.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
, 2010-10-18 11:14:45, Vávrův Twitter

Dan Vávra recenzuje FNV

Dan Vávra vyvěsil na svém Twitteru: ''Hated the story and quests of Fallout 3. Love the story and quests of New Vegas''

A také posílal zprávu tvůrcům: @ChrisAvellone  @jesawyer Great work guys! Playing review copy of NW and seems that we finally have great F2 sequel. Thanks for that.

(Chris mu odpovídá: "@DanielVavra Glad you're enjoying it! Thank Josh, he did the heavy lifting.")

(Josh mu odpovídá: "@DanielVavra awesome! thanks for the kind words. glad to hear you're enjoying it.")

Pro ty, kteří neumí englicky, je tu první pomoc od Dr.Googla.
Sdílet na Facebooku
Autor: SiusOdesláno: 16:59, 18.10.2010ID: 41d222Nahlásit Vaultmasterům
Až to řekne Rybka, tak začnu být optimista co se NV týče.
Autor: JaWOdesláno: 17:31, 18.10.2010ID: 60a4c0Nahlásit Vaultmasterům
Už skoro měsíc sleduju komentáře a diskuze mezi našimi vaultími betatestery češtiny a jsem optimista už teď. Tohle nebude slátanina jako Failout 3.
Autor: quakOdesláno: 18:29, 18.10.2010ID: 51af12Nahlásit Vaultmasterům
Imho Vavra je vetsi konzerva a sentimentalista nez Rybka, takze me jeho nazor staci :)
Autor: smejkiOdesláno: 18:44, 18.10.2010ID: 513b6eNahlásit Vaultmasterům
A já s Vávrou souhlasím.
Autor: smejkiOdesláno: 19:21, 18.10.2010ID: 513b6eNahlásit Vaultmasterům
a jinak jsem rád, že FNV konečně bude recenzovat někdo kompetentní...
Autor: TonycOdesláno: 19:43, 18.10.2010ID: 7f782cNahlásit Vaultmasterům
Lidi... sory, ale tentokrát jste všichni vedle. F3 byla sračka, ale FNV vrátí Fallout konečně na výsluní. Bude to šupa a podle mnoha herních zahraničních odborníků je to adept na hru roku!!!
Autor: RadeOdesláno: 19:52, 18.10.2010ID: 6f987eNahlásit Vaultmasterům
Dr. Google :D :D
Autor: JaWOdesláno: 20:16, 18.10.2010ID: 60a4c0Nahlásit Vaultmasterům
Ten překladač je otřesný, ale lepší než rezavým drátem do oka 8-)
Autor: toudi_sk to TonicOdesláno: 20:42, 18.10.2010ID: 3290acNahlásit Vaultmasterům
ak sa nemýlim, tak v 2008 bol hrou roka aj Fallout3, nie? takže to je také ... dosť rozpoluplné označenie

ale tajne dúfam, že toto bude naozaj dôstojný nástupca Falloutov ;-)
inak Smejkiho čaká ale strašné hobľa :P
Autor: smejki - TonycOdesláno: 20:59, 18.10.2010ID: 513b6eNahlásit Vaultmasterům
nevím proti čemu to brojíš. protože zatím s tu každý vyjádřil kladně... kór já 8-)

jinak tlachy magazínů o hrách roku jsou bezpředmětné. nevítězí nejlepší ale nejlíp prodávaný/nejhlasitěji propagovaný.
Nicméně FNV za RPG roku já rozhodně považuju už nyní. Ba co dím, za RPG pětiletky.
Autor: AmarounOdesláno: 21:28, 18.10.2010ID: 6f994aNahlásit Vaultmasterům
Mohl byste prosim mne osvetit kdo je Dan Vávra ? :D ... jinak jsem cim dal tim napnutejsi .. kdyby to obe strany prijali dost kladne tu hru mohla by se tu ukazat i jinaci diskuze nez flame o F3 :-)
Autor: KeinOdesláno: 22:20, 18.10.2010ID: 7f287eNahlásit Vaultmasterům
Tak, že by mi přece jen svitla kapka naděje? Tak to sjem na to v pátek zvědavý :)))
Autor: smejkiOdesláno: 23:30, 18.10.2010ID: 513b6eNahlásit Vaultmasterům
Amaroune, odhlédněme od faktu, že existuje něco jako internet. Pak tě mohu obeznámit s tím, že Dan Vávra je jedním z hlavních tvůrců Mafie (obou dílů), dále pak dlouholetým pisálkem pro Level a pro jeho rubriku Jáma pekel. Podle všeho je to inteligentní dospělý člověk, který miluje hry chytré a/nebo skvěle hratelné. Momentálně píše pro nově sestavené Tiscali Games....a s ničím se nesere, čehož si vážím (byť jsem s ním například ve věci filmu Star Trek nesouhlasiů).
Autor: JeštěrOdesláno: 00:20, 19.10.2010ID: 430b0aNahlásit Vaultmasterům
Shodou okolnosti jsou vsichni tri Twitteraci podle me spickovi gamedesigneri a Avellone se Sawyerem mi hodne pomohli v BGE. Dela mi velikou radost, ze si takhle e-kouri nekde na Twitteru.
Autor: chekotayOdesláno: 00:30, 19.10.2010ID: 32910eNahlásit Vaultmasterům
Děkuji za vysvětlení, co to vlastně ten Dan Vávra je.
Začínám si na tuhle stránku připadat starý.
Autor: JaWOdesláno: 01:01, 19.10.2010ID: 60a4c0Nahlásit Vaultmasterům
Už ani Che nečte brahmínu.

FFFFFFF
FFFFFF
FFFFF
FFFUUU
UUUUUU
UUUUUU

Těžko se mi zapomíná na rozruch v diskuzi kolem článku v Levelu od Dana na téma Fallout 3, do kterého se musel i sám autor zapojit, aby ubránil svoji čest před tlupou rozběsněných, v nepříčetné šíleností slintajících fanoušků, sezónního hitu Falloutu 3.
http://www.madbrahmin.cz/diskuse/577
Autor: smejkiOdesláno: 02:39, 19.10.2010ID: 513b6eNahlásit Vaultmasterům
jj, good times 8-)
Autor: smejkiOdesláno: 03:00, 19.10.2010ID: 513b6eNahlásit Vaultmasterům
jen dodám celou novinku
http://www.madbrahmin.cz/index.php?id=home&news=577
Autor: VooOdesláno: 08:51, 19.10.2010ID: 7f4f8aNahlásit Vaultmasterům
to byl dobrej flejm
Autor: chekotayOdesláno: 09:30, 19.10.2010ID: 32910eNahlásit Vaultmasterům
Jo tenhle. No to byl taky dobrý pošuk. :-D
Já jsem většinou zprávy o F3 nečetl. Napřed proto, abych se nekazil spoilery (stejně jako nyní s FNV), následně proto, že jsem pochopil, že na té hře už není co skazit a začala mi být lhostejná. :-)
Autor: valcikOdesláno: 10:08, 19.10.2010ID: 7fec2aNahlásit Vaultmasterům
Pri FNV zatiaľ volím rovnaký modus operandi, ako pri F3, teda drsnú ignoráciu. Hra vyzerá síce lákavo, ale rany na duši, spôsobené vydaním Failoutu 3, ešte stále krvácajú. :-))
Napriek tomu dúfam, že sa raz objaví plnohodnotné pokračovanie, alebo aspoň rovnocenná paralela pôvodného Fallouta. Kto vie? Možno je týmto nástupcom práve FNV. Čas ukáže.
Autor: AmarounOdesláno: 11:42, 19.10.2010ID: 6f994aNahlásit Vaultmasterům
smejki: diky za osvetu a hlavne spis za nazor....

Jinak:
"RPG pětiletky" - neni to trosku afektovanej vyrok (spis jsem prekvapenej nez ze bych ti neveril)? ovsem asi zalezi na tom jakymu typu rpg davas prednost :-)
Autor: smejkiOdesláno: 14:21, 19.10.2010ID: 422106Nahlásit Vaultmasterům
Moje top RPG - Planescape Torment, Fallout 2, Baldurs Gate 2, Gothic 2, Morrowind, Arcanum.... pokud z toho něco znáš, můžeš snadno usoudit, čemu dávám přednost.
Autor: AmarounOdesláno: 16:45, 19.10.2010ID: 6f994aNahlásit Vaultmasterům
aha asi chapu ....
Autor: smejkiOdesláno: 17:59, 19.10.2010ID: 513a46Nahlásit Vaultmasterům
z moderních mě velmi oslovil hlavně Mass Effect 1. Rád napsal, že se mi líbí zaklínač nebo DA, ale hrál jsem je dohromady asi hodinu - nedostatek času
Autor: valcikOdesláno: 18:53, 19.10.2010ID: 7fec2aNahlásit Vaultmasterům
Smejki, Zaklínač je naozaj parádny, nájdi si niekedy čas a daj mu šancu. Mňa to naplno dostalo až pri druhom hraní, keď už som už poznal súbojový systém. Nie je to síce "hardcore" RPG, pretože herný svet je vybudovaný presne podľa poviedok a nie je tam taká voľnosť pri tvorbe postavy, ako v hrách postavených na IE, ale pre fanúšikov Sapkowskeho je to určite výborná, nadpriemerná hra. (škoda niektorých nedostatkov, či chybičiek v koncepte, ale ktorá hra ich dnes nemá?)
Autor: PaulOdesláno: 20:05, 19.10.2010ID: 4246eaNahlásit Vaultmasterům
Pro mne je Zaklínač RPG pětiletky : ). Od Vampire Bloodlines.

FNV vypadá parádně, ten výpis z canard PC (na nma) mě vyhajpoval na max. Sběratelka z UK, ať už je tu sakra!
Autor: KhanemisOdesláno: 21:15, 19.10.2010ID: 33a0eaNahlásit Vaultmasterům
Smejki: Velmi dobrý žebříček top her, dokonce bych řekl, že se téměř naprosto shoduje s mým vlastním žebříčkem. Jen namísto Gothicu 2 bych dal právě toho Zaklínače. Kam se nějaká hra hrabe na starý dobrý Torment. Ale samozřejmě, že oba fallouty u mě své speciální místo, takže se to dá těžko přímo srovnávat, vzhledem k odlišnostem.

Na každý pád fakt, že Vávra chválí questy ve hře mi téměř vyrazil dech. Sice s ním často nesouhlasím, ale většího pedanta přes game design jen těžko najdete, takže jeho chvála je buď opravdu cenným uznáním, nebo reakcí na to, že se praštil do hlavy:-)
Přidat komentář

Pravidla diskuse

  • Příspěvky nesmí porušovat platný právní řád České republiky ani nabádat k jeho porušování.
  • Příspěvky nesmí obsahovat reklamu.
  • Příspěvky nesmí být přehnaně vulgární nebo primitivní.
  • Žádné příspěvky typu "První !!69".
Za porušení pravidel hrozí smazání příspěvku, permanentní BAN nebo kontaktování Policie ČR. Provozovatel si vyhrazuje právo uchovávat, zaznamenávat a v případě potřeby zveřejnit IP adresy všech přispívajících. Jakékoliv připomínky prosím pište na adresu abuse (zavináč) madbrahmin (tečka) cz.

Jak vypadá BAN na madbrahmin.cz? Spočívá v přidání Vaší IP adresy do firewallu přímo na serveru - cokoliv pod madbrahmin.cz tedy pro Vás přestane ve světě internetu existovat. Madbrahmin.cz se ve Vašem prohlížeči již nikdy nenačte.