.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Smejki, 2010-09-05 12:13:55, BGE (ToC)

Ještěrovy švestičky

Slizák Ještěř zase nakopnul nemrtvé, kteří se pasou na jeho projektu, a dohnal je k produkci zajímavého matroše. BGE žije, ba má docela i příjemnou opici po oslavě nástupu jednoho programátora a dočasného ukončení zímního... a jarního... spánku některých stávajících i staronových členů týmu. Ovšem víte, jak to je... Když se něco nachází v nedohlednu a posune se to o kilásek blíž, stále nemáte jistotu, že se to stane viditelným. Stále se tvoří a v poslední době dokonce nevídaným tempem, ale projekt BGE i nadále trpí nedostatkem grafiků, animátorů a skicařů, ale HLAVNĚ programátorů. Bez nich to bude jen pár hezkých řečí s obrázky; s nimi si to zahrajeme a věřím, že se i královsky pobavíme. Bez svobodných obrýlených tlouštíků s nedostatkem pigmentu a hygieny programátorů to prostě nepůjde, pokud čekání na BGE nechcete odkázat svým dětem... a jejich dětem.

Že to bude hezké, to BGE ukazuje svými artworky a další grafikou už dlouho, že to ale bude hra, ba asi výborná hra, to nám ještěříci často nedokládali. Proto vyslyšeli nářky komunity a zveřejnili důkaz, že nejsou spolkem zvrácených krajinkářů. Ukázka ze hry (Ukázka ze hry? Ukázka ze hry! Že vám to, kluci, trvalo!) přibližuje život ve vidlákově jménem Alder. Můžete si udělat přibližný obraz toho, s jak komplexně navrženým světem se ve finální hře setkáme. Vše korunují zvídavé, nevychované a koniny tropící děti a tradiční interaktivní běh po bednách. Havok hadr.

K projektu se hlaste zde, programátoři dostanou za vyučenou a nažrat.



Sdílet na Facebooku
Autor: KeinOdesláno: 21:41, 5.9.2010ID: 7f287eNahlásit Vaultmasterům
Pěkné! Jen tak dál. Jen douám, že celá hranebude tak "přehnaně" vtipná jak to působí ze screenů
Autor: JaWOdesláno: 22:10, 5.9.2010ID: 70aa54Nahlásit Vaultmasterům
Je to jen ukázka, tak snad vybrali jen ty vtipné věci, aby jsme se zasmáli. Raději bych viděl nějaký "dospělý" humor než potkánky dávající pac a děcka si nadávající do debílků.

A hlavně mi vadí ta spousta různých dialektů. Je z toho vidět, že na tom dělají lidi z celé respubliky. Jako celek to zní divně, nesourodě.

Najdeme zde pražácké vobohacení, voslík a talejř, hanácké "Táta mele hubó" a pak taky "Tuze dóležité" - Takhle se mluví u nás kde?

A ještě ta hláška "Mám zavřeno a ty jsi blb." Takový dialog snad napsalo osmileté děcko.

Co se mi líbí je vývěska "starý strom" a Nudlík.
Autor: eXistOdesláno: 23:31, 5.9.2010ID: 41fa5cNahlásit Vaultmasterům
Já hlavně doufám, že někdo někdy ocení ty detaily, co si pan velkovévoda z ještěrova nachystal a my, hrstka programátorů, se s tím trápíme. :-D

Ba ne. Mělo by nás být víc, ať se navzájem hecujeme a tlačíme to dál větším tempem. ;-)
Autor: valcikOdesláno: 23:54, 5.9.2010ID: 7fec2aNahlásit Vaultmasterům
..jaké detaily? Šak v druhej vete je preklep - "česrtvé". :-))
Autor: JeštěrOdesláno: 00:54, 6.9.2010ID: 430b0aNahlásit Vaultmasterům
Je to celkem nahodne namichana (tedy asi reprezentativni) ukazka jedne konkretni lokace - silne vidlacke, s domorodci tak trochu ze vsech koutu sveta, pomerne bezpecne si zijici svym malym zivotem. Pravdou je, ze jsem zamerne mijel questy a storyline, snad vyjma tech tri "vaznych" dialog-oken. Ty budou obsahem samozrejme trochu nekde jinde.

Dialekty jsou vetsinou Prebralovy a prijal jsem je s povdekem, v o neco mirnejsi podobe jsou jinde, ale nic velkyho. Tak jako tak - budou tam.

Ta celorepublikova teorie neni na miste, kuprikladu za spoustu Pragismu jsem zodpovedny ja a naopak slangar Prebral je Prazak, takze se nam to hezky prohodilo. Jestli si nekdo mysli, ze napsat treba 50 postav vicemene jednim stylem neleze casem na mozek a nevede k vyhoreni, tak se teda mimochodem silene plete. To si clovek ale musi zazit z druhe strany, aby si to uvedomil. Nechapou to ani nekteri mladsi memberi.

(On Prebral ma u me prakticky uplne volnou ruku, protoze NPC spolecniky pise treba zpusobem na Nobelovku. Je to s prehledem nejchytrejsi a nejnadanejsi textar, se kterym jsem kdy kde pracoval.)

Kritiku nekterych NPC nechapu. Dite se ma prece chovat jako dite. Opilec jako opilec. Redneck jako redneck, atd. Kdo chce smesici intelektualnich momentek, necht si pocka na ukazku z takto ladene lokace - a ne venkova. BGE je pestre a dojde na leccos. :P

Kdyztak si pak nechate vratit prachy za originalku, NO NE?!
Autor: JeštěrOdesláno: 00:57, 6.9.2010ID: 430b0aNahlásit Vaultmasterům
Jinak oficialne dekuji panu Smejkimu, ze zde ve jmenu BGE opakovane spisovatelsky vyvrcholuje!
Autor: KeinOdesláno: 12:35, 6.9.2010ID: 7f287eNahlásit Vaultmasterům
no já osobně bych to u těch dětí hrál spíše na nevinnost a naivitu, než na vychcanost. Mě se třeba líbilo na F2 na dětech to, že k tobě přišly a řekly ti "fuj, ty smrdíš" nebo "můžu jít s tebou?". Prostě to na mě působilo, jako děcka co nemaj co do huby, některý jsou stydlivé, jiné trochu drzejší, ale pořád jsem neměl pocit, že to jsou parchanti co maj všeho plnou prdel, což na mě ty děcka z ukázky tak nějak působily. Třeba by se tam mohly hádat o mrtvou krysu, kterou chcou sníst, nebo se chlubit co měly včera k obědu apod. Každopádně děcka u toho karavanu se povedly (Kdo teď půjde zaklepat?"). ;)

Máte to ale hodně pěkně rozpracované a jestli to někdy dokončíte bude to bomba. Soudě podle toho, co teď vidím, je to opravdu jako plnohodnotná hra...
Autor: HerrerOdesláno: 13:49, 6.9.2010ID: 705b08Nahlásit Vaultmasterům
Ty vole pěkný! Držim palce. Moc:-)
Autor: SiusOdesláno: 15:03, 6.9.2010ID: 6f99aeNahlásit Vaultmasterům
Pokud bude obsah stejně působivý jako forma, tak BGE nezklame.
Autor: AmarounOdesláno: 18:29, 6.9.2010ID: 6f994aNahlásit Vaultmasterům
Vypada to nadejne... Rozhodne to aspon nebude jako "stagnace" a zrout casu jmenem Fonline. Doufam ze to bude mit nejaky nekonvencni pribeh, ktery prekvapi :-)
Autor: JeštěrOdesláno: 19:39, 6.9.2010ID: 430b0aNahlásit Vaultmasterům
Amaroun: ano, to je asi ono. Nepredvidatelny ani ne tak pribeh, jako content celkove. Volne dostupna exkurze do podivnych dusi podivnych autoru spis nez nejaka "normalni poklona" starym Falloutum. Citelnych "njn, tak jo" veci uz to bylo strasne moc.

Asi se jim (Falloutum) cim dal vic vzdalujeme, ale me to nevadi. Hlavne, ze pece o lore a art style snad zustava.
Autor: PerryOdesláno: 11:22, 7.9.2010ID: 708342Nahlásit Vaultmasterům
Taky přeju brzké dokončení, snad obyvatelé MB nepojdou stářim dřív, ten FOBOM (crap, nemam tu možnost na přeškrtnutí textu) teda chtěl jsem napsat BGE vyjde na povrch. Jinak horší "náborové okenko" jsem ještě neviděl. To muselo napsat hodně lidí.
Autor: KeinOdesláno: 15:33, 11.9.2010ID: 7f287eNahlásit Vaultmasterům
Newsky na fuckout NV se už nepíší?
http://games.tiscali.cz/news/news.asp?id=37787&r=top
Autor: smejkiOdesláno: 16:00, 11.9.2010ID: 513b6eNahlásit Vaultmasterům
dnes jsem to chtěl zpracovat. a nejen to. snad mi zbyde čas. uítra ale rozhodně klid bude, takže tu bude zítra řádná porce
Přidat komentář

Pravidla diskuse

  • Příspěvky nesmí porušovat platný právní řád České republiky ani nabádat k jeho porušování.
  • Příspěvky nesmí obsahovat reklamu.
  • Příspěvky nesmí být přehnaně vulgární nebo primitivní.
  • Žádné příspěvky typu "První !!69".
Za porušení pravidel hrozí smazání příspěvku, permanentní BAN nebo kontaktování Policie ČR. Provozovatel si vyhrazuje právo uchovávat, zaznamenávat a v případě potřeby zveřejnit IP adresy všech přispívajících. Jakékoliv připomínky prosím pište na adresu abuse (zavináč) madbrahmin (tečka) cz.

Jak vypadá BAN na madbrahmin.cz? Spočívá v přidání Vaší IP adresy do firewallu přímo na serveru - cokoliv pod madbrahmin.cz tedy pro Vás přestane ve světě internetu existovat. Madbrahmin.cz se ve Vašem prohlížeči již nikdy nenačte.