.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Smejki, 2010-09-12 20:21:39, NMA, Tiscali Games

uniklé intro k FNV

Blíží se to. V říjnu se New Vegas utrhne ze řetězu a s informacemi po měsíčním suchu se najednou roztrhl pytel, takže kadence dalších drobků bude vyšší. Dnes začneme uniklým intrem. Zenimax se vzteká postupně se video z internetů stahuje, takže zřejmě nepůjde o finální verzi. Už jen vratký slepenec v podobě "o měsíc později" dokazuje, že takhle to ve finále nebude, a že se jen někdo dostal k dost možná nehotovému intru a slepil ho s teaser trailerem způsobem pitomým ale chronologicky správným. Vedle průletu kasinem a Stripem uvidíme menší manévry Legie a poté zlatý hřebík noci - vaše začátky v mělkém hrobě. Video sleduje zde. Jako bonus přidávám i promoční videíčko preview od Machinimy.

Sdílet na Facebooku
Autor: VicOdesláno: 23:16, 12.9.2010ID: 618f20Nahlásit Vaultmasterům
no hezký, už se těšim snad mi to spraví náladu po Maffi 2, která mě dost nas.ala
Autor: KeinOdesláno: 00:43, 13.9.2010ID: 7f287eNahlásit Vaultmasterům
Tak na to bych nespolíhal.
Autor: SiusOdesláno: 05:46, 13.9.2010ID: 6f99aeNahlásit Vaultmasterům
No tak pokud by toto bylo intro do hry, tak by mě to pořádně nasralo. Jsem z těch, co se snadno nechají vtáhnout a pohltit atmosférou, ale tohle působilo až na scénku se svázanýma prackama (konkrétně od pohledu na ruky po výstřel) naprosto vykleštěně.
Autor: CarlosOdesláno: 13:15, 13.9.2010ID: 7eb478Nahlásit Vaultmasterům
No, tak by mě zajímalo, jestli je hlavní postava něčím tak strašně moc specifická a odlišná od nájezdníků, že jí ten mafián musel po činu zakopat.
Začátek s odstřelovačkou celkem jasně ukázal, jak se v Pustině nakládá s mrtvolami.
Stejně tak mi pořád ještě nejde do hlavy, kdo by do hlavní postavy cpal medikamenty a nechal ji jíst jeho jídlo, když je všeho obecný nedostatek.

Přesto hru stále ještě neodepisuju.
Autor: smejki - carlosOdesláno: 13:22, 13.9.2010ID: 513b6eNahlásit Vaultmasterům
osobně jsem zrovna tyhle části nepřekládal a ni k na ně nekoukal, takže nevím. doufám, že všechno tohle počínánín bude mít hlavu a patu, ne jako vzpoura ve Vaultu 101 v F3, která je WTF ať na ni koukám, jak na ni koukám.
Autor: TinaOdesláno: 13:24, 13.9.2010ID: 42bc1eNahlásit Vaultmasterům
Mně se to líbí... mám takové nostalgické pocity :D Uniknout to dřív, víc bych si to překládání intra vychutnala
Autor: smejkiOdesláno: 14:04, 13.9.2010ID: 513b6eNahlásit Vaultmasterům
tys překládala intro?:D
Autor: TinaOdesláno: 14:17, 13.9.2010ID: 42bc1eNahlásit Vaultmasterům
Ano, prosím :) Ale vidím, že jsem zazdila jednu skvělou narážku... ach jo, to překládání bez kontextu je někdy zlo...
Autor: KeinOdesláno: 15:00, 13.9.2010ID: 7f287eNahlásit Vaultmasterům
Mě by spíše srala ta vystínovaná grafika v intru a to plytké cosi co ve hře opravdu bude...Bohužel při pohledu na tu hru pořád vidím Fuckout 3. Ani krajina není jiná příjde mi jako by na prázdnou mapu z F3 dali akorát nové lokace. Pohyby klasicky otřesné a grafiak zbraní hnusná. Tahle hra bude muset mít řádně našlapaný příběh a RPG prvky aby mě dokázala zaujmout...
Autor: PerryOdesláno: 15:18, 13.9.2010ID: 708342Nahlásit Vaultmasterům
A co že v tomhle "falloutu" změnili ? Mně to připadá furt stejný.
Autor: FewerOdesláno: 15:25, 13.9.2010ID: 7eb3aaNahlásit Vaultmasterům
dobře FnV může být dobrá hra ale...
když je PC střelen tak má svázaný ruce a když ho robot vykope tak je má rozvázaný taková chyba by v intru být neměla
a taky jakto že člověk může přežít měsíc pod zemí?
todle neni Mass effect 2 kde Sheparda ožíví tak wtf?..
Tvůrce intra by se měl stydět a
Autor: AmarounOdesláno: 16:00, 13.9.2010ID: 6f994aNahlásit Vaultmasterům
Dneska vysli promo k HBO fantasy serialu Song of ice and fire ( bezvadna knizni predloha) takze naladu mi to touhle podivnou slepeninou neznici :-D
Autor: dexterOdesláno: 16:22, 13.9.2010ID: 518a58Nahlásit Vaultmasterům
Když si vezmu že většina modů je ve stádiu "možná to někdy dokončíme", řídím se pořekadlem "lepší vrabec v hrsti, nežli holub na střeše". Přiznávám, F3 stojí za prd, nemá znovuhratelnost starých Falloutů. Ale podle všeho by FNV měl být mnohem lepší, takže se nechme překvapit.
Autor: MelichorOdesláno: 16:57, 13.9.2010ID: 51fc66Nahlásit Vaultmasterům
No hodnotit leaknuté video... tiscali vyprsklo na svůj server kde je zrychlené, to postnuté smejkim sice není, ale je v 360p a stejný slepenec. Obsidiani sem tam udělají botu, ale že by hned v intru? To se mi nezdá, když komiks, který vyjde k premiové edici se tváří celkem k světu.

Zaspekuluju si proč jej zakopávali... Ten střelec z bran Vegas je NCR ranger a hlavní postava kurýra je z NCR... Takže ve stylu příběhu ze Sin City: Velká tlustá zabijačka?

Dále k plýtvání zásoby na -téměř- mrtvolu. Již bylo řečeno, že Vegas a jeho okolí takovým nedostatkem jako okolní Pustina netrpí a vytrénovaný voják, dostatečně odvážný na to, nosit balíky přes Pustinu se menšímu městěčku může hodit. Nebo jen doktor stále i v postapokalyptickém světě ctí Hippokratovu přísahu.

Na oficiálnm teaseru je vidět jen jedna ruka trčící z hrobu...

Z čeho bych ale blil, je ten pohyb geckonů.
Autor: Biggs DarklighterOdesláno: 17:12, 13.9.2010ID: 518868Nahlásit Vaultmasterům
Tina: A pak že detektiv Tlapa je na odpis...
Autor: TopferOdesláno: 17:35, 13.9.2010ID: 7f782cNahlásit Vaultmasterům
Hoši trošku starší aktuálka... :D už sem to vidě na všech webech věnující se hře...
Autor: smejki - TopferOdesláno: 17:54, 13.9.2010ID: 513b6eNahlásit Vaultmasterům
nejsi sám :D
času je málo, informací hodně.
Autor: perryOdesláno: 12:16, 14.9.2010ID: 6f9a0eNahlásit Vaultmasterům
to by mě zajímalo, co takový smejky dělá že nemá čas.
Autor: TinaOdesláno: 15:00, 15.9.2010ID: 6f70a6Nahlásit Vaultmasterům
Zasazuje se o to, abyste FNV měli česky, přece :D
Autor: smejkiOdesláno: 15:09, 16.9.2010ID: 513b6eNahlásit Vaultmasterům
kdyby jen to ;-)
Přidat komentář

Pravidla diskuse

  • Příspěvky nesmí porušovat platný právní řád České republiky ani nabádat k jeho porušování.
  • Příspěvky nesmí obsahovat reklamu.
  • Příspěvky nesmí být přehnaně vulgární nebo primitivní.
  • Žádné příspěvky typu "První !!69".
Za porušení pravidel hrozí smazání příspěvku, permanentní BAN nebo kontaktování Policie ČR. Provozovatel si vyhrazuje právo uchovávat, zaznamenávat a v případě potřeby zveřejnit IP adresy všech přispívajících. Jakékoliv připomínky prosím pište na adresu abuse (zavináč) madbrahmin (tečka) cz.

Jak vypadá BAN na madbrahmin.cz? Spočívá v přidání Vaší IP adresy do firewallu přímo na serveru - cokoliv pod madbrahmin.cz tedy pro Vás přestane ve světě internetu existovat. Madbrahmin.cz se ve Vašem prohlížeči již nikdy nenačte.