre obrázok ma položil na lopatky, takže jablko (plod sváru po vašom) by som zamenil za granátové alebo za bataty
--
-Lebo Bleak začal byť vzbúrný a prestával veriť v systém. A mal vplyv na celý tím
-Ano to je pravda. Malo mi dôjsť, že žitie odmalička v kasárňach a bez rodiny vás táto vec nenapadne
-Lebo pozná nepriateľa a vie ako sa správať.
To v podstate som chcel len zvýrazniť slovo ale asi máte pravdu (opravovala mi to učiteľka slovenčiny.. Asi ju musím vymeniť :) )

Kontaktní údaje