Vault šílené brahmíny - největší stránka o sérii Fallout v češtině i slovenčine | Fallout 1, Fallout 2, Fallout Tactics, Fallout 3, Fallout New Vegas, FOnline, Fallout 4
.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. kontakt .. poslat novinku .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..

Fallout: New Vegas

novinky
recenze
hráčské recenze
návod
spolubojovníci
screenshoty
videa
zbraně
download
wiki
fórum

FOnline

novinky
faq
fórum
FOnline: 2238
status
server-boy 2238
manuál
mapy
instalace
screenshoty
gang VŠB
wiki-boy 2000
download
The Life After
status
manuál

Fallout

novinky
recenze
návod
města
náhodné lokace
postavy
spolubojovníci
vault-boyové
holodisky
konce
texty ze hry
vychytávky
archiv zvuků
screenshoty
demo
wiki
fórum
download

Fallout 2

novinky
recenze
návod
města
náhodné lokace
postavy
spolubojovníci
předměty
zbraně
brnění
automobil
holodisky
karmické tituly
konce
texty ze hry
kulturní odkazy
zajímavé sejvy
vychytávky
screenshoty
archiv zvuků
mapper
modifikace
wiki
fórum
download

Fallout Tactics

novinky
recenze
návod
charakter
mise
náhodné lokace
zbraně
brnění
vozidla
holodisky
drogy
screenshoty
multiplayer
hrajeme po netu
tipy a triky
editing
obličeje
modifikace
wiki
fórum
download

Společné

bible
časová osa
bestiář
pitevna
traity
perky
technologie
zbraně vs. realita
bugy
tajemná tajemství
technické problémy
licence

Fallout projekty

Fallout Online (V13)
Fallout 4
Fallout 3: Van Buren

Příbuzné hry

Arcanum
AshWorld
Fallout: BOS
Fallout 3
Fallout: PNP
Fallout: Warfare
Fallout Tycoon
Lionheart
STALKER
Borderlands

Hry naživo

Fallout LARP
Fallout RP
download

Soutěže

O brahmíní vemeno
screenshot měsíce
žebříček charakterů
žebříček kr. zásahů
masový hrob
rychlonožka

Zábava

povídky
poezie
knihy
komiksy
filmy
hudba
kvízy
humor

Různé

články
rozhovory
jak přežít
wallpapery
bannery
průzkum
srazy a setkání
IRC channel
odkazy

Vault šílené brahminy - největší stránka o sérii Fallout v češtině a slovenčine.


AUDIO DENÍK RICHARDA GREYEZáznam: 0028 -o0043

Umírám. Tohle musím dopsat dřív, než mě ta bolest definitivně zlomí.


Záznam: o0044 -o0057

Nemůžu uvěřit, že se mi nakonec podařilo vyškrábat se ven z té nádrže. Ten sliz mi fyzicky nijak neublížil, ale málem jsem se v něm utopil. Ani nevím, co se stalo s Haroldem. Stál hned vedle, když mě ten jeřáb srazil do nádrže. Musel být zabit, jinak by se mi určitě pokusil pomoci. Francine je mrtvý, zabil ho jeden z těch robotů.


Záznam: o0058 -o0096

Ani nevím, kolik času už prošlo. Podařilo se mi hacknout se do počítače, vypnout roboty a spustit tohle nahrávání, ale teď mám pocit, jako by moje vědomí chvílemi odplouvalo pryč. V mé hlavě už je jenom bolest...


Záznam: o0028 -o0043

Ten zelený sliz, do kterého jsem spadl, je právě ten hledaný zdroj všech těch mutací okolo. Moje kůže hnisá a odlupuje se. Na jiných místech zase vytváří puchýře a z nich začíná vytékat nějaká zelená hlenovitá substance. Ale jsou dny, kdy se bolest dá i vydržet.


Záznam: o0044 -o0057

Už dokážu zase ujít i několik metrů... Teď se mi zdá nepochopitelné, že jsem se dokázal vyškrábat celou tu cestu od nádrží až sem. Kupodivu se už ale cítím silnější i když mám stále ještě bolesti. A taky se mi zdá, jako by se všechno kolem mně zmenšovalo.


Záznam: o0058 -o0096

Myslím, že jsem dnes snědl jednu z těch mutovaných věcí, co tu okolo cupitají. Dříve, než jsem si stačil uvědomit co se děje, vymrštilo se z mého břicha nějaké chapadlo a chytilo toho ubohého tvorečka. A v okamžiku, kdy vtáhlo toho hlodavce do mých střev, pocítil jsem dotek jeho myšlenek. Aspoň myslím. Je taky docela pravděpodobné, že se ze mně pomalu stává šílenec a nejsem už schopen rozlišovat, co je skutečnost a co halucinace. A možná, že ve skutečnosti právě teď umírám v té nádrži a všechno tohle je jen má představa.


Záznam: o0097 -o0111

Všechno mi každým dnem připadá jasnější a zřetelnější. Ten toxin opravdu zdokonalil mojí mysl. Cítím, že i těm nejsložitějším filosofickým otázkám dokážu porozumět přímo a jednoduše. Je mi, jako by něco odlouplo všechny vrstvy a závoje z mého mozku. Co by se asi stalo,kdybych ponořil jedno z těch zvířat do nádrže na trochu delší dobu? Mohlo by tak získat vědomí?


Záznam: o0112 -o0134

S těmi zvířaty se dějí ty nejpodivuhodnější věci. Stávají se chytřejšími a mnohem víc se zajímají o své okolí. A jednou jsem ponořil najednou psa a krysu a oni se SPOJILI dohromady. Nejsou to už dva oddělení tvorové, ale je to i víc než jenom jeden. Možná, že tohle je budoucnost - spojit různé tvory dohromady do jedné jediné, harmonické jednoty. Teď už nejím vytvářená zvířata jen pro výživu, teď se stávám nástrojem skrz který bude dosažena jednota tvorstva. Jsem už mnohem víc než jen pouhý člověk.


Záznam: o0135 -o0139

Nastává čas přivést ostatní tvory ke slávě a míru, které nám přinese Jednota.


Záznam: o0140 -o0153

Konečně do mého domova zabloudila jedna ztracená duše. Byl jsem tak překvapený, že jsem ho zkonzumoval ještě před ponořením a to byla chyba, kterou už nesmím znovu udělat. Jeho mysl byla tak primitivní, že ji mé pročištěné poznávací schopnosti odmítly.


Záznam: o0154 -o0172

Abych byl vhodnější pro úkol, který jsem si vytknul, začal jsem měnit sám sebe vstřikováním malých dávek viru do různých částí mého těla. Ten sliz v nádržích je totiž virus vytvořený lidmi a nazvaný Forced Evolutionary Virus. Tuhle informaci jsem získal pomocí mé nově vypěstované neurolinky do počítače základny.


Záznam: o0173 -o0198

Těch pár poutníků, kteří sem našli cestu pro mě znamenalo velké zklamání. Vypadá to, že nemutují správným způsobem. To nejlepší, co jsem byl schopen vytvořit, je pár velkých tupých mutantů. Většina z nich si nepamatuje vůbec nic z doby, než jsem je povolal do naší úžasné Jednoty. Používám je jen jako potravu. Z jejich myslí nezískávám nic.


Záznam: o0199 -o0236

Oh velký stvořiteli!! Konečně se mi podařilo pocítit radost z dokonalého splynutí s další duší! Ale tenhle nebyl jako ti druzí, jeho stupeň ozáření byl velmi nízký. Věřím, že právě tohle je ten faktor, který jsme celou tu dobu přehlíželi. Vypadá to, že konverze je mnohem úspěšnější v případě, že subjekt předtím utrpěl méně poškození radiací. Ještě nikdy jsem nepocítil takovou slast, jako když jsem přijímal jeho mysl do své vlastní.


Záznam: o0237 -o0281

Začínáme vytvářet armádu, která svůj smysl zasvětí sjednocení té podivuhodné rozmanitosti života. Vytrénovali jsme je tak, aby byli schopni pokračovat v naší práci zde, zatímco my vyhledáme více obydlenou. oblast, abychom do sebe mohli přijmout její obyvatele.Začínáme pociťovat nedostatek vhodných těl. Musíme najít místo s velkým zdrojem vědomostí a stálým přísunem biomasy.


Záznam: o0282 -o0303

Přestali jsme se zvětšovat do doby než toto naše nové unifikační centrum najdeme. Až dorazíme na ono místo, budeme pokračovat v jídle a růstu, dokud nepřineseme mír a jednotu celému světu.

Miniaplikace


Staň se pomocníkem při tvorbě, nakrm Šílenou brahmínu!:)
Fallout Bible


Vývojářské memoáry

Fallout 3: Van Buren


Rychlé odkazy
České stránky
Templáři VŠB
ABCgamesZahraniční stránky
No Mutants Allowed
Duck and Cover
Planet Fallout
Fo3 ofic.stránky
Bethblog
The Vault
Trzynasty Schron
Falloup Online

Modifikace
Vault-Tec Labs
Killap.net
Last Hope
Fallout:Resurrection
Fallout:BGE
Mutants Rising
Fallout:Yurop

Pro autorizaci
pište na e-mail


Sponzoři VŠB

TOPlist