.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Bantz, 2010-08-16 15:18:19,

Fonline:2238 - Rok první

"Fonline 2238 is like Hello Kitty Online, just cooler"

Fallout Online: 2238 logoPřesně před rokem skupina Rotators spustila veřejnou beta verzi mmo Fonline:2238. Za rok se toho hodně změnilo a to z zejména po technické stránce, snad vše k lepšímu. Lagy jsou minulostí, server je víceméně stabilní, instalace hry je daleko jednodušší, běží vlastní fórum a wiki.

Gang Vaultu šílené brahmínyCo se týče obsahu hry, co hráč to názor. S každým wipem serveru přišla éra, která se výrazně odlišovala od té předchozí ve všech možných aspektech jako je ekonomika nebo PvP. Přesto nebo možná právě proto je hráčská základna stabilní, a pohybuje se okolo 350 hráčů online během odpoledních a večerních hodin. V pustinách vlaje mnoho vlajek a ta československá se rozhodně neztratila. Jedním z nejvýznamnějších gangů v pustině je i gang Vault Šílené Brahmíny, v současnosti úzce spolupracujícím s další československou skupinou The Hawks

Na co se můžeme těšit v dalším roce? Snad se konečně brzy dočkáme převedení do 2.5D, kdy budou do hry zaimplementovány další 3D modely, včetně modelů hráče, což by mělo výrazně ulehčit přidávání obsahu jako jsou nové předměty do hry. Věřme, že se také dočkáme více a hlavně komplexnějších questů, na kterých developeři pracují.  

"WARNING: This game may not be suitable for young players. You may die in this game and there is no save function!"

Pro ty co ještě Fonline:2238 nezkusili je možná právě teď dobrá příležitost to zkusit a pro ty co hru zavrhli po prvních pár dnech, kdy kompletně frustrovaní lagy, neustálým padáním serveru a podobnými lahůdkami přísahali, že na 2238 už nikdy nešáhnou.

Válka je možná pořád stejná, ale u Fonline 2238 to tak úplně neplatí.

Modoc dne 30.07.2010 video na Youtube

Sdílet na Facebooku
Autor: Johnny NuclearOdesláno: 01:31, 17.8.2010ID: 7f517cNahlásit Vaultmasterům
Hell yea
Autor: JaWOdesláno: 02:07, 17.8.2010ID: 705b6aNahlásit Vaultmasterům
Ty hromadné bitky, to je maso 8-)
Autor: JaWOdesláno: 02:13, 17.8.2010ID: 705b6aNahlásit Vaultmasterům
uff, VSB Combat Interface
http://fonline2238.net/forum/index.php?topic=7932.0

Bylo by fajn, kdyby články o Fonline 2238 byly na brahmíně častější. Tahle hra si to zaslouží.
Autor: SiusOdesláno: 08:07, 17.8.2010ID: 6f99aeNahlásit Vaultmasterům
Jen bych dodal jedno z těch solidnějších videí na nalákání lidí: http://www.youtube.com/watch?v=hMCkrtnauKs

Jedná se o akci kdy se naše aliance vedená Hololasimou hrdě postavila stávajícím raiderům pustiny - RedDotům. Holo bravurně svou lámanou angličtinou pokřikoval příkazy na mumble a výsledkem byl naprosto dezorientovaný nepřítel, který netušil z které strany přišla smrt.
Autor: SiusOdesláno: 08:26, 17.8.2010ID: 6f99aeNahlásit Vaultmasterům
Ah až teď sem zapsal, že obrázek je vlastně link. Nu nevadí... Ale abych nespamoval naprázdno, tak podle neoficiální šuškaniny se bude brzo dít nový update (2238 definice slova "brzo": rozmezí mezi 5 minutami a 5 měsíci), který by měl přinést i novinky do PvP, tak sem zvědav.
Jinak tohle "brzo" bude dle mých skromných odhadů cca dvoutýdenní brzo.
Autor: KocikOdesláno: 09:56, 17.8.2010ID: 613eacNahlásit Vaultmasterům
Co se stane když ve FOnlainu zemřu? Objevím se někde nebo to je definitivní konec? A jak funguje systém ukládání při odchodu ze hry? Předpokládám že to bude něco jako autosaving, že? Docela bych to zkusil, ale rád bych věděl do čeho jdu, abych pak ve vteřině neztratil několikahodinovou práci :)
Autor: MaxidejfOdesláno: 10:09, 17.8.2010ID: 614036Nahlásit Vaultmasterům
Krucinál, dneska se mi o tom skoro celou noc zdálo ... jak neohroženě na lvlu 1 kraftim pod vlajkou Šílený Brahmíny neco z brahminich hoven :D .. no vubec silenej sen, ale urcite to zahraju!! ;) .. jen az budu mit vic casu :/ .. coz muze paradoxne byt az zacatek zimniho semestru ;)
Autor: ImirOdesláno: 10:46, 17.8.2010ID: 60a266Nahlásit Vaultmasterům
Tak se to má takto,
Je to jako v reálu, zabijou tě a ty přijdeš o vše co máš u sebe.
Objevíš se na respawnu s 10HP a unavený na 3-7 minut(nejde si dát FA).
Jediné "bezpečné" místo je tvůj stan, který si postavíš z 10 kůží nebo báze sdílená s dalšími hráči(alty).
Bohužel ani to není naprosto bezpečné, jsou způsoby jak vybrat i to.
Celá hra je o tom, že pustina je fakt tvrdá a smrt číhá na každém hexu.
na http://gang.madbrahmin.cz/ je dostatek informací pro nováčky.
A dobře rozvažte jestli se dáte na stranu dobra či zla :o)
Autor: JaWOdesláno: 10:53, 17.8.2010ID: 705b6aNahlásit Vaultmasterům
Včera jsem zkoušel instalaci, stáhnul jsem všechny updaty, zaregistroval a nic, nemohl jsem se lognout na nově vytvořený login. Zkusil jsem se zaregistrovat znovu a zase nic. Incorrect login and password. Je to normální?
Autor: MayckOdesláno: 10:58, 17.8.2010ID: 607bbaNahlásit Vaultmasterům
Nejsem si jist, jestli to tak ještě je, ale když jsem to před nedávnem instaloval, tak se musel člověk při prvním spuštění nejdřív přihlásit pod defaultním loginem a pak teprve šlo se připojit na svojí postavu.
Autor: JaWOdesláno: 11:53, 17.8.2010ID: 705b6aNahlásit Vaultmasterům
To je pěkná hovadina. To znamená, že když se registruju, tak už se do hry nedostanu, protože neznám defaultní login, který se přepíše tím mým?
Autor: imirOdesláno: 12:01, 17.8.2010ID: 60a266Nahlásit Vaultmasterům
ano, nejdříve postíš hru, tím se ti stáhne cache a pak se registruješ.
jinak je to myslím:
login a password
Autor: JaWOdesláno: 12:08, 17.8.2010ID: 705b6aNahlásit Vaultmasterům
login a password to nejí.
Tenhle debilní systém na 100% odradí hromadu lidí.
Autor: imirOdesláno: 12:20, 17.8.2010ID: 60a266Nahlásit Vaultmasterům
tak rozbal znova instalaci, zkopíruj master a crit a tkus to znova
Autor: MayckOdesláno: 12:40, 17.8.2010ID: 607bbaNahlásit Vaultmasterům
Není nutný to znova instalovat, stačí jen smazat .cache soubory ze složky data.
Autor: MaxidejfOdesláno: 12:42, 17.8.2010ID: 614036Nahlásit Vaultmasterům
cituji tuto novinku:
... Za rok se toho hodně změnilo a to z zejména po technické stránce, snad vše k lepšímu. ...
:DD
Autor: MayckOdesláno: 12:43, 17.8.2010ID: 607bbaNahlásit Vaultmasterům
PS: Mám za to, že defaultní login a password (aspoň u mě to tak fungovalo) je obojí "PRESS ENTER"
Autor: JaWOdesláno: 13:03, 17.8.2010ID: 705b6aNahlásit Vaultmasterům
Tak takhle taky ne...
http://img15.imageshack.us/img15/2447/login1y.gif
http://img341.imageshack.us/img341/2862/login2m.gif
Autor: MayckOdesláno: 13:16, 17.8.2010ID: 607bbaNahlásit Vaultmasterům
Jakmile se takhle načte to menu, tak by mělo stačit už jen napsat svůj login a password, a mělo by to jít... možná ještě restartovat klienta.
Autor: BantzOdesláno: 13:16, 17.8.2010ID: 6167acNahlásit Vaultmasterům
to Jaw->teď se normálně zaregistruj a naloguj.
Autor: KallessinOdesláno: 13:26, 17.8.2010ID: 5112d2Nahlásit Vaultmasterům
Asi před třemi lety jsem prohlásil, že onlinovy jsou ****** a já nikdy žádnou hrát nebudu, leda by někdo udělal fallout online.......

FOnline jsem hrál dobře půl roku. Jen neustálé promazávání serveru (byť chápu důvody) mě trochu brzdilo v nadšení.
Teď jsme si dali s kamarádem pauzu až do doby než bude ten "3D" model... Jinak fungujeme pod jménem Dantes traders. Povětšinou jsme vyráběli věci a snažili se o RP a obchod mezi hráči.. Poznáte nás podle toho, že rozhodně nestřílíme každýho na potkání a naše jména mají příjmení Dantes... Snad brzy na viděnou v pustinou...


BTW - Víte o tý legendě? Prej je někde v pustinách velká továrna na nuka-colu a v tý jsou tisíce zátek. Nevěříte? Hledejte................

Autor: imirOdesláno: 13:27, 17.8.2010ID: 60a266Nahlásit Vaultmasterům
po nalogování je potřeba vypnout a zapnout klienta, jinak budeš mít plamenný postavičky :o)
Autor: JaWOdesláno: 13:45, 17.8.2010ID: 705b6aNahlásit Vaultmasterům
Mayck- nejde
Bantz - nejde
imir - hmm, super vychytávka
Autor: imirOdesláno: 14:30, 17.8.2010ID: 60a266Nahlásit Vaultmasterům
http://forum.madbrahmin.cz/viewtopic.php?f=34&t=510

jsi připojenej na net? :o))
Autor: KocikOdesláno: 14:30, 17.8.2010ID: 613eacNahlásit Vaultmasterům
Já si vytvořil jednu postavu a za tu se můžu nalogovat kdykoliv bez problémů. Problém je že jsem si dal charisma na 1 a nikdo se mnou nechce obchodovat :D Když si vytvořím nový charakter, tak se za něj nemůžu nalogovat - Incorrect login and password. Bezva :-)
Autor: JaWOdesláno: 14:42, 17.8.2010ID: 705b6aNahlásit Vaultmasterům
imir - vtipálek, že?

Už to ani zkoušet dál nehodlám. Login a registrace by měla být blbuvzdorná. Proč bych měl strávit kupku hnoje času hokusy pokusy, abych se jen dostal do hry? Proklikávat se errorovými obrazovkymi? Tohle je diletantství nejhlubšího kalibru. Uděluji Fonline 2238 cenu SHIT HIT !
Autor: SiusOdesláno: 20:34, 17.8.2010ID: 6f99aeNahlásit Vaultmasterům
2 Maxidejf: Ty si asi nebyl při prvním a druhém OBT že? :D
2 JaW: May the force be with you.

Instalace je krapet kostrbatá, ale v porovnáním co to bylo je to požehnání.


Jen mě tak napadlo, že kdyby sme sehnali dostatek lidí a solidní scénář, mohli by jsme udělat FOnline machinimu. Vzít např. některou z místních povídek a zfilmovat ji online. Nějací dobrovolnící?
Autor: KocikOdesláno: 21:07, 17.8.2010ID: 613eacNahlásit Vaultmasterům
to Sius - vypadá to že jsi ve FOnalinu zběhlý, je nějaké místo kde se schází české komunita? Hraju teprv chvilku, ale vypadá to že je to tam samý cizák. NCR je zřejmě obdoba Karlových Varů, protože nic nic jiného než azbuku tam nevidím :D
Autor: MayckOdesláno: 00:43, 18.8.2010ID: 607bbaNahlásit Vaultmasterům
Sius <- Machinima neni špatný nápad, ale vzhledem k tomu, že Fonline je 2D (a 2D machinima, nebývá moc častá), tak by to mohlo být dost komplikovaný...
Autor: SiusOdesláno: 09:01, 18.8.2010ID: 6f99aeNahlásit Vaultmasterům
Češi a slováci se nijak zvlášť ingame nescházejí, narazíš na ně asi nejvíc v jižních městech, tedy NCR a Sanfran, ale jinak pokud nejsi v gangu tak nic moc.

2 Mayck: Tak záleží co by od toho kdo chtěl. Pokud bys tam chtěl napráskat nějaké zvláštní efekty atd, tak mi příjde FOnline právěže ideální, protože se dá překopat celkem solidně, viz.: http://fonline2238.net/forum/index.php?topic=7913.0
Autor: BantzOdesláno: 13:45, 18.8.2010ID: 61198aNahlásit Vaultmasterům
->Kocik
Největší šance a skoro jedinou šanci máš v NCR, o hodně menší v Hubu. San Fran, Boneyard a Hub nemá smysl ani zkoušet. Občas tam někoho potkáš, ale kdybys někdy chtěl trochu dobrodružnější setkání, tak přijď do Broken Hills když ho maj pod kotrolou TTLA, tzn. frantíci. Občas tam najdeš někoho z VŠB nebo Hawks jak brání město.
Autor: ThorusOdesláno: 18:56, 18.8.2010ID: 4246ecNahlásit Vaultmasterům
No Fonline mě teda vůbec nezaujal. Hrál jsem tam když to dost lagovalo, ale to se dalo přežít. Hoší je to s těma individuama co tam hrajou. Pomatení rusáci střílejícího každého kydače brahmíních hoven na potkání, samozvaní šerifové měst atd. Asi po týdnu jsem si vyrobil slušnou zbroj, sehnal sem zbraň a pak mě někdo zabil a obral. To si radši znovu zahraju Fallout 2...
Autor: KocikOdesláno: 20:19, 18.8.2010ID: 613eacNahlásit Vaultmasterům
A když už jsme u těch brahmín, u koho můžu prodat ty brahminní lejna. Byl jsem pilný sběrač, ale zdá se, že nikdo nemá o tento druh zboží zájem :-)
Autor: KocourOdesláno: 22:26, 18.8.2010ID: 60c97aNahlásit Vaultmasterům
Kocik: U honáka, který ti dal za úkol ty hovna sesbírat :) - Ten co ti dal lopatu. Postává u každé ohrady s brahmínama, kde najdeš exkrementy ;)
Autor: RudiBOdesláno: 22:57, 18.8.2010ID: 511332Nahlásit Vaultmasterům
Hral som to dakedy davno ked to este lagovalo, a ked to lagovalo trosku menej :) take 2 wipy, to boli etse casy ked kentaury neboli take zrychlene a expilo sa stylom ze set do nich strielali a sem tam trosku pobehli :D ale malo to aj sovje tieniste stranky, zrazu prisiel lag vy str sice behali ale o 2 minuty vas uakazalo mrtveho na zemy :D ale inak to obla sranda, zazil som aj par hromadnych bitiek spolu z chlapcami z VSB, vacsinou v Reddingu :D alebo som len tak z kamosom okradal ludi v New Rene :D ale uz sa mi do toho znovu nechce :D
Autor: MelichorOdesláno: 23:35, 18.8.2010ID: 51fc66Nahlásit Vaultmasterům
Kocik: Exkrementy ale nemas sbirat, ale dat si lopatu do ruky, prehodit kurzot na ikonu ruky, klepnout na vykal a pak probehne animace svihnuti lopatou. teprve pak muzes za tim. kdo ti dal lopatu a vyfasujes odmenu.

Jinak Fonline jsem miloval za casu prvni OBT. Proseni Abdulaha, aby nas vzal pres Pustinu do baze, na kterou se tehdy tvrde sporilo(ovsem diky Mayckovi o neco snaze), obdivovani Fuzziho 21 lvl u deseti altu, poklidny pokec se Siusem, Kocourem a JaWem na bazi, testovani podzemi VC se Strangerem(netusim, jestli se tam po nas nekdo podival), Wanaminguv spam na IRC a hlavne zrada Levaslayera , ktera prinesla fenomenalni braneni baze. Na to se nezapomina. Ovsem v druhe fazi se politika sveta kolem i gangu zmenila a tim se pro me jako medika stala obydlena cast Pustiny az prilis nehostinna. Takze vegetuji obvykle v horach uz asi treti-ctvrty wipe a sbiram kyticky :o).

Temihle sentimentalnimi kecy chci rici, ze Fonline pres vsechny sve chyby a nedostatky je skvela zabava, kdyz ma clovek kolem sebe zajimavou komunitu lidi.
Autor: MayckOdesláno: 00:03, 19.8.2010ID: 607bbaNahlásit Vaultmasterům
Melichor <- jo první éra, to byly časy... to ještě bylo v Broken Hills bezpečno, většina lidí nejdřiv mluvila a pak střílela, byl tam jeden ultimátní nepřítel v podobě BROS (ví někdo, co se s nima stalo?) a kvůli neustálímu vysvětlování jak se používá ta vysílačka jsem měl prvních pár dní titul biggest mouth in wasteland... ta nostalgie... chybí mi C4ka a atentáty na Lynette...
Mimochodem, ten můj příspěvek do gangu skončil někde s nájezdníkama v pustině cestou na základnu (nevim, proč jsem ty prachy nenechal v bance) :-D
Autor: SiusOdesláno: 08:19, 19.8.2010ID: 6f99aeNahlásit Vaultmasterům
Mayck prachy se stejně sešly a ty tvoje by se pak použily akorát na koupi merců, které jsem pak bravurně nastavil na "kill all", takže by více pěněz vedlo jen k většímu masakru :D.
Autor: SiusOdesláno: 08:29, 19.8.2010ID: 6f99aeNahlásit Vaultmasterům
Teď sem našel: Levaslayer vs naše báze

http://www.youtube.com/watch?v=zyiW2MaZMsI
Autor: imirOdesláno: 10:04, 19.8.2010ID: 60a266Nahlásit Vaultmasterům
Siusi uronil jsem slzičku
Autor: KocikOdesláno: 10:41, 19.8.2010ID: 613eacNahlásit Vaultmasterům
Mayck díky, záhada kydání byla konečně rozluštěna :-) Nevím jaká byla hra dřív, ale je to dost obtížné. Je pro mne velký problém sehnat nějaké zátky a vůbec vybavení. Navíc najít nějaké pořádné lidi, kteří to hrají, to je taky zázrak. Zatím jsem narazil akorát na hromadu malých slovenských a českých smradů, který dávají za každé druhé slovo pičo nebo chuj :-) Kdyby se našel někdo, kdo by chtěl brázdit pustinu, ozvěte se. Jinak to video je působivé ;-)
Autor: MayckOdesláno: 13:09, 19.8.2010ID: 607bbaNahlásit Vaultmasterům
Sius <- škoda, že Levaslayerovci nechávali útoky až na pozdní noční hodiny, kdy většina gangu spala (což byl asi účel)... takže jsem všechny útoky prospal :-(

Kocik <- s tim kydánim ti poradil Melichor, takže přeposílám tvoje díky jeho směrem :-)

Vzpomíná si ještě někdo na Gueho ultimátní psí exploity? :-D
http://www.youtube.com/watch?v=apB4HA_8c4w
http://www.youtube.com/watch?v=hfMw5GmX4PI
Autor: KocikOdesláno: 13:19, 19.8.2010ID: 613eacNahlásit Vaultmasterům
Ah, sorry Melichare :D Nějak jsem zaměnil přezdívky. Ještě jeden drobný dotaz. Může se při kácení stromů zničit sekera? Já používal ke kácení primitive tool a po třetím stromu se to rozpadlo :D
Autor: KocikOdesláno: 13:20, 19.8.2010ID: 613eacNahlásit Vaultmasterům
Eh, chtěl jsem říct Melichore :D
Autor: MayckOdesláno: 13:22, 19.8.2010ID: 607bbaNahlásit Vaultmasterům
Sekery by měly vydržet neomezenej počet použití...
Autor: Scr4p3rOdesláno: 16:59, 19.8.2010ID: 41f6daNahlásit Vaultmasterům
To byly časy když sem to tak před rokem hrával zvlášť ty nájezdy na Redding když sme tam dorazily tak tam naběhli BRO nebo Goons a všechny nás tam rozstříleli na hadry,nebo když sme (teď si nevzpomenu s kým) vykrádaly základnu Repo Menů :D Jinak sem to zase před pár měsíci zapnul a už mě ta hra nějak nebavila tak jako předtim.
Autor: MelichorOdesláno: 17:16, 19.8.2010ID: 51fc66Nahlásit Vaultmasterům
Pri te nostalgii tu, se mi az zas po krasnych dnech na ranci Silene brahmin zastesklo =)

Kock: Drive to az tak tezke nebylo. Pustina byla sice tvrda, ale zase jen diky dvoum tehdy extremne silnym gangum Bros a francouzu. Aneb vsichni stradali aspon na stredni bazi a oni si litali ve vertibirdu. Ovsem hlavne diky exploitu nahodneho setkani u NCR, kde se potkavali dobre vyzbrojeni raideri s patrolou NCR. Ta je vzdy pobila a po nich zustala combat shotgun a P90, ktere byly volne k mani. No vydrzel par dni a slo tam vydelat par(set) tisic, kdyz sis to schovaval do zasoby. Zatky tehdy byla vzacnost a stejne tak i CA, ktere neslo vyrobit a nahodne se objevovalo v Hubu a BY. Nastesti se po zruseni objevila podobna moznost u Rena, kde padala hlavne M60 a na severu FN FAL. Dnes jiz po mnoha wipech je, i diky novemu chovani NPC, vse pryc a zustalo jen gangbangovani karavan.

Jinak sever je divoke misto od Denu po BH, ikdyz tam vlezes v modrem overalu. Bud schytas nahodnou kulku nebo budes jako spion/obirac mrtvych popraven. Vetsina lidi. co se tam pohybuji uz hraji vice nez rok a hlavne v teto dobe uz maji hlavni PVP postavu i alty, kteri ji zivi na 21 lvlu. Dale uz je celkem bezpecno az na doly, Bazi, Sierru, predmesti NCR a specificka mista v Hubu, BY a SF u velkych obchodniku obcas v Renu. Ale vlci samotari a jeste s nevhodnym buildem to maji tezke.

Nejuzitecnejsi zdroj informaci najdes asi tu:
http://fonline2238.net/wiki/Main_Page
kde najdes i zacatecnicke ukoly a temer vsechny staty.
Autor: MelichorOdesláno: 17:33, 19.8.2010ID: 51fc66Nahlásit Vaultmasterům
Mam pocit, ze ta nostalgie pochazi z pocatecniho okouzleni, Dostali jsme do pracek Fallout online a to byl snad splneny sen. Navic jsme se vsichni pomerne rychle sjednotili pod jednou vlajkou VSB, takze clovek byl obklopen takrikajic "svymi". Kazdy si v te hromade nasel tech par svych a diky tomu si Pustinu vychutnaval. Pak se ovsem projevila touha po PVP a TC a s tim prislo ventrilo(mumble ect.), custom interface, barvickovani namisto tipani screenu a vypisovani... A z meho pohledu to zacalo pripominat WoW v podani Ensidie.

Aspon pro me tahle profesionalizace zabila notnou cast kouzla FO. Krátce na začátku jsem jeste v bazi nasel par lidi ochotnych vybehnout jen tak do prirody a prozkoumavat, ale zbytek tvrde piloval PVP chary a nakonci obodobi uz nezbyl nikdo. Skoda... asi budu plakat =D
Autor: LevaslayerOdesláno: 16:40, 20.8.2010ID: 4246ecNahlásit Vaultmasterům
jojo, to byly časy...
Autor: MayckOdesláno: 19:59, 20.8.2010ID: 607bbaNahlásit Vaultmasterům
dobrej pokus Thorusi :-)
Autor: KocourOdesláno: 20:20, 21.8.2010ID: 60c97aNahlásit Vaultmasterům
Není všem dnům konec! ;)
Autor: Tom9kOdesláno: 12:12, 23.8.2010ID: 618ebeNahlásit Vaultmasterům
Ach ano, pamatuji si taky tu nedočkavou euforii před rokem, kdy jsme jako jedni z prvních betatesterů se poprvé logovali do hry. Bylo to moc pěkné
Autor: AsfaltakOdesláno: 02:06, 26.8.2010ID: 616686Nahlásit Vaultmasterům
jaj, prvni era to byla kruta parba, sockovani 10 lidi at jw nekdo odvede na bazi a pak si typek hodi sneak a podstčí stráži do kapsy granat a uz to lita vsude kolem :D
Autor: ThorusOdesláno: 12:37, 26.8.2010ID: 4246ecNahlásit Vaultmasterům
:)
Autor: ErendilOdesláno: 18:21, 26.8.2010ID: 4309deNahlásit Vaultmasterům
Mám dotaz... dá se ještě sehnat equip jinak než vyráběním?? Posledně co pamatuju tak sme kosili BH karavany a brali ammo a miniguny, pak to zkrouhli. A celkem mě dostalo, jak po počátečních kecech typu "chceme klást důraz na role play a nechceme aby měl někdo více postav" se vyklubalo to, že warrior potřebuje jednodenní práci craftera, aby si mohl zahrát. Žádné plnění úkolů a kupování zbraní, prostě systém jako v F1/F2, tam si taky zbraně sbíráš a zbroje koupíš...
No nechci začínat diskuzi na téma jak by se hra dala vylepšit, ale chtěl bych vědět jestli potřebuješ více postav a dlouho vyrábět aby sis sehnal jednu M60, zbroj a munici.
Autor: mrjOdesláno: 13:36, 27.8.2010ID: 5163b0Nahlásit Vaultmasterům
Pokud hrajes sam, tak to chce postavy aspon dve no anebo nejakou univerzalni.
Autor: BantzOdesláno: 11:18, 31.8.2010ID: 337a40Nahlásit Vaultmasterům
Na 2238 proběhl wipe!
Autor: KocikOdesláno: 15:16, 31.8.2010ID: 613eacNahlásit Vaultmasterům
Néééééé :D To se mi snad zdá, hraju to asi 14 dní a když už sem si hru začal konečně dávat a začala mě bavit tak je wipe :D
Přidat komentář

Pravidla diskuse

  • Příspěvky nesmí porušovat platný právní řád České republiky ani nabádat k jeho porušování.
  • Příspěvky nesmí obsahovat reklamu.
  • Příspěvky nesmí být přehnaně vulgární nebo primitivní.
  • Žádné příspěvky typu "První !!69".
Za porušení pravidel hrozí smazání příspěvku, permanentní BAN nebo kontaktování Policie ČR. Provozovatel si vyhrazuje právo uchovávat, zaznamenávat a v případě potřeby zveřejnit IP adresy všech přispívajících. Jakékoliv připomínky prosím pište na adresu abuse (zavináč) madbrahmin (tečka) cz.

Jak vypadá BAN na madbrahmin.cz? Spočívá v přidání Vaší IP adresy do firewallu přímo na serveru - cokoliv pod madbrahmin.cz tedy pro Vás přestane ve světě internetu existovat. Madbrahmin.cz se ve Vašem prohlížeči již nikdy nenačte.