.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
JaW, 2010-11-04 11:05:06,

Soutěž s ALFA COMPUTER o 3 originálky Fallout New Vegas - vyhodnocení druhého kola

Uběhl další týden a my tu máme vyhodnocení druhého kola soutěže s internetovým obchodem ALFA COMPUTER o 3 originálky Fallout New Vegas, které jsme věnovali druhému dílu Falloutu.

Celkově nám na náš redakční email přišlo 28 odpovědí, z toho bylo 12 správných a 16 špatných.

Tohle kolo bylo evidentně trošičku těžší a hlavně jen pro opravdové znalce Falloutu 2, což se projevilo i na počtu došlých emailů. Když přišly první čtyři odpovědi a byly špatně, bál sem se, že jsme to s obtížností trochu přešvihli, ale pak přišel pátý email se správnými odpověďmi a od té doby to bylo tak půl na půl.

Nejvíce chyb jste dělali v první (špatná odpověď "4 400,-") a čtvrté otázce (špatná odpověď "Elvis je u mimozemšťanů" Tohle by se dalo brát jako správná odpověď u Falloutu jedničky, ale určitě ne u dvojky.).

Odpovídali jste na šest otázek:

Otázka první: Na kolik peněz by vás v Alfě přišla nejlevnější PC sestava, na které byste byli schopni rozjet Fallout 2? (bez monitoru a periférií)
Správná odpověď:  3 600Kč (Server DELL PowerEdge 2500)

Otázka druhá: Kolik let by se toulal Harold po poušti, v době, kdy by Alfa slavila sté výročí založení společnosti?
Správná odpověď: 3 roky (Sté založení společnosti bude v roce 2093 a Harold opustil vault v roce 2090

Otázka třetí: Ve kterém roce byla dokončena stavba SADu (Armádní sklad Sierra)? Lze v aktuální nabídce najít hru se stejným letopočtem v názvu?
Správná odpověď: Stavba SAD byla dokončena v roce 1942. Ano, skladem je hra Battlefield 1942 - WWII Anthology Classic.

Otázka čtvrtá: Kde se ukrývá Elvis?
Správná odpověď: Je to fáma, jako NPC se ve hře nevyskytuje. Najít se dá pouze obraz s jeho podobiznou (například Broken Hills u ghoula Erica). / Fuzzy paintig

Otázka pátá: Který unikátní předmět najdete v palírně v Klamathu?
Správná odpověď:  Dřevo na podpal / Firewood

Otázka šestá: Ve které modifikaci začínáte jako jediný přeživší přepadené karavany?
Správná odpověď: Shattered Destiny

Chvilka napětí... a výhercem se stává jeho ctihodnost Lord Havelock Tramtadadá. Výherci samozřejmě gratulujeme!


Výherce originálky Falloutu New Vegas v češtině již dostal emailem zprávu o výhře a může začít oslavovat.

Děkuji všem, kteří se prvního kola zúčastnili a hlavně internetovému obchodu ALFA COMPUTER za super ceny.

Uvidíme se ve třetím a také posledním kole.

Sdílet na Facebooku
Autor: MJayOdesláno: 13:28, 4.11.2010ID: 42bb52Nahlásit Vaultmasterům
kurna, akoze rozbehat Fallout na servri ??? to je silna kava toto
Autor: Hlas z hlubin vaultuOdesláno: 13:32, 4.11.2010ID: 32910eNahlásit Vaultmasterům
Proklatý Vetinari! :-D
Autor: JaWOdesláno: 13:48, 4.11.2010ID: 7f517cNahlásit Vaultmasterům
MJay - je to nejlevnější PC sestava? Je, tak nemudruj 8-)))
Autor: MJayOdesláno: 13:54, 4.11.2010ID: 42bb52Nahlásit Vaultmasterům
JaW - tak to ste mali dat otazku, aka je najlacnejsia zostava !!!

kto toto mal spravne, tak jedine nahodou. Urcite sa nad tym ani nezamyslal
Autor: MelichorOdesláno: 14:00, 4.11.2010ID: 7fea9aNahlásit Vaultmasterům
MJay - Otázka zněla PC sestava. Na Alfě mají v nabídce PC sestav jako první Dell server. Ten můžeš použít i jako klasické PC a vzhledem k tomu, že má 8 MB grafiku, tak na něm F2 rozjedeš. Ovšem je to použité zboží, takže se dá spekulovat, zda se to počítá do základní nabídky.
Autor: JaWOdesláno: 14:08, 4.11.2010ID: 7f517cNahlásit Vaultmasterům
Jen bych doplnil Melichora, že komu se to nezdálo a napsal odpověď v podobném stylu "3 600,- (použitý server Dell, jinak ALFA Starter za 4400,-)" tak sem mu to uznal taky, samozřejmě.
Autor: MJayOdesláno: 14:11, 4.11.2010ID: 42bb52Nahlásit Vaultmasterům
no kazdopadne je to diskutabilne.

nabuduce to bude dufam jednoznacnejsie.
Autor: JaWOdesláno: 14:18, 4.11.2010ID: 7f517cNahlásit Vaultmasterům
MJay - stejně nevím, proč se tady rozčiluješ, když si měl špatně i odpověď na čtvrtou otázku 8-))
Autor: MJayOdesláno: 14:19, 4.11.2010ID: 42bb52Nahlásit Vaultmasterům
ale kua, ved som napisal, ze ako postava nikde a taka bola aj spravna odpoved. chlapci, robte si to poriadne
Autor: MelichorOdesláno: 14:23, 4.11.2010ID: 7fea9aNahlásit Vaultmasterům
MJay - napříště by se taky mohli vaultmastěři na organizování nějaké soutěže vykašlat. Ikdyž mě se to jako výherci kecá =)
Autor: MJayOdesláno: 14:24, 4.11.2010ID: 42bb52Nahlásit Vaultmasterům
tak to mas pravdu, radsej nech sa na to vykaslu, ked to nerobia poriadne :))
Autor: JaWOdesláno: 14:26, 4.11.2010ID: 7f517cNahlásit Vaultmasterům
MJay - Já myslím, že neumíš nebo nechceš číst. Správná odpověď byla, že se ukrývá na obraze. To, že tam není jako NPC je jen doplňující informace.
Autor: MelichorOdesláno: 14:31, 4.11.2010ID: 7fea9aNahlásit Vaultmasterům
Hm ještěže jsem tam ten balast okolo napsal...

JaW: Díky za tuhle akci, aspoň budu moci posoudit úroveň Smejkiho překladu B-)
Autor: MJayOdesláno: 14:33, 4.11.2010ID: 42bb52Nahlásit Vaultmasterům
no nabuduce tam pisem uplne vsetko co s tym nejako suvisi, kedze otazky samy o sebe maju vela odpovedi
Autor: BorghalOdesláno: 14:38, 4.11.2010ID: 524c7eNahlásit Vaultmasterům
Kurňa, přehlídl jsem včera večer, že uzávěrka je už v poledne, a říkal jsem si, že to pošlu až dnes až se dostanu zase k netu...a to jsem měl všechny odpovědi dobře, to nasere :D no nic, ještě jeden pokus zbývá :)
Autor: JaWOdesláno: 14:39, 4.11.2010ID: 7f517cNahlásit Vaultmasterům
MJay - ne, odpověď byla vždy jen jedna. Ty si například úplně všechno napsal k té čtvrté otázce, ale bylo to špatně, protože si uvedl, že se dá Elvis najít na obraze, ale JEN ve Falloutu 1 a tím si to zazdil.
To, že ty sis myslel, že server není PC sestava je úplně jedno, protože si to myslí ALFA COMPUTER, na jejichž stránkách si měl hledat odpověď a proto to má také zařazené pod PC sestavy. Takže fail, ale jen z tvé strany.
Autor: MelichorOdesláno: 14:40, 4.11.2010ID: 7fea9aNahlásit Vaultmasterům
MJay: Takhle to mělo vypadat v mailu:

Otázka č.1: Ze základní nabídky by přišla na 4 400 Kč s DPH(ALFA Starter a nahodit linux s wine). Pokud se počítá i použité zboží, pak je cena 3 600 Kč s DPH(Dell Poweredge 2500).

Otázka č.2: Putoval Pustinou 3 roky.

Otázka č.3: SAD byl vystavěn roku 1942 a hra je Battlefield 1942 - WW II Anthology Classic.

Otázka č.4: Jako NPC se ve hře nevyskytuje, jen je jeho podobizna na Fuzzy Painting.

Otázka č.5: Firewood - Dřevo pro palírnu Whikey Boba.

Otázka č.6:.Modifikací je Shattered Destiny.
Autor: chekotayOdesláno: 18:05, 4.11.2010ID: 32910eNahlásit Vaultmasterům
http://www.madbrahmin.cz/grafika/AlfaFNV.gif
;-)
Autor: JaWOdesláno: 18:18, 4.11.2010ID: 7f517cNahlásit Vaultmasterům
Až teď mi to dává smysl 8-))
Autor: smejkiOdesláno: 18:32, 4.11.2010ID: 513b6eNahlásit Vaultmasterům
no jo, nechtěli jste původní pravdivou verzi, tak se to vystřihlo, vy neporiadníci! vy... vy... vy šejdíři!
Autor: MikyOdesláno: 10:34, 5.11.2010ID: 51152cNahlásit Vaultmasterům
No vzhledem k otázkám sem se tentokráte ani nenamáhal odpovědět, ale byl jsem zvědavej kolik lidí z kolika to dalo. No a tuhle informaci sem nikde nenašel - tak kolik člověků prošlo testem ???
Autor: JaWOdesláno: 10:41, 5.11.2010ID: 7f517cNahlásit Vaultmasterům
Miky, je to ve druhém odstavci. Ty se ani nenamáháš číst, se dívám, natož odpovídat na otázky 8-)))
Autor: MikyOdesláno: 11:35, 5.11.2010ID: 51152cNahlásit Vaultmasterům
Au, nebite mě.
Sem se musel nějak překouknout či co. Jedinou mojí omluvou je včerejší konzumace vína v množství větším než malém, ze ktereho mám ještě teď kyslej pajšl.
Příště budu třikrát - dvakrát je evidentně stále málo.
Autor: VildaOdesláno: 13:09, 5.11.2010ID: 60c9e2Nahlásit Vaultmasterům
Jak jsem uz nekde zminoval, dvojka byla dost nejasne polozena, co to jako je "toulal se pousti"? Holt jsem tipnul okamzik, kdy se v te pousti probral. Budiz, no.
Přidat komentář

Pravidla diskuse

  • Příspěvky nesmí porušovat platný právní řád České republiky ani nabádat k jeho porušování.
  • Příspěvky nesmí obsahovat reklamu.
  • Příspěvky nesmí být přehnaně vulgární nebo primitivní.
  • Žádné příspěvky typu "První !!69".
Za porušení pravidel hrozí smazání příspěvku, permanentní BAN nebo kontaktování Policie ČR. Provozovatel si vyhrazuje právo uchovávat, zaznamenávat a v případě potřeby zveřejnit IP adresy všech přispívajících. Jakékoliv připomínky prosím pište na adresu abuse (zavináč) madbrahmin (tečka) cz.

Jak vypadá BAN na madbrahmin.cz? Spočívá v přidání Vaší IP adresy do firewallu přímo na serveru - cokoliv pod madbrahmin.cz tedy pro Vás přestane ve světě internetu existovat. Madbrahmin.cz se ve Vašem prohlížeči již nikdy nenačte.