.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Chekotay, 2010-09-28 12:10:11,

Brahmíní vemeno - odpočet do uzávěrky běží!

Do uzávěrky naší graficko-literární soutěže zbývají pouhé tři týdny. Zatím jsme obdrželi osm příspěvků. Já a Tína jsme vyletěli z literární soutěže Vidoucí, já navíc ještě i z Ceny Karla Čapka, kde Tína zaskórovala, takže nyní si vyléváme hněv a vztek na nebohých soutěžících. Bodkin vzal do holportu nějakého Renčína (ne toho kreslíře) a vydává knihu, takže by měl být milý, ale to on není nikdy, a proto si také vylévá hněv a vztek na nebohých soutěžících. Viky lautr to samé. Jediný květinkový člověk v týmu hodnotitelů je Ratman, který velkoryse vymýšlí další cenu pro vítěze. Do toho ty věčné debaty: "Jak to autor myslel? To jako že naše transcendentální jsoucno je realitou atomového výbuchu nihilisticky pokřiveno?", "Nemá to být transdentální?" či "Myslím, že autor je pošuk, takhle se normální lidé nechovají" kontra "Já se takhle chovám dnes a denně." Pak je zde ještě skvadra zmatkařů, kteří tvrdí, že soutěž byla potichu ukončena a tým všechny ceny propil, a skupinka tvrdící, že vše je dopředu rozhodnuté, sudí jsou zaplacení a autoři doufající ve výhru jsou bláhoví a naivní. Nervozitu ve vaultu utěšuje jen četba povedených děl o zániku Prahy, která ovšem bohužel nejsou soutěžní.
Takže co jsem vlastně chtěl sdělit: pište, posílejte, soutěžte, nic není ztraceno, ale vzhledem k mé tendenci občas prostě vypnout a utéct na pár dní do lesa bude nejlepší, když vše pošlete tak týden před finální uzávěrkou.

Sdílet na Facebooku
Autor: TinaOdesláno: 00:11, 29.9.2010ID: 42bc1eNahlásit Vaultmasterům
Co je to, o tom vyletění z Vidoucích? To si vyprošuju :D Ale hodná nebudu ani se zářezem, Vemeno je místem kompenzace vší naší posedlosti gramatikou, kvalitou a dobrým příběhem
Autor: chekotayOdesláno: 08:02, 29.9.2010ID: 32910eNahlásit Vaultmasterům
Omlouvám se přehluboce! Vidíš, to je to mé zdrcení a defétismus. :o)
Autor: CarlosOdesláno: 11:27, 29.9.2010ID: 51d688Nahlásit Vaultmasterům
Co vydáváte, chlapci, za knížky?
Autor: SiusOdesláno: 12:17, 29.9.2010ID: 51b03eNahlásit Vaultmasterům
Jaký je poměr grafických ku literárním příspěvkům?
Autor: smejki - SiusOdesláno: 12:36, 29.9.2010ID: 60f2e0Nahlásit Vaultmasterům
nuzný
Autor: LmslaverOdesláno: 11:36, 1.10.2010ID: 42e2caNahlásit Vaultmasterům
Sice jsem si loni říkal, že do dalšího ročníku Vemena nepůjdu, že nemám zapotřebí nechat se křižovat, lámat v kole a upalovat gramatickou inkvizicí VŠB, ale masochistický chtíč byl silnější a tak jsem i já vyrazil pod rouškou tmy, jen za chabého světla monitoru prznit tu bezbrannou pannu (nebo proradnou couru?) zvanou jménem Gramatika. Nuže gramatické komando mučte mě, bijte mě, zabte mě ...
Autor: toudi_skOdesláno: 15:54, 1.10.2010ID: 3290acNahlásit Vaultmasterům
kolko prispevkov/ poviedok/ obrazkov moze poslat jeden mucednik?
Autor: dawenOdesláno: 17:12, 1.10.2010ID: 7f7760Nahlásit Vaultmasterům
No povídky tři, ale jak je to s obrázky nevím.
Autor: chekotayOdesláno: 21:53, 1.10.2010ID: 32910eNahlásit Vaultmasterům
Tři povídky, tři obrázky.
Přidat komentář

Pravidla diskuse

  • Příspěvky nesmí porušovat platný právní řád České republiky ani nabádat k jeho porušování.
  • Příspěvky nesmí obsahovat reklamu.
  • Příspěvky nesmí být přehnaně vulgární nebo primitivní.
  • Žádné příspěvky typu "První !!69".
Za porušení pravidel hrozí smazání příspěvku, permanentní BAN nebo kontaktování Policie ČR. Provozovatel si vyhrazuje právo uchovávat, zaznamenávat a v případě potřeby zveřejnit IP adresy všech přispívajících. Jakékoliv připomínky prosím pište na adresu abuse (zavináč) madbrahmin (tečka) cz.

Jak vypadá BAN na madbrahmin.cz? Spočívá v přidání Vaší IP adresy do firewallu přímo na serveru - cokoliv pod madbrahmin.cz tedy pro Vás přestane ve světě internetu existovat. Madbrahmin.cz se ve Vašem prohlížeči již nikdy nenačte.