.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Smejki, 2010-10-19 02:02:05, Smejki pro EG

Ukázky z české verze FNV

Dnešním dnem, pokud se nemýlím, padlo informační embargo, k němuž jsou vázáni všichni partneři vydavatele, kteří obdrželi novinářské verze hry (která je už nějaký pátek venku). Připravte se tedy na smršť recenzí všude možně. S pádem embarga tedy lze konečně zveřejnit ukázky z české verze hry, které jsem v uplynulých týdnech během českého betatestu natípal. Neboť má Eurogamer jisté právo exkluzivity, dodám sem české screeny s nějakým tím zpožděníčkem. Prozatím používejte toto zachovalé divadelní kukátko.

Sdílet na Facebooku
Autor: VicOdesláno: 09:14, 19.10.2010ID: 618f20Nahlásit Vaultmasterům
Hezký, ale kdy tu bude recenze na FNV?
Autor: CarlosOdesláno: 10:35, 19.10.2010ID: 51d688Nahlásit Vaultmasterům
Nevypadá to špatně. Ale je toho moc málo, abych si vytvořil názor.
Asi nebyla sranda překládat jižansko-kovbojské nářečí, co?
Autor: JaWOdesláno: 11:30, 19.10.2010ID: 60a4c0Nahlásit Vaultmasterům
Smejki, to jsou screenshoty z betatestu, které jsi udělal, když si objevil chybu, ne? Na skoro všech screenech je nějaká chyba.

Co mě naštvalo je RNK a jeden ze dvou rozhovorů je v pražštině. Máte tam i jiné dialekty?
Autor: smejkiOdesláno: 14:17, 19.10.2010ID: 422106Nahlásit Vaultmasterům
překládáno bylo bez kontextů, což bylo práci činilo velice těžkou (nejčastější chybou v betatestu byly nenavazující věty - Například: "Rád bych nějaké odpovědi" a následující "Jo? A na jaké?". Tohle při překladu nevidíš.

Dělali na tom lidi z půlky čr. A je pravda, že jednoho übepražáka bylo nutno krotit 8-)

Ale jinak se jelo stylem - mluví nespisovně anglicky - bude mít nespisovný překlad. nářečí se tam však nijak nevyskytují.... maximálně tak jednotlivá slova.

RNK - Republika Nová Kalifornie... dá se na to zvyknout, ale byl jsem jeden z protestujících, stejně tak se mi zajídají ghúlové.
Autor: KeinOdesláno: 20:15, 19.10.2010ID: 7f287eNahlásit Vaultmasterům
RNK :x
Přidat komentář

Pravidla diskuse

  • Příspěvky nesmí porušovat platný právní řád České republiky ani nabádat k jeho porušování.
  • Příspěvky nesmí obsahovat reklamu.
  • Příspěvky nesmí být přehnaně vulgární nebo primitivní.
  • Žádné příspěvky typu "První !!69".
Za porušení pravidel hrozí smazání příspěvku, permanentní BAN nebo kontaktování Policie ČR. Provozovatel si vyhrazuje právo uchovávat, zaznamenávat a v případě potřeby zveřejnit IP adresy všech přispívajících. Jakékoliv připomínky prosím pište na adresu abuse (zavináč) madbrahmin (tečka) cz.

Jak vypadá BAN na madbrahmin.cz? Spočívá v přidání Vaší IP adresy do firewallu přímo na serveru - cokoliv pod madbrahmin.cz tedy pro Vás přestane ve světě internetu existovat. Madbrahmin.cz se ve Vašem prohlížeči již nikdy nenačte.