.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Bodkin, 2010-10-21 04:50:20, Bodkin nejs(v)ětější

Jak Bodkin k New Vegas přišel - první recenze FoNV po dohrání

Před pár týdny, byl to den jako každý jiný, myslím že středa, mě potkala zajímavá událost. Smejki s JaWem pobafávali kubánské doutníky z řezaných barumek válených na rostlých stehnech spanilých supermutantů, Viky bičovala Chekotaye, protože jí opět špatně olízal boty, Toudi rozechvíval zetlelý vzduch svistotem čepelí po brousku, Knecht pro zábavu vyrážel pancéřové dveře a Behemot smrděl po celém Vaultu, když ho na ošetřovně kurýrovali z popálenin třetího stupně.

Já tou dobou vzlykal na poschodí věnovanému botám, kde přikovaný Say-bot opravoval bagančata celé bandě a neopravitelné křusky házel také bezpečně uvězněnému Henry Thornovi, kterého si vykrmujeme na Vánoce.

Když konečně Tínu odtáhli od rozhlasu a její výsměch ohledně nevědomosti o probíhajícím překladu FNV konečně umlknul, sebral jsem svou hrdost a přilepovací varlata a šel se opít. Náhoda tomu chtěla, že jsem zaslechl klíčová slova 'FNV' a 'betatest' a pak klečel, plakal, sliboval a prosil tak dlouho, dokud mi neřekli: „Tak jo, ale oblíkni se!“

Po té, co jsem dostal heslo na kontaktní osobu ('Melon!') a prošel náročným vstupním pohovorem ('Máš dost času, že jo?'), jsem konečně natáhl FNV a pustil se do něj. Po pár hodinách jsem si uvědomil, že to nehraju česky, což bych jako betatester češtiny asi měl, tak jsem nenápadně vyzvídal jak ji zapnout a konečně začal znova.

Betatest skončil, v neděli odpoledne se mi povedlo FNV dohrát a tak nějak jsem si začal sumírovat, co že si to o něm myslím. A vznikl z tohoto níže uvedený text. Není to recenze, nikdy jsem na ně nebyl, pravidla pro jejich psaní tvořil někdo jiný kdysi dávno, což je pro mne příliš omezující a fašistické. Je to tedy spíše taková snůška názorů a blábolů. I tak je to slušný kus textu, který jsem mohl použít u konkurence. Z Tiscali by dozajista vyhodili Vávru, jen abych šel psát pro ně. Hrej.cz bych pozvedl úroveň na Úroveň a bonusweb by mi nadosmrti posílal děvky a kuřivo.

Ale já jsem přeci jen lokální patriot a text vydám tady na brahmíně. Možná je to také tím, že zatímco píšu tuto aktuálku, Ratman mi stojí za zády a hlaveň kulovnice, pevně zapřená o mé temeno, zůstává nelidsky pevná.

Čtěte!

Sdílet na Facebooku
Autor: c.dataOdesláno: 08:49, 21.10.2010ID: 7035eeNahlásit Vaultmasterům
No ne lidi vám se nový NV snad i líbí :) kura to bude chtít zase času :)
Autor: pjotrOdesláno: 09:14, 21.10.2010ID: 42ba2cNahlásit Vaultmasterům
zdravim měl bych dotaz na zdejší smetánku co už má na rozdíl ode mě za sebou hodiny strávené ve FNV a sice.. je získávání exp. resp. levelování stejně rychlé jako ve f3 rád bych hru rozjel na nějých 100+ hodin miluju potulování se pouští a prolézání každého zákoutí mapy a nerad bych po 30 hodinách skončil jako godlike charakter. Takže váhám se stáhnutím slower leveling modu.Díky předem za info
Autor: AmarounOdesláno: 09:23, 21.10.2010ID: 6f994aNahlásit Vaultmasterům
pekna (recenze)...Tesim se moc se tesim ..
Autor: cicimbusOdesláno: 09:47, 21.10.2010ID: 5139e4Nahlásit Vaultmasterům
Zdravíčko, je to moc pěkně napsané a se zaujetím jsem si to přečetl(palec nahoru)... musím říct(napsat) že si to snad půjdu i koupit :))))
Autor: imirOdesláno: 10:03, 21.10.2010ID: 60a266Nahlásit Vaultmasterům
přesvědčil si mě, jdu rozbít prasátko a pak účetní, aby to zvládla odepsat z daní :)
Autor: MayckOdesláno: 10:06, 21.10.2010ID: 607bbaNahlásit Vaultmasterům
tak už to mám doma (nečekal jsem, že to přijde za míň jak 24 hodin od obědnání)... de se instalovat...
Autor: MayckOdesláno: 10:21, 21.10.2010ID: 607bbaNahlásit Vaultmasterům
zatracenej steam... nikdy jsem ho neměl rád... nenašla by se nějaká dobrotivá duše, co by mi řekla jak to nainstalovat? Píše mi to, že jsem produkt úspěšně aktivoval, ale stejně se to odmítá nainstalovat...
Autor: GandiOdesláno: 10:30, 21.10.2010ID: 6f981eNahlásit Vaultmasterům
Svet se zblaznil . Tvurci her se sli kouknout na strelnici nebo prokecali kolemjdouciho :) Narazim na nove moznosti ohledne munice : preplnovana , ruzne strely do brokovnice atd. /Nemluve o spouste dalsich logickych a hlavne! zabavnych veci, ktere se rozhodli do hry zakomponovat/
Autor: OglafOdesláno: 10:30, 21.10.2010ID: 6fbd98Nahlásit Vaultmasterům
Mayck: Skoč na forum a založ téma v topicu FNV. Pokusí se ti tam někdo pomoci.
Autor: JaWOdesláno: 10:31, 21.10.2010ID: 60a4c0Nahlásit Vaultmasterům
Mayck - Vyčkej chvíli. Bodkin se už určitě loguje do terminálu, potkal jsem ho před chvílí rozespalého na chodbě.
Autor: smejkiOdesláno: 10:34, 21.10.2010ID: 6fbe66Nahlásit Vaultmasterům
Mayck - a nevycházyí hrav EU až pátek? Dřív tě to prostě nepustí... amerika neamerika
Autor: OglafOdesláno: 10:37, 21.10.2010ID: 6fbd98Nahlásit Vaultmasterům
Smejki má recht, na steamu mi to píše: This game will unlock in approximately 16 hours.

Takže holt nezbývá nic než počkat.
Autor: chekotayOdesláno: 10:50, 21.10.2010ID: 32910eNahlásit Vaultmasterům
A opět mi to připomíná:
http://madbrahmin.cz/index.php?dir=ruzne/clanky/prispevky&id=fallout3bude
Autor: JaWOdesláno: 11:03, 21.10.2010ID: 60a4c0Nahlásit Vaultmasterům
chekotay - Harley je druhá Baba Varga!
Autor: JeštěrOdesláno: 11:38, 21.10.2010ID: 430b0aNahlásit Vaultmasterům
Ty vole, Bodkine, ja ten tvuj prazvlastne radobyvtipny styl psani fakt nesnasim. Jako by me nekdo celej den hladil proti supinam. Pred 5ti lety jsi sve povidky psal uplne stejne. Netrpis treba pocitem, ze musis za kazdou cenu napsat neco TRESKUTE ZAJIMAVEHO? :)
Autor: jaxOdesláno: 11:52, 21.10.2010ID: 421f1aNahlásit Vaultmasterům
Ale prosimte, vždyť píše náhodou velice dobře.
Autor: JaWOdesláno: 12:08, 21.10.2010ID: 60a4c0Nahlásit Vaultmasterům
Souhlasím s jaxem (asi poprvé v životě). Bodkinova recenze (i novinka) mi přišla velmi zábavná, přehledná a informační hodnota recenze velmi bohatá a hlavně s minimem spoilerů. Je to první recenze, kdy se u toho recenzent opravdu bavil a dokázal čtenáře hrou nadchnout, což by mělo být pravidlem u nadprůměrně hodnocených recenzí.
Autor: valcikOdesláno: 12:12, 21.10.2010ID: 7fec2aNahlásit Vaultmasterům
..ále, trocha vtipnej nadsázky nezaškodí. Skôr by ma zaujímalo, či tá Ratmanova "kulovnice" nemala podozrivo krátku hlaveň. o:-)
Aby som ale písal k veci - Bodkinove postrehy ma naplnili optimizmom. Žeby sa tí hoši kalifornskí po dlhej dobe pochlapili a dali si skutočne záležať?
Autor: VicOdesláno: 12:26, 21.10.2010ID: 618f20Nahlásit Vaultmasterům
mam stejnej problém čumim tady na hru, která mi na steamu píše že se aktivovala a nedovolí mi to ji nainstalovat, že prej ať se přihlásim ke službě steam, PŘITOM JSEM ONLINE asi pudu spát a dam si budík na půlnoc
Autor: OglafOdesláno: 12:30, 21.10.2010ID: 6fbd98Nahlásit Vaultmasterům
Vic: Ještě zhruba 14 hodin, to značí že instalace bude povolena až zítra kolem 3:00
Autor: AmarounOdesláno: 12:38, 21.10.2010ID: 6f994aNahlásit Vaultmasterům
A ja myslel ze se jim vyplati vydavat hru vsude po svete priblizne stejne... kvuli warezu
Autor: smejkiOdesláno: 13:03, 21.10.2010ID: 513b6eNahlásit Vaultmasterům
asi technická omezení distribuce...
Autor: NeoWormOdesláno: 14:17, 21.10.2010ID: 6fe762Nahlásit Vaultmasterům
Tak to je ten důvod proč člověk musí nainstalovat ten spyware! Aby si to náhodou nemohl zahrát deset hodin před oficiálním vydáním. Tomu říkám totální zbytečnost...
Autor: hugoOdesláno: 14:21, 21.10.2010ID: 607b5aNahlásit Vaultmasterům
s americkou IP je mozne to na steamu uz hrat...
Autor: hugoOdesláno: 14:24, 21.10.2010ID: 607b5aNahlásit Vaultmasterům
tady to funguje bajecne (odskouseno s US launchem Civ5). je to ale omezeno na naky 3h, pak jedine za poplatek kolem 2 babek na den.
Autor: CarlosOdesláno: 15:09, 21.10.2010ID: 7eb478Nahlásit Vaultmasterům
Serete mě. Serete mě, že se vám to líbí a já budu muset vypláznout litr!
Autor: smejkiOdesláno: 18:23, 21.10.2010ID: 513b6eNahlásit Vaultmasterům
sere tě, že budeš muset zaplatit tvůrcům za dvouletou kvalitní práci? Ty vole! I já si to koupim, přestože znám už většinu hry... nejsem totiž komouš
Autor: toudi_skOdesláno: 19:48, 21.10.2010ID: 3290acNahlásit Vaultmasterům
možno ho len "sere", že ak je to dobré, tak to legálne kúpi ;)
Autor: CarlosOdesláno: 20:51, 21.10.2010ID: 7eb478Nahlásit Vaultmasterům
toudi mě pochopil.

Já se nestydím hrát hru a nezaplatit za ni, ale pokud je velmi dobrá (a mojí nehynoucí podmínkou je herní čas 40+ hodin), koupím ji a nemám problém.
Autor: VisionOdesláno: 01:05, 22.10.2010ID: 5112d2Nahlásit Vaultmasterům
Už dlouho jsem se při čtení něčeho tak nezasmál. Výborný úvod i "recenze" :)))
Přidat komentář

Pravidla diskuse

  • Příspěvky nesmí porušovat platný právní řád České republiky ani nabádat k jeho porušování.
  • Příspěvky nesmí obsahovat reklamu.
  • Příspěvky nesmí být přehnaně vulgární nebo primitivní.
  • Žádné příspěvky typu "První !!69".
Za porušení pravidel hrozí smazání příspěvku, permanentní BAN nebo kontaktování Policie ČR. Provozovatel si vyhrazuje právo uchovávat, zaznamenávat a v případě potřeby zveřejnit IP adresy všech přispívajících. Jakékoliv připomínky prosím pište na adresu abuse (zavináč) madbrahmin (tečka) cz.

Jak vypadá BAN na madbrahmin.cz? Spočívá v přidání Vaší IP adresy do firewallu přímo na serveru - cokoliv pod madbrahmin.cz tedy pro Vás přestane ve světě internetu existovat. Madbrahmin.cz se ve Vašem prohlížeči již nikdy nenačte.