.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
JaW, 2010-11-02 16:50:57, Games.cz

61. díl RE-PLAY uvádí: Fallout New Vegas

Že se vám zdála recenze na Hrej.cz špatná? Tak to jste ještě neviděli recenzi na Re-Play, což je jakýsi pochybný týdenní herní pořad natáčený doma v kuchyni a vysílaný každou sobotu na Public TV. Samotná recenze na New Vegas je k vidění i ke stažení zde a začíná ve 12:15.

Občas mi nejde do hlavy, čim vším se lidi dokážou živit...

Sdílet na Facebooku
Autor: smejkiOdesláno: 18:20, 2.11.2010ID: 513b6eNahlásit Vaultmasterům
máš ve zdroji odkaz na Wiki
Autor: JaWOdesláno: 18:27, 2.11.2010ID: 7f517cNahlásit Vaultmasterům
No jo furt.
Autor: MrakusDrakusOdesláno: 18:28, 2.11.2010ID: 41aab2Nahlásit Vaultmasterům
"datadisk ke skvělému Falloutu3" Recenzent je zhulenej!
Ano, vypadá to jako datadisk. Ale, Fallout 3 rozhodně skvělý nebyl. Změný, který pan "recenzent" vyjmenoval, jsou dost mimo. Ve FNV šlo hlavně o logiku světa, nepovrchní NPC a vůbec celou soudržnost toho všeho. Mainstream s Bethesdou včele vymívají mozky.
Autor: smejkiOdesláno: 19:00, 2.11.2010ID: 513b6eNahlásit Vaultmasterům
- bože, když už chtějí využívat anglické výslovnosti, tak ať čtou správně všechno :D

- necromancer v Diablu 3, pokud vím, nebude...

- runy mají timeouty? snad cooldowny ne?

a recenze FNV? no tak tu dělal řádný kokot. Přestože řekl, že je to dobré RPG, nemyslím si, že vůbec ví, co to znamená. ... je zajímavé, že u Front Mission mluví o telenovele, debilitě a povrchnosti... ale Fallout 3 milují.

ale jinak musím říct, že produkci mají docela dobrou.
Autor: KeinOdesláno: 19:42, 2.11.2010ID: 51b10aNahlásit Vaultmasterům
A přesně pro takovéhle "lidi" je Fallout3. FNV mě docela opravdu překvapil, a nepochopím ty lidi, kterým se stýská po Fuckoutu...opravdu ne...
Autor: OglafOdesláno: 19:55, 2.11.2010ID: 6f99acNahlásit Vaultmasterům
Recenzent je profík ze SCORE :)
Autor: LaRosseOdesláno: 19:59, 2.11.2010ID: 70840eNahlásit Vaultmasterům
Popravdě se ale jedná o jediný český moderní pořad o hrách. Recenze mohou být pochybné, ale z hlediska vzhledu a odsýpání obsahu nad Gamepage jasně vede.

Pamatuje někdo Kybernet?
Autor: KharkowOdesláno: 20:03, 2.11.2010ID: 50ebbeNahlásit Vaultmasterům
Jako sorry, ale jdu z těch spojení Fallout 3 a "skvostný" zvracet...
A že má být pokrokem v datadisku vylepšení VATS a zaměřovače, to jsem opravdu vědět nepotřeboval...
Autor: CarlosOdesláno: 20:07, 2.11.2010ID: 7eb478Nahlásit Vaultmasterům
Recenzent je dokonce šéfredaktor Score. Jsem na ty perly fakt zvědav...
Autor: CarlosOdesláno: 20:37, 2.11.2010ID: 7eb478Nahlásit Vaultmasterům
Achachachacha

::vytírá si slzy smíchu z očí a pokouší se uklidnit::

Vždyť prakticky všechno, co vytýkají Eurkchejnia Gofik se týká F3 rovněž! To je džouk :-D

A recenze F:NV - souhlasím, fanoušci 'Falloutu' 3 budou dozajista zklamáni! Promiňte - 'skvostného' Falloutu 3.
My ostatní máme další příkald lživých médií.
Autor: AmarounOdesláno: 22:08, 2.11.2010ID: 6f994aNahlásit Vaultmasterům
MrakusDrakus:"Mainstream s Bethesdou včele vymívají mozky."
JaW:"Občas mi nejde do hlavy, čim vším se lidi dokážou živit..."

Do jistý míry tim, že na to čumíš, je živíš nemyslíš ? :-)

Jo hlavní zpráva pro nás: moderátorku obléka Orsay
Autor: JaWOdesláno: 23:17, 2.11.2010ID: 7f517cNahlásit Vaultmasterům
Amaroun - to bylo poprvé co jsem se na to díval, ovšem nedodíval a slibuju, že už ani nikdy nepodívám 8-)
Autor: valcikOdesláno: 07:46, 3.11.2010ID: 7fec2aNahlásit Vaultmasterům
Takýto veliký súbor stahovat nebudem, šak to na štyriosemšestke ani nespuscím. Mor na nich!
Autor: ErendilOdesláno: 19:19, 3.11.2010ID: 4309deNahlásit Vaultmasterům
Smejki - máš pravdu, necr v D3 nebude, od thoo je pokud vím Witch Doctor...

no teda lituju že jsem se na to nedíval před večeří, je mi špatně... když začal kecat něco o tom že Obsidiani nechtěli měnit skvělý F3 tak se to nedalo, taková břečka mi to na notebooku hrát nebude.
...pokud jste veteráni co mají v nohách nachozené dlouhe míle ve 3. falloutu, jistě nám dáte za pravdu...
tak nic, jsme lamy, sice máme prochozených x hodin v F1 a F2 ale nemáme nachozené míle v F3, jdu si asi hodit mašli
Autor: KnedlikOdesláno: 23:38, 5.11.2010ID: 41d2eeNahlásit Vaultmasterům
jaky full auto?
Přidat komentář

Pravidla diskuse

  • Příspěvky nesmí porušovat platný právní řád České republiky ani nabádat k jeho porušování.
  • Příspěvky nesmí obsahovat reklamu.
  • Příspěvky nesmí být přehnaně vulgární nebo primitivní.
  • Žádné příspěvky typu "První !!69".
Za porušení pravidel hrozí smazání příspěvku, permanentní BAN nebo kontaktování Policie ČR. Provozovatel si vyhrazuje právo uchovávat, zaznamenávat a v případě potřeby zveřejnit IP adresy všech přispívajících. Jakékoliv připomínky prosím pište na adresu abuse (zavináč) madbrahmin (tečka) cz.

Jak vypadá BAN na madbrahmin.cz? Spočívá v přidání Vaší IP adresy do firewallu přímo na serveru - cokoliv pod madbrahmin.cz tedy pro Vás přestane ve světě internetu existovat. Madbrahmin.cz se ve Vašem prohlížeči již nikdy nenačte.