.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
JaW, 2010-10-19 16:44:04, Zob na šoustboardu

První česká recenze na Hrej.cz

Ona to není ani tak recenze, jako mikrorecenze od Viléma Koubka.

cituji...

Úvodem si rovnou povězme, že pokud se řadíte mezi ty hráče, co se u třetího Falloutu těžce nudili a z nějakých pochybných důvodů očekáváte spásu ze strany New Vegas, rovnou sescrollujte k hodnocení, přečtěte si verdikt a spusťte svoje trololo začínající slovy: Já vám to říkal! Vývojáři z Obsidian Entertainment, v poslední době známí hlavě velmi diskutabilním Alpha Protocolem, totiž zkusili navázat na dílo Bethesdy a v porovnání s ním se dá říct, že zklamali. Namísto aby vytvořili komplexní RPG, které je zábavné víceméně na každém kroku, se totiž zaměřili na jeho největší elementy a tajně doufali, že jimi skryjí zbývající generický obsah. Což se jim zcela logicky nepovedlo."

a závěrečné hodnocení...

„Nový Fallout nedosahuje kvalit svého předchůdce, a to hlavně proto, že se ve spoustě úkolů zbytečně drží při zemi. Naštěstí má Vegas zajímavé frakce, systém reputace a pohled skrz mířidla, díky němuž je hraní dostatečně zajímavé na to, aby ho ochránilo před nižším hodnocením.“

Recenze je taková neslaná nemastná, zmateně napsaná. Jisté ale je, že FoNV recenzenta vůbec nenadchnul. Ehm. Co tu máme dalšího? Smejki? 8-)

Sdílet na Facebooku
Autor: ChewieOdesláno: 18:57, 19.10.2010ID: 611928Nahlásit Vaultmasterům
recenze na eurogameru se mi líbila více. Ale pořád nejsem rozhodnut jestli předobjednat nebo ne. Hodila by se Smejkiho recenze :)
Autor: smejkiOdesláno: 19:02, 19.10.2010ID: 513b6eNahlásit Vaultmasterům
ano, kvalit F3 nedosáhl. Všichni totiž tíhnou k sahání vzhůru, nikdo nechce sahat je dnu :-P
Autor: smejkiOdesláno: 19:09, 19.10.2010ID: 513b6eNahlásit Vaultmasterům
* ke dnu
Autor: CarlosOdesláno: 19:50, 19.10.2010ID: 7eb478Nahlásit Vaultmasterům
Jaw: podívejme se, co uvádí autor: "Pryč jsou ty doby, kdy jste dostali klacek pomazaný repelentem, po jehož aplikaci kryso-potkanům vybuchovaly hlavy, pobíhali po planině s obřím robotem, likvidovali mračna ohnivých mravenců vypalujících město, případně odpalovali atomovku uprostřed města. Většina onoho morbidního kouzla, kterým byl Fallout pověstný, je pryč a vy jen pendlujete z bodu A do bodu B, a to někdy i několikrát za sebou. Ve třetím Falloutu jste se například skrz pomoc malé osadě mohli prostřílet až k post-apokalyptickým upírům."

Shrnu to do několika slov - ten, kdo tohle oslavuje, není z mého pohledu zdrojem objektivní kritiky ;-) Zatím ještě jsem ovlivněn Smejkiho optimismem.
Autor: smejkiOdesláno: 19:58, 19.10.2010ID: 513b6eNahlásit Vaultmasterům
"Tady najdete městečko supermutantů a dostanete v něm tři úkoly, které splníte za dvacet minut - ten nejzajímavější z nich spočívá ve vystřílení jeskyně plné neviditelných psů."

v tomhle mám hoch naprostou pravdu. tahle lokace obrovský zklamáním. je to však jen jedna osada umístěná dost bokem a zjevně zpíchnutá horkou jehlou.

"Dohráno zhruba za patnáct hodin"

á, pán je rychlík. Pánové, já mám nahráno 80+ hodin a stále nemám dohráno, takže ať mi nemluví o malé komplexnosti a omezených questech, když hru vůbec nezkoumal a snažil se k ní přistoupit jako ke Call of Duty...

Tedy takto, pokud čekáte (spíš chcete) od New Vegas rychlou akční lineární píčovinu vyprávěnou zběsilým zkratkovitým tempem, která se snaží být originální za každou cenu, pak je toto recenze přesně pro vás.
Autor: KeinOdesláno: 20:20, 19.10.2010ID: 7f287eNahlásit Vaultmasterům
Recenzent je očividný FUCKOUT player, takže mě to zatím nechává chladným.

Jen se zeptám..neviditelní psi? wtf?
Autor: smejkiOdesláno: 20:30, 19.10.2010ID: 513b6eNahlásit Vaultmasterům
ano, ale je to logicky podloženo, neboj ;-)
Autor: CarlosOdesláno: 20:32, 19.10.2010ID: 7eb478Nahlásit Vaultmasterům
smejki: Tipnu - spojitost se zmizíkem a Nightkiny?
Autor: smejkiOdesláno: 20:34, 19.10.2010ID: 513b6eNahlásit Vaultmasterům
:-)
Autor: CarlosOdesláno: 20:37, 19.10.2010ID: 7eb478Nahlásit Vaultmasterům
Nemůžeš říct nebo nechceš? :-)
Autor: smejkiOdesláno: 20:42, 19.10.2010ID: 513b6eNahlásit Vaultmasterům
nechci spoilovat. důležité však je, že jsi našel logické opodstatnění
Autor: JediOdesláno: 21:51, 19.10.2010ID: 32dba6Nahlásit Vaultmasterům
Za jediného relevantního recenzenta považuji Jawa!
Autor: NeowormOdesláno: 22:20, 19.10.2010ID: 6fe762Nahlásit Vaultmasterům
Zkusím to stáhnout, uvidí se...
Autor: AmarounOdesláno: 22:40, 19.10.2010ID: 6f994aNahlásit Vaultmasterům
smejki: hele ta mapa je oproti F3 o dost mensi co ? :-)
Autor: smejkiOdesláno: 22:41, 19.10.2010ID: 513b6eNahlásit Vaultmasterům
počkej si na recenzi;-)
Autor: JaWOdesláno: 00:03, 20.10.2010ID: 60a4c0Nahlásit Vaultmasterům
Neviditelní psi? To je jasné...sežrali Nightkinům zmizíky, když byli s Tabithou ve sprše!!

Sorry, že sem tu novinku nějak nekomentoval, ale spěchal sem pryč a za 3 minuty to muselo být hotové. Ani sem to pořádně nečetl. Až teď vidím, že je to ještě větší hnůj, než jsem čekal. Jak tohle vůbec může dát někdo online? FFFFFUUUUUUUU

Jedi - nech si ty provokace! Já recenze nepíšu 8-))
Autor: TonycOdesláno: 19:10, 20.10.2010ID: 7f782cNahlásit Vaultmasterům
Tak na hrej.cz jsou dobré lampy... vždyť to není ani recenze... co to má být??? Frajer se asi inspiroval z toho kde se co napsalo... :D
Autor: Dochtor MagorOdesláno: 21:59, 20.10.2010ID: 51fd94Nahlásit Vaultmasterům
"recenzanta" znám osobně a vubec se divim, že se do něčeho takového pustil. A ten nemyslím tu hru :-))
Autor: ErinaOdesláno: 22:57, 5.11.2010ID: 513c9aNahlásit Vaultmasterům
tak jsem nevydrzela a panu recenzetovi jem tam neco napsaka a tem kktum, co tam do nas ryli jsem taky neco vratila :)

http://pc.hrej.cz/recenze/fallout-new-vegas-3324/
Přidat komentář

Pravidla diskuse

  • Příspěvky nesmí porušovat platný právní řád České republiky ani nabádat k jeho porušování.
  • Příspěvky nesmí obsahovat reklamu.
  • Příspěvky nesmí být přehnaně vulgární nebo primitivní.
  • Žádné příspěvky typu "První !!69".
Za porušení pravidel hrozí smazání příspěvku, permanentní BAN nebo kontaktování Policie ČR. Provozovatel si vyhrazuje právo uchovávat, zaznamenávat a v případě potřeby zveřejnit IP adresy všech přispívajících. Jakékoliv připomínky prosím pište na adresu abuse (zavináč) madbrahmin (tečka) cz.

Jak vypadá BAN na madbrahmin.cz? Spočívá v přidání Vaší IP adresy do firewallu přímo na serveru - cokoliv pod madbrahmin.cz tedy pro Vás přestane ve světě internetu existovat. Madbrahmin.cz se ve Vašem prohlížeči již nikdy nenačte.