.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
JaW, 2010-10-23 20:05:55,

Fallout - legenda pokračuje

Malou lekci z historie prvních Falloutů, povídání o tom, co dělá Fallout Falloutem, proč dopadl Fallout 3 od Bethesdy tak, jak dopadl, jak na tom je nový New Vegas a mnoho dalšího vám přehledně vysvětlí Dan Vávra ve svém článku "Fallout - legenda pokračuje".

"Pod recenzí Fallout: New Vegas se nám rozpoutala vášnivá diskuse mezi zastánci prvních dvou dílů, obhájci Falloutu 3 a kritiků New Vegas. Čekal jsem to, takže je na čase oprášit vzpomínky a připomenout všem, kteří se s fenoménem Fallout seznámili teprve prostřednictvím třetího dílu, o čem vlastně ty staré hry byly. Možná pak někteří pochopí, proč hráči originálů odsuzují Fallout 3 téměř jako kacířskou blasfémii. Čím se tedy vlastně Fallout zapsal do dějin? Proč na něj tolik hráčů nedá dopustit a proč ti samí lidé nemůžou vystát „pokračování“ od Bethesdy?"

Na takovéto otevřeně kritické články nejsou čtenáři na Tiscali Games moc zvyklí, takže si myslím, že ho bude několik místních lidiček hodně těžko rozdýchávat. Celý článek si můžete přečíst tady.

Sdílet na Facebooku
Autor: smejkiOdesláno: 23:14, 23.10.2010ID: 513b6eNahlásit Vaultmasterům
<3
Autor: chekotayOdesláno: 09:26, 24.10.2010ID: 32910eNahlásit Vaultmasterům
Bože, to jsou boty! Ou ou ou!
Když odhlédnu od faktu, že autor očividně hrál staré fallouty před drahnou dobou a poněkud mu splývají a že neumí vybrat doprovodné obrázky, zbývá ještě si povzdechnout "Ach ten češtin!" a zkusit odhadnout, jak měl vlastně celý článek končit, neboť ukončený není. A poznámka na závěr: "Zdroj: Madbrahming", to je výsměch nebo co?
Autor: chekotayOdesláno: 09:26, 24.10.2010ID: 32910eNahlásit Vaultmasterům
No ale je to lepší, než jsem čekal, to zase jo.
Autor: valcikOdesláno: 10:51, 24.10.2010ID: 7fec2aNahlásit Vaultmasterům
..s tým spývaním faktov máš recht - v jednotke sa napríklad proti supermutantom človek postaviť MUSEL, inak sa to dohrať nedalo. (Však vyčistenie základne Mariposa a zničenie nádrží, bolo jednou z hlavných úloh.)
Autor: valcikOdesláno: 10:52, 24.10.2010ID: 7fec2aNahlásit Vaultmasterům
* splývaním
Autor: AmarounOdesláno: 13:53, 24.10.2010ID: 6f994aNahlásit Vaultmasterům
chekotay:Ty jseš na ten češtin hodně háklivej co? :-)
Autor: chekotayOdesláno: 14:00, 24.10.2010ID: 6f99aeNahlásit Vaultmasterům
Valcik: Na druhou stranu máš možnost promluvit si s Poručíkem a nechat se dobrovolně ponořit do Nádrží. Následně pak jako nightink vedeš útok proti svému vaultu. Outro pak ukazuje Správce bránícího se z křesla za pomocí dvou rotačáků a jeho smutný konec. Nicméně v jedničce ses nemohl oženit/vdát.
Amaroun: Celkem ano. Vaše řeč je docela pěkná a nevím, proč ji nemáte rádi.
Autor: toudi_skOdesláno: 14:17, 24.10.2010ID: 3290acNahlásit Vaultmasterům
Amaroun, na tých internetoch sa ľudia prejavujú písaným textom a ak zo seba chcú robiť vola, nech sa potom nedivia

rob čo chceš, ale potom aj NES NÁSLEDKY SVOJHO KONANIA,
lenže v dnešnej dobe sa charakter moc nenosí, že?
Autor: valcikOdesláno: 14:47, 24.10.2010ID: 7fec2aNahlásit Vaultmasterům
No vlastne áno - úplne som zabudol na temnú stránu! Zdá sa, že tentokrát si reparát z jednotky spravím pre istotu ja. :-))
Autor: AmarounOdesláno: 15:08, 24.10.2010ID: 6f994aNahlásit Vaultmasterům
toudi_sk: Já v tom nevidim problém... čeština je určitě naročný jazyk (ikdyž krasný) a nějaka ta chybka mi fakt nevadí ( v textu primárně chybi nehledám, takže nvm kolik jich tam nasázel )
Autor: toudi_skOdesláno: 15:47, 24.10.2010ID: 3290acNahlásit Vaultmasterům
Amaroun: ale za takéto patwary, xi, xi by s0m najradš3j wraždi1

a ak na chyby nikto neupozorní, tak sa to nezlepší zaručene
Autor: AmarounOdesláno: 16:32, 24.10.2010ID: 6f994aNahlásit Vaultmasterům
toudi_sk: jo, určitě :-)
Autor: VicOdesláno: 18:30, 24.10.2010ID: 618f20Nahlásit Vaultmasterům
Lidi pomocte mi prosim kdo a kde mi zadá v FNV misi s vylovením bombardéru z jezera?
Autor: JustyOdesláno: 20:06, 24.10.2010ID: 51d7b6Nahlásit Vaultmasterům
Vic: Granátníci na letecké základně v Nellis, ale předtím si musíš
získat jejich důvěru (čti: udělat všechno, co jim na očích uvidíš).
Autor: makrela4Odesláno: 01:22, 25.10.2010ID: 51ae46Nahlásit Vaultmasterům
Hm ja prisel do primmu kazdej na me zautocil a jen se mi napsalo nesplnen nejakej zmrzlej ukol a ani nevim co to bylo:) jinak to dal pokracuje a krasa.
Autor: moonfearOdesláno: 17:19, 25.10.2010ID: 51b104Nahlásit Vaultmasterům
a že tam vávra používá screen kde hlavní postavu oslovují JaW ste si nevšimli ;)
Autor: JaWOdesláno: 17:36, 25.10.2010ID: 60a4c0Nahlásit Vaultmasterům
Všimli. Kompletně nás vykradl 8-))
Přidat komentář

Pravidla diskuse

  • Příspěvky nesmí porušovat platný právní řád České republiky ani nabádat k jeho porušování.
  • Příspěvky nesmí obsahovat reklamu.
  • Příspěvky nesmí být přehnaně vulgární nebo primitivní.
  • Žádné příspěvky typu "První !!69".
Za porušení pravidel hrozí smazání příspěvku, permanentní BAN nebo kontaktování Policie ČR. Provozovatel si vyhrazuje právo uchovávat, zaznamenávat a v případě potřeby zveřejnit IP adresy všech přispívajících. Jakékoliv připomínky prosím pište na adresu abuse (zavináč) madbrahmin (tečka) cz.

Jak vypadá BAN na madbrahmin.cz? Spočívá v přidání Vaší IP adresy do firewallu přímo na serveru - cokoliv pod madbrahmin.cz tedy pro Vás přestane ve světě internetu existovat. Madbrahmin.cz se ve Vašem prohlížeči již nikdy nenačte.