.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Smejki, 2010-10-19 21:12:30, smejki pro VŠB

Dojmy, dojmíčky

Protože su rodilé Pražák a tudíž sviňa, rozhodl jsem že, že pro vás pro čas čekání na zdejší plnohodnotné recenze (vaří se minimálně dvě) sepíšu malinkatý článeček, který zhruba mapuje moje dojmy utvářené během prvních hodin hraní české bety. Nuže, nekecejme již, čeká vás dalších 610 slov.

EDIT: Tady je ještě takový malý vodopád pocitů z betatestu češtiny, kterým nás (ostatní vaultmastery) Smejki svlažoval v uzavřené sekci u nás na fóru.

Sdílet na Facebooku
Autor: JaWOdesláno: 00:08, 20.10.2010ID: 60a4c0Nahlásit Vaultmasterům
Ty svině Pražáky nesnáším, ale ty seš, Smejki, vyjímka. Tebe mám rád, jak jen otec může mít rád svého syna!
Autor: MayckOdesláno: 00:15, 20.10.2010ID: 607bbaNahlásit Vaultmasterům
že bych si zas po několika letech koupil další originálku? ....
Autor: JaWOdesláno: 00:16, 20.10.2010ID: 60a4c0Nahlásit Vaultmasterům
Smejki, co kdybych sem nakopčil nějaké ty plky, co sem z tebe tahal na fóru? Někomu by to mohlo přijít zajímavé.
Autor: KeinOdesláno: 00:21, 20.10.2010ID: 7f287eNahlásit Vaultmasterům
Tož ten skvost instaluju, to jsem teda zvědavej... :))
Autor: JaWOdesláno: 00:24, 20.10.2010ID: 60a4c0Nahlásit Vaultmasterům
Jestli se to bude líbit Keinovi, tak pak už úplně všem 8-))
Autor: smejkiOdesláno: 00:36, 20.10.2010ID: 513b6eNahlásit Vaultmasterům
zkompiluj to a pak mi to pošli na mail. nebudu upravovat, jen stříhat. Pár věcí tam není úplně přesných a pár věcí bych vypustil, protože budou rozvedené až v recenzi
Autor: JaWOdesláno: 00:40, 20.10.2010ID: 60a4c0Nahlásit Vaultmasterům
Oki...čekej mejla tak za 10-15 min.
Autor: KeinOdesláno: 02:36, 20.10.2010ID: 7f287eNahlásit Vaultmasterům
Tak můj první dojem je takový, že:

...tuhle hru hrát jen tak nezačnu. A přiznám se, že jedním z hlavních důvodů je také "outlook" té hry. Působí na mě jako nějaká betaverze. Grafika je příšerná. Hlavně teda zbraně vypadají otřesně a snima v ruku v ruce interiéry. Do toho ještě hnusné animace postav (proč ty zbraně drží pořád tak retardovaně?) atd. atd.... Prostě kartonový svět s kartónovými zbraněmi jenž navíc geroj drží jak penis jiného muže.

Hrál jsem to zatím jen chvíli a pozlobil jsem trochu sídlo POWDER GANGERS. Pravdou je, že to působí "inteligentněji" a hlavně ukecaněji než Fuck3, ovšem pořád se to nemůže zbavit té bethsedí pachuti a to je asi to co mi nejvíce ze všeho vadí. Neduhy z Fuck3 jsou vidět na každém rohu. Hudba se mi také moc nelíbí, navíc tam jsou skladby i ze Fuck3 což popiči zážitek umocňuje 2x....

zatm jsem nenašek nic co by se mi líbilo, nebo nějak ohromilo, ale jak jsem řekl, hraju to zatím cca hoďku

Jsem nasrán. Ale dám tomu ještě šanci...
Autor: jaxOdesláno: 08:18, 20.10.2010ID: 421f1aNahlásit Vaultmasterům
Nebreč:)
Autor: AmarounOdesláno: 09:14, 20.10.2010ID: 6f994aNahlásit Vaultmasterům
Keine Keine kdyby si mozna pockal tu 1-2 dyl tak by si tady nemel takovy vylevy nad grafikou, ktera se od F3 fakticky nelisi a neni to hlavni prvek hry na ktery tady vsichni nedockave cekaj a mohl si tu popsat funkcnost sveta, questy atd. Doopravdy je prijemnejsi si precit neco od Smejkiho, ktery jak se zda od zacatku hleda neco co by ho bavilo... pozitiva na hre (btw uz se tesim na recenzi).
Autor: smejkiOdesláno: 09:28, 20.10.2010ID: 513b6eNahlásit Vaultmasterům
Keine, sepiš recenzi, ju? Nejsem tu zvědav na tvé výlevy po každé nechtěné půlhodině hraní...
Autor: valcikOdesláno: 10:31, 20.10.2010ID: 7fec2aNahlásit Vaultmasterům
No, prvé reakcie, ktoré sa objavujú, vyznievajú vcelku optimisticky. Napadlo mi ale, že FNV má oproti FO3 jednoduchší "rozbeh" - pri FO3 boli všetky hráčske očakávania vysoké, pretože laťku kvality nastavili pôvodné Fallouty poriadne vysoko. A naopak, po sklamaní z FO3, klesli nesmelé nádeje pri očakávaní FNV niekam do suterénu.
Začínam byť celkom zvedavý, ale stále som odhodlaný pri kúpe hry čakať na výpredaj. :-)))
Autor: KeinOdesláno: 10:55, 20.10.2010ID: 7f287eNahlásit Vaultmasterům
Jak sem mohl napsat něco o fungování světa, když jsem to hrál cca přes jednu hodinu? Je to můj první dojem, který píši v komentářích o "dojmech". Paradoxně mám já jediný příspěvek narozdíl od vás, který je "k topicu" :-)) A ještě za to dostanu zdupa, jelikož je negativní. FUCK you idiots! Jdu se na to teda jetě kouknout abych našel ty krásy co v tom vidí ostatní... B-)
Autor: jirkasOdesláno: 11:03, 20.10.2010ID: 41d02eNahlásit Vaultmasterům
s kritikou grafiky lze souhlasit (zvlaste treba v porovnani s mafii 2), i kdyz v pohybu to vypada lepe nez na screenech. ale kvuli grafice to prece nehrajem nee? :)
Autor: valcikOdesláno: 13:34, 20.10.2010ID: 7fec2aNahlásit Vaultmasterům
Je to tak - ak tam budú vymakané zápletky, prepracované dialógy, nečakané zvraty v príbehu, zaujímavý súbojový systém, nápadité i presvedčivé NPC a všetko čo treba, potom kašlať na grafiku. (Ak je nejaká hra postavená na chudobných pravidlách alebo nudnom príbehu, potom ju nezachránia ani moderné, vysokopolygónové, shaderované modely.)
Autor: CarlosOdesláno: 13:36, 20.10.2010ID: 51d688Nahlásit Vaultmasterům
smejki: Neděláš v PR pro Cenegu? Docela mě to i láme, že bych si koupil verzi k svátku rovnou. Uvidíme. Když se objeví alespoň neutralita v Keinově dalším příspěvku a pokud mi to potvrdí i JaW, tak jdu do toho po hlavě.
Autor: smejki - valcikOdesláno: 13:42, 20.10.2010ID: 513b6eNahlásit Vaultmasterům
you got the point!
Autor: smejkiOdesláno: 13:46, 20.10.2010ID: 513b6eNahlásit Vaultmasterům
ano, Carlosi, dělám lživou PR pro Cenegu, abych si vydělal pár stovek a zkurvil jméno. A protože to chci dělat opravdu velkém a zlomit celou republiku ke koupi, píšu své dojmy na stránce, kde drtivá většina návštěvníků je tvrdé jádro fandovské komunity vzývající 13 let starou hru :D
Autor: JaWOdesláno: 13:48, 20.10.2010ID: 60a4c0Nahlásit Vaultmasterům
valcik - až na ten soubojový systém, to zatím vypadá jako opravdový Fallout.

Carlos - Já to v dohledné době hrát nebudu. Bohužel eště nemám složený komp, takže na moje hodnocení nečekej.
Autor: meehailOdesláno: 15:50, 20.10.2010ID: 32dda0Nahlásit Vaultmasterům
To, čo napísal valčík v podstate tvrdil aj Kein. Že na grafike nebude záležať, keď sa vylepšia ostatné veci.

Samozrejme bolo každému hneď jasné, že tú grafiku a neduhy spojené s enginom nikdy neprekúsne. Kein, načo píšeš o hre po hodine hrania, keď si dopredu vedel, že to, čo odpozoruješ za takú krátku dobu bude hlavne o grafike a prvých zmyslových dojmoch? To už všetko vieme. Ak chceš byť objektívny, tak k tomu pristúp zodpovednejšie. Predstav si, že si recenzent a tvojou úlohou je zhodnotiť hru ako celok. A o grafike nemá cenu hovoriť, veď sa máločo zmenilo.
Autor: JaWOdesláno: 16:01, 20.10.2010ID: 60a4c0Nahlásit Vaultmasterům
Něco pro zasmání:

Fallout New Vegas intro bug
http://www.youtube.com/watch?v=ToKIkw3LIoQ

Fallout New Vegas dog bug
http://www.youtube.com/watch?v=q24grxb9RHg

Fallout New Vegas: Bug or Glitch? Just Can't Get Out
http://www.youtube.com/watch?v=REDeB0BkNSY

Fallout: New Vegas glitch
http://www.youtube.com/watch?v=3T15wuUdzZ8

Fallout: New Vegas Moonwalking Dog Glitch?
http://www.youtube.com/watch?v=sMa-CGhXahw
Autor: AntietanolOdesláno: 16:32, 20.10.2010ID: 6f6fdcNahlásit Vaultmasterům
Ty bugy jsou nice, vypadá že se možná i zasměju :-D
Autor: VicOdesláno: 16:33, 20.10.2010ID: 618f20Nahlásit Vaultmasterům
To, jak se tomu frajerovi protočila hlava bylo drsný, ale ten čokl s oční vadou byl drsnější, jo a docela mě překvapilo, že šerif Wigum ze Springfieldu je FNV, ten přece taky všechno psal na svým neviditelným psacím stroji a dnes mi přišla z X-zone sms a email, že moje FNV je na cestě, takže od pátku budu u něj jak přilepenej
Autor: smejkiOdesláno: 16:44, 20.10.2010ID: 513b6eNahlásit Vaultmasterům
JaWe, tak tohle jsou dělovky :D
Autor: AmarounOdesláno: 19:29, 20.10.2010ID: 6f994aNahlásit Vaultmasterům
smejki: dyt ses prece z Prahy logicky musis byt podrazak (tuhle generalizaci uplne nesnasim) :-D
Autor: KalousOdesláno: 19:36, 20.10.2010ID: 7f281aNahlásit Vaultmasterům
pls, neví někdo jesli bude čeština ke stažení samostatně?
Autor: JaWOdesláno: 19:58, 20.10.2010ID: 60a4c0Nahlásit Vaultmasterům
Amaroun - Pražáci sou zlo. Vím o čem mluvím, mám tam rodinu 8-))

Kalous - leda tak na warezu.
Autor: smejki - KalousOdesláno: 20:03, 20.10.2010ID: 513b6eNahlásit Vaultmasterům
Cenega ji financovala, aby sis tady koupil lokalizovanou verzi, takže hádej...
Autor: AmarounOdesláno: 20:36, 20.10.2010ID: 6f994aNahlásit Vaultmasterům
JaW: Nvm jestli jsou zlo :-D sam jsem jeden z nich, takze nebudu soudit... ale povazuju to za docela zajimavej srandovni folklor :-D
Autor: JaWOdesláno: 20:51, 20.10.2010ID: 60a4c0Nahlásit Vaultmasterům
Amaroun - tohle je úděl všech hlavních měst na světě. Tady v Irsku je to samé s Dublinem. Všichni co nejsou z Dublinu sou Culchies (vidláci) a co jsou z Dublinu jsou Dubs nebo Jackeens..
Autor: AmarounOdesláno: 21:31, 20.10.2010ID: 6f994aNahlásit Vaultmasterům
OT(sorry):Dublin jo ? :-) pekne .. tam jsem se chtel vzdy podivat... akorat bych se bal ze nebudu rozumet tomu jejich dialektu... ale asi je pravda ze je to problem vetsich mest :-)
Autor: JaWOdesláno: 21:50, 20.10.2010ID: 60a4c0Nahlásit Vaultmasterům
Amaroun - dublinský akcent je ještě v pohodě...horší je Cork.
Na návštěvu Irska je nejlepší květen až červenec.
Autor: AmarounOdesláno: 23:22, 20.10.2010ID: 6f994aNahlásit Vaultmasterům
JaW: ok diky za radu :-)
Autor: MoonfearOdesláno: 16:20, 21.10.2010ID: 51b104Nahlásit Vaultmasterům
Jako valach vám na to řeknu jediné - mrtvý pražák dobrý pražák :)

FNV doinstalováno, tak uvidíme jestli to koupím nebo ne, ale po smejkiho recenzi začínám být nalomený, že to možná až takový průser jak se doufalo nebude.
Autor: ZimboOdesláno: 16:33, 21.10.2010ID: 51d8daNahlásit Vaultmasterům
no já jsem kvůli tomu přišel pozdě do práce!! :D Dialogy jsou skvělý.. žádná suchota jako u F3.. je to úplně o nečem jinym! Člověk nad tim už musí i přemýšlet :D už abych byl zase doma!
Přidat komentář

Pravidla diskuse

  • Příspěvky nesmí porušovat platný právní řád České republiky ani nabádat k jeho porušování.
  • Příspěvky nesmí obsahovat reklamu.
  • Příspěvky nesmí být přehnaně vulgární nebo primitivní.
  • Žádné příspěvky typu "První !!69".
Za porušení pravidel hrozí smazání příspěvku, permanentní BAN nebo kontaktování Policie ČR. Provozovatel si vyhrazuje právo uchovávat, zaznamenávat a v případě potřeby zveřejnit IP adresy všech přispívajících. Jakékoliv připomínky prosím pište na adresu abuse (zavináč) madbrahmin (tečka) cz.

Jak vypadá BAN na madbrahmin.cz? Spočívá v přidání Vaší IP adresy do firewallu přímo na serveru - cokoliv pod madbrahmin.cz tedy pro Vás přestane ve světě internetu existovat. Madbrahmin.cz se ve Vašem prohlížeči již nikdy nenačte.