.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Chekotay, 2010-10-11 09:46:51,

Tri ostré hvizdy do každej izby!

Nabitý týden v našem vaultu! Pátého října proběhl Pesusův pražský perverz, tedy setkání fanoušků Falloutu, postapokalyptiky a Vaultu šílené brahmíny, spojené s oslavami Aranelčiných narozenin. Další info, fotky a žádanka o uvolnění ze služby za účel účasti na další akci zde. Hned na druhý den, šestého desátý, se konal další Brnosraz, tedy tatáž akce v jiném osazenstvu, navíc spojená s jinými oslavami narozenin (mých). No a 7. 10. svolal Slezský falloutí sraz do Ostravy Necro. Sice dorazil jen Jarkeld a Javor, ale z tohoto srazu aspoň je kvalitní výstup. Aby tato aktuálka nebyla příliš krátká, tak ještě přidám poznámku, že o víkendu jsem se potloukal kolem Jaslovských Bohunic s radiometrem a musím fallouťáky toužící po ozáření zklamat, nejvíc jsem tam svítil já sám, přirozené pozadí si jen tak občas škrtlo. No a na úplný závěr přidám nějaké fotky z templářské operace Lomená skála jako navnadění případných zájemců o socializaci či nějaké to hraní na postapo. 

Sdílet na Facebooku
Autor: valcikOdesláno: 13:05, 11.10.2010ID: 7fec2aNahlásit Vaultmasterům
..do Jaslovských by som sa bez dozimetra neodvážil - myslel som, že tam po tej havárii zo sedemdesiatehosiedmeho ešte stále nejaká radiácia zostala. Zdá sa ale, že technici si dali záležať a poriadne to tam po sebe upratali.
Autor: chekotayOdesláno: 14:24, 11.10.2010ID: 32910eNahlásit Vaultmasterům
Já se radiace moc nebojím, já bydlím na Ostravsku-Karvinsku. :o)
Autor: Voo Odesláno: 14:36, 11.10.2010ID: 7f4f8aNahlásit Vaultmasterům
RE:Ostravskej hřebec xD
ozáření nebo rakovina.. my sme jedna rodina.
Autor: Amaroun Odesláno: 12:29, 12.10.2010ID: 6f994aNahlásit Vaultmasterům
Celej ten vylet do Chernobylu je nadhernej v tom ze schytas min ozareni nez kdyz vlezes pod rentgen :D .. huraaa hned bych tam jel ( ale do Cervneyho lesa te pry nepusti :( )
Autor: chekotayOdesláno: 17:39, 12.10.2010ID: 6f99aeNahlásit Vaultmasterům
Co to je za poruchu psát Černobyl s "Ch"?
Autor: AmarounOdesláno: 17:57, 12.10.2010ID: 6f994aNahlásit Vaultmasterům
Jestli ti vadi ze to pisu v anglickem jazyce tak rekni :-) ( zhlediska prebirani slov to v dnesni dobe povazuju za docela normalni, pokud se nejde do extremu ), ale povazovat to ihned za poruchu ? :-D
Autor: valcikOdesláno: 18:02, 12.10.2010ID: 7fec2aNahlásit Vaultmasterům
Na Černobyľ bacha, sarkofág sa rozpadá, pretože bol navrhnutý na 30-ročné obdobie; ale vláda nemá financie na obnovu. Bude tam asi pekne horko! :-)))
Autor: smejkiOdesláno: 18:59, 12.10.2010ID: 513b6eNahlásit Vaultmasterům
chápu, že píšeš anglicky anglická slova, ale ruská?
Autor: chekotayOdesláno: 20:40, 12.10.2010ID: 32910eNahlásit Vaultmasterům
No právě toto je docela velký extrém. Černobýl je totiž české slovo. :o)
Valcik: EU do toho pere těžké miliardy euro, tak snad se podaří...
Autor: AmarounOdesláno: 21:23, 12.10.2010ID: 6f994aNahlásit Vaultmasterům
Pro jistotu jsem poslal email do Ústavu pro jazyk český, jestli psát Černobyl Chernobyl není hrubka ... Doufám že mi odpoví, dokud je toto téma aktuální
Autor: Sybrakos aka HenryOdesláno: 12:57, 14.10.2010ID: 41d2eeNahlásit Vaultmasterům
"Socializaci?" Cheky, jak tě u Alláha tohle slovo napadlo :-D
Autor: VikyOdesláno: 21:13, 15.10.2010ID: 42487cNahlásit Vaultmasterům
Sybryku, sem tam na něj člověk narazí.. http://cs.wikipedia.org/wiki/Socializace
Autor: VikyOdesláno: 21:13, 15.10.2010ID: 42487cNahlásit Vaultmasterům
Omluva za překlep. ::stydící se smajl::
Autor: AmarounOdesláno: 17:45, 17.10.2010ID: 6f994aNahlásit Vaultmasterům
Jak to u velke A'Tuin tohle slovo mohlo napadnout wikipedii ?
Přidat komentář

Pravidla diskuse

  • Příspěvky nesmí porušovat platný právní řád České republiky ani nabádat k jeho porušování.
  • Příspěvky nesmí obsahovat reklamu.
  • Příspěvky nesmí být přehnaně vulgární nebo primitivní.
  • Žádné příspěvky typu "První !!69".
Za porušení pravidel hrozí smazání příspěvku, permanentní BAN nebo kontaktování Policie ČR. Provozovatel si vyhrazuje právo uchovávat, zaznamenávat a v případě potřeby zveřejnit IP adresy všech přispívajících. Jakékoliv připomínky prosím pište na adresu abuse (zavináč) madbrahmin (tečka) cz.

Jak vypadá BAN na madbrahmin.cz? Spočívá v přidání Vaší IP adresy do firewallu přímo na serveru - cokoliv pod madbrahmin.cz tedy pro Vás přestane ve světě internetu existovat. Madbrahmin.cz se ve Vašem prohlížeči již nikdy nenačte.