.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
JaW, 2010-10-19 12:14:51, The Vault

Den vydání Fallout: New Vegas v USA

Američáné na východním pobřeží jsou první, kteří vložili placku Fallout: New Vegas do svých mechanik (Evropané se dočkají až v pátek, tedy 22.10.). S pádem embarga na informace o hře, se již objevily první recenze hodnocené většinou známkou 9/10 (s velkým napětím čekáme na tu Smejkiho) a videa z hraní.

Smejki doplňuje: Smejki, jelikož není privilegovaným partnerem, který by dostal novinářskou verzi v předstihu, se cítí býti morálně vázán k oficiálnímu datu zahájení prodeje v našem regionu. Dřív tedy jeho recenzi nečekejte.

Sdílet na Facebooku
Autor: KalousOdesláno: 14:51, 19.10.2010ID: 7f281aNahlásit Vaultmasterům
No, já nevim, mě nepřijde, že by ta hra byla nějaká odlišná od Falloutu 3. Osobně bych chtěl vydět člověka, který by dostal dvě rány do hlavy z 9mm pistole, oklepal se a zase na mě běžel.
Autor: Grey_foxOdesláno: 14:58, 19.10.2010ID: 6fe702Nahlásit Vaultmasterům
Vydět? Seriously?
Autor: KeinOdesláno: 15:06, 19.10.2010ID: 7f287eNahlásit Vaultmasterům
Screeny vypadají pořád stejně na zvracení...bože ať to není píčovina...
Autor: JaWOdesláno: 15:11, 19.10.2010ID: 60a4c0Nahlásit Vaultmasterům
Bojím se, že reakce postav budou stejně debilní jako u Falloutu 3, viz video s elitním mutantem http://www.youtube.com/watch?v=W3-Pk8i9YZ4, který střílí na nevím co a vůbec si nevšímá hráče, který mu sebere na pět výstřelu s flusbroku skoro celý život. WTF?
Autor: jaxOdesláno: 15:19, 19.10.2010ID: 6f981eNahlásit Vaultmasterům
Nevim co jste všichni tak posraný, má to sice na starosti Obsidian, který obvykle rozhodně není nějaká záruka kvality, ale jestli to bude alespoň přibližně dobrý jako Fallout 3, tak budu spokojen:) (F3 haters jdete se bodnout :D)

to Kalous: A "vydel" si, že ve Falloutu 1 a 2 to bylo stejně "dementní"? nebo tys tam dával vždycky hned ze začátku každého jednou ranou z pistole? asi ne.. tak si raději nech ty zcestné názory u sebe doma...
Autor: JaWOdesláno: 15:57, 19.10.2010ID: 60a4c0Nahlásit Vaultmasterům
Ty souboje jsou opravdu podivné. Tady na tom videu http://www.youtube.com/watch?v=8wVk5jCczQw hráč vleze do budovy, hned schytá několik kulek...desítky celkově, první dva nepřátele dá jednou ranou, třetí mu přijde jak ovce přímo před hlaveň, nechá jako dobytek na porážce odstřelit zezadu na dvě rány, přičemž na tu první vůbec nereaguje. WTF?
Autor: kecalOdesláno: 16:05, 19.10.2010ID: 51d5baNahlásit Vaultmasterům
to nikdo z Vas uz nepari xbox verzi co je na torentech uz par dni? :)
Autor: JaWOdesláno: 16:07, 19.10.2010ID: 60a4c0Nahlásit Vaultmasterům
Už je to tu zase? Oblečení vylepšuje hráčovy bojové vlastnosti? Žoldnéřské hadry zlepšují boj s chladnými a střelnými zbraněmi? Hockejová maska zlepšuje boj beze zbraně? Tohle jsou ja videa z Failout 3. WTF?
Autor: HonzaOdesláno: 16:18, 19.10.2010ID: 328e52Nahlásit Vaultmasterům
kecal: Samozrejme ze pari :) Ja uz mam nahrano temer 30 hodin cistyho casu a konec příběhové části v nedohlednu :)
Autor: jaxOdesláno: 16:19, 19.10.2010ID: 6f981eNahlásit Vaultmasterům
Prosimtě, JaWe... vždyť když se ti tenhle styl her nelíbí, tak je nehraj a je to, zůstaň si na vždy u svých milovaných prvních dvou dílů a všichni budou spokojený.. nemusis si tu hned vylévat nervy na tom, jak je to všechno děsně špatný a posraný.. nikdo tě to hrát nenutí ne? Já třeba taky netvrdim, že je trojka nebo budoucí díl ve všem geniálí, ostatně vegas jsem (ostatně stejně jako ty) jestě ani osobně nehrál, pořád se dá něco vylepšovat atd., ale tenhle tvůj přístup absolutního ignoranta a fanboye, který nikdy s ničim nebude spokojenej už jen proto, že to je byť jen trošku jiné, a navíc dělá závěry ze všeho nejlépe ještě než si je schopen hru vůbec sám zahrát jsou opravdu jako od rozmazleného fakana, kterému někdo vzal jeho oblíbené lízátko...
Autor: kecalOdesláno: 16:26, 19.10.2010ID: 51d5baNahlásit Vaultmasterům
2Honza: tak to jsou dobre zpravy, uz se nemuzu dockat originalky az dorazi, mozna to poprve nebudou naprosto vyhozeny penize, ale nerad bych to zakrik :)
Autor: JaWOdesláno: 16:27, 19.10.2010ID: 60a4c0Nahlásit Vaultmasterům
Milý Jaxi, jen jsem ukázal na hrůbé nedostatky ve hře a jeden nesmysl. To, že tobě se to zdá v pořádku, mě vůbec neudivuje, viz tvoje naprosto debilní reakce.
Autor: KalousOdesláno: 16:29, 19.10.2010ID: 7f281aNahlásit Vaultmasterům
jax: F1 ani F2 sem nehrál, pokoušel sem se o to, ale ty hry sou už prostě starý a já (příslušník mladší generace) z nich nic nemam. Ano, omlouvám se za svůj pravopis, trpím dysfunkcema, snad se z toho nepo*****.

Jaw: Já bych neviděl problém v zabití na jdenu ránu, ale v tom, že má hromadu munice, ke všemu snadno příjde atd.. Z Fo se stává další Call of Duty.
Autor: KalousOdesláno: 16:30, 19.10.2010ID: 7f281aNahlásit Vaultmasterům
*jednu

Snad mě jax neupálí.
Autor: jaxOdesláno: 17:01, 19.10.2010ID: 6f981eNahlásit Vaultmasterům
Tak v tom případě, bys to právě proto měl jít napravit, nechápu naproto tvoje tvrzení, že "z nich nic nemáš", ano graficky už jsou dávno za zenitem, ale to přece nic neznamená, protože každý soudný člověk co nevyhledává pouze to jak hra vypada, ale i ten herní obsah samotný, si tyhle hry užije vždycky... co kdyby si jim zkusil dát ještě šanci a nesnažil se soustředit na to, že to je jen " v dnešní době hnusný 2D" a uvidíš, že se ti ty hry štědře odmění... a ted mluvím i jako milovník třetího dílu, ne jen jako fanboy maniaci, kterých jsou tu taky spousty (viď JaWe:) )
Autor: JaWOdesláno: 17:08, 19.10.2010ID: 60a4c0Nahlásit Vaultmasterům
jaxi, jsi vedle jak ta jedle, ale to je u tebe pravidlem. Já FoNV neodsuzuji a naopak se na něj velmi těším. Podle všeho to bude konečně kvalitní třetí pokračování Falloutu, i když s pár nemocemi převzatými z plytkého Fo3.
Autor: MelichorOdesláno: 17:19, 19.10.2010ID: 7fea9aNahlásit Vaultmasterům
JaW: Nightkini jsou šílení a to transportní zvíře ho evidetně irritovalo více než střelba z Glocku do obličeje. Překopávání UI a vychytávání bugů Obsidianům nikdy nešlo =)
Autor: VicOdesláno: 17:24, 19.10.2010ID: 618f20Nahlásit Vaultmasterům
až na to že to nebyl GLOCK, ale Browning Hi-Power http://www.imfdb.org/index.php/Browning_Hi-Power pokud se na to kouknete FNV je až dole
Autor: AmarounOdesláno: 17:28, 19.10.2010ID: 6f994aNahlásit Vaultmasterům
To Jax: ono je to tak trosku osobite poblouzneni.... strkat ihned cely vesmir do vlastniho vaku ( vlastni presvedceni );-) a JaW si je tim setsakra jistej (nic ve zlym)..

JaW: Ai vypada hodne spatne, ale zase na druhou stranu porad tak nejak doufam v HC mod .

"Žoldnéřské hadry zlepšují boj s chladnými a střelnými zbraněmi" - vsechno nemusi byt hned racionalni ne? ovsem v F2 bylo spousty nelogickych veci a je to porad jenom hra, ktera te ma predevsim zabavit :-)

Autor: JaWOdesláno: 17:39, 19.10.2010ID: 60a4c0Nahlásit Vaultmasterům
Amaroun - HC mod neovlivňuje obtížnost. Obtížnost je zvlášť nastavitelná. Takže můžeš hrát třeba na lehkou + HC mod.
Autor: MelichorOdesláno: 17:56, 19.10.2010ID: 7fea9aNahlásit Vaultmasterům
Vic: Má omluva, V rozlišování jednotlivých značek určitých typů zbraní jsem nikdy nebyl dobrý, pokud nemají výrazný nebo proslulý desing jako P90 nebo AK =)
Autor: smejki - JaWOdesláno: 17:57, 19.10.2010ID: 513a46Nahlásit Vaultmasterům
je důležité poznamenat, že tato hra není o boji, JaWe. Takže ano, v bojové stránce se příliš nezměnilo. AI je vylepšeno z příšerného na méně příšerné, velká změna ovšem v dynamice boje díky iron sight.
Autor: JaWOdesláno: 18:24, 19.10.2010ID: 60a4c0Nahlásit Vaultmasterům
smejki - v to pevně doufám. Věřím, že u FoNV bude boj jen nějakch 10% herní doby a ne jako u Fo3 celých 90%, protože ty souboje a AI vypadají opravdu odpudivě.
Autor: VicOdesláno: 18:35, 19.10.2010ID: 618f20Nahlásit Vaultmasterům
Melichor: Stane se aspoň, že neřikáš všemu kulomet, a že takovejch pár znam
smejki: hele v kolik hodin toho 22týho sem dáš tu recenzi?
Autor: valcikOdesláno: 18:44, 19.10.2010ID: 7fec2aNahlásit Vaultmasterům
Sakra, sakra, len nech to neni rovnako geni(t)álne ako FO3.
::prekríži dva prsty na každej ruke a pre istotu aj na nohách::
Autor: VicOdesláno: 18:49, 19.10.2010ID: 618f20Nahlásit Vaultmasterům
valcik: Ještě plivnout a 3x se otočit proti směru hodin
Autor: smejki - vicOdesláno: 19:03, 19.10.2010ID: 513b6eNahlásit Vaultmasterům
předpokládám, že tu bude od brzkého rána
Autor: smejkiOdesláno: 19:50, 19.10.2010ID: 513b6eNahlásit Vaultmasterům
"Tady najdete městečko supermutantů a dostanete v něm tři úkoly, které splníte za dvacet minut - ten nejzajímavější z nich spočívá ve vystřílení jeskyně plné neviditelných psů."

v tomhle mám hoch naprostou pravdu. tahle lokace obrovský zklamáním. je to však jen jedna osada umístěná dost bokem a zjevně zpíchnutá horkou jehlou.
Autor: smejkiOdesláno: 19:56, 19.10.2010ID: 513b6eNahlásit Vaultmasterům
"Dohráno zhruba za patnáct hodin"

á, pán je rychlík. Pánové, já mám nahráno 80+ hodin a stále nemám dohráno, takže ať mi nemluví o malé komplexnosti a omezených questech, když hru vůbec nezkoumal a snažil se k ní přistoupit jako ke Call of Duty...

Tedy takto, pokud čekáte (spíš chcete) od New Vegas rychlou akční lineární píčovinu vyprávěnou zběsilým zkratkovitým tempem, která se snaží být originální za každou cenu, pak je toto recenze přesně pro vás.
Autor: smejkiOdesláno: 19:57, 19.10.2010ID: 513b6eNahlásit Vaultmasterům
do hajzlu, já píšu do špatný diskuse :D
Autor: AmarounOdesláno: 20:04, 19.10.2010ID: 6f994aNahlásit Vaultmasterům
Taky se snazim prijit o cem to pises ... nez mi doslo ze je tu jina novinka :D
Autor: majkelOdesláno: 20:13, 19.10.2010ID: 429448Nahlásit Vaultmasterům
nnnononono.... zataaal nist moc!!!! :/ tie akcnejsie casti...asi pojdem grcat, zatial!!!
Autor: jirkasOdesláno: 22:46, 19.10.2010ID: 41d02eNahlásit Vaultmasterům
uz je out i PC verze.
Autor: smejkiOdesláno: 22:59, 19.10.2010ID: 513b6eNahlásit Vaultmasterům
to je ovšem smutné
Přidat komentář

Pravidla diskuse

  • Příspěvky nesmí porušovat platný právní řád České republiky ani nabádat k jeho porušování.
  • Příspěvky nesmí obsahovat reklamu.
  • Příspěvky nesmí být přehnaně vulgární nebo primitivní.
  • Žádné příspěvky typu "První !!69".
Za porušení pravidel hrozí smazání příspěvku, permanentní BAN nebo kontaktování Policie ČR. Provozovatel si vyhrazuje právo uchovávat, zaznamenávat a v případě potřeby zveřejnit IP adresy všech přispívajících. Jakékoliv připomínky prosím pište na adresu abuse (zavináč) madbrahmin (tečka) cz.

Jak vypadá BAN na madbrahmin.cz? Spočívá v přidání Vaší IP adresy do firewallu přímo na serveru - cokoliv pod madbrahmin.cz tedy pro Vás přestane ve světě internetu existovat. Madbrahmin.cz se ve Vašem prohlížeči již nikdy nenačte.