.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
JaW, 2010-11-04 23:01:02,

Hráčské recenze na Fallout: New Vegas - začínáme

Tak jako před dvěma roky, tak i dnes, kdy konečně vyšel nový a teď už můžu s klidem říct, že plnohodnotný třetí díl Falloutu (považte, po více jak dvanácti letech čekání), rozjedeme "HRÁČSKÉ RECENZE", které se minule těšily obrovskému zájmu, jak recenzentů, tak čtenářů, kteří se zapojovali do vášnivých diskuzí (jeden příklad za všechny, 185 komentářů k šesté recenzi).

S první došlou recenzí zřídím v sekci Fallout: New Vegas chlívek s názvem "hráčské recenze" tak, jak tomu bylo u Falloutu 3, kde budeme skladovat vaše výtvory.

A abyste měli nějakou motivaci, chystáme pro autora té nejlepší recenze cenu, po které by okamžitě sáhl každý milovník postapokalyptična a nebo ten, kdo se pečlivě připravuje na Třetí světovou válku. Cenu zveřejníme v této novince, hned jak ji komandér poskládá na jednu hromadu a vyfotí.

Vaše recenze můžete vkládat přímo do novinkovače (naformátujete si novinku tak, jak potřebujete a tím mi ušetříte velké množství práce s formátováním.) nebo posílat emailem na naši adresu a to v libovolném windowsovském formátu.

Komandérův edit:
Byl to boj, ale nakonec jsem se prostřílel skrz rotu krvežíznivých mrchožroutů až do svého doupěte. Už když jsem si v dekontaminační komoře sundával ochrannou masku a svlékal protispadovou pláštěnku, musel jsem se usmívat jako debil. Protože tenhle lov se povedl jak cyp! Ve svém stalkerském baťůžku jsem si přinesl výslužku z armádního skladu: kompletní postapo evakuační výstroj pro jednoho dalšího chlapíka z našeho Vaultu!
Ve dvou brašnách z odolného nepromokavého pogumovaného textilu je sbalena tato výbavička:

  • karta pro přežití
  • JP-75 atombordel
  • nepromokavý obal na zápalky
  • jodid draselný
  • obvaz kapesní
  • ochranná maska M-10M
  • polní láhev
  • auqa-steril
  • mini lékárnička
Tato souprava poslouží jako základ fallouterské výstroje jednoho z vás. Je to totiž odměna, která připadne autorovi nejlépe napsané recenze na Fallout: New Vegas. Nevím, kdo to bude, ale už teď mu gratuluju! Popis co a jak dělá naleznete v tomto fešném pdfku.


Sdílet na Facebooku
Autor: smejkiOdesláno: 02:20, 5.11.2010ID: 513b6eNahlásit Vaultmasterům
Chceme recenzi od JaWa! :-P
Autor: Hairy_AssOdesláno: 09:36, 5.11.2010ID: 607bbaNahlásit Vaultmasterům
Pročetl jsem si těch 185 komentářů k té recenzi a je mi z toho docela na zvracení. Trochu mi to připomnělo fanynky Twilight ságy na recenze na MovieZone. :-/
Autor: smejkiOdesláno: 10:01, 5.11.2010ID: 51b1ceNahlásit Vaultmasterům
no jo, hned druhý post - "Bohužel je trapné, jak se všichni snaží strhat práci, kterou do Fallout 3 Bethesda dala. Zda se mi, že vám jde akorát o to, odlišit se od lidí, kterým se Fallout 3 líbí. Považuji vás za věčné negativisty. Vaše nároky jsou zřejmě nereálné a váš přístup ke hře žlučovitě zahořklý."

myslím, že se chlapec sakra utnul. Ve všem. Jsem rád.
Autor: JaWOdesláno: 10:05, 5.11.2010ID: 7f517cNahlásit Vaultmasterům
Smejki - no, to si teda počkáš 8-)) Sem na začátku a než to dohraju, tak tu bude 10 dalších kvalitních recenzí. Každopádně, z toho co sem zatím viděl, je hra dobře udělaná, není dokonalá, ale má logicky postavený a fungující svět, atmosféru, propracované dialogy, funkční RPG stránku a ten zbytek, chyby v engine a bugy se dají odstranit, což nebyl případ Fo3, kdy tam chybělo to první, co jsem jmenoval, což žádný modder neopraví, když to tam prostě není.

Hairy_Ass - teď nevím jestli mluvíš o HC fanoušcích Fallloutu, kteří Fail3 nikdy nepřijali nebo o fanatických fanoušcích třetího dílu.
Autor: chekotayOdesláno: 10:45, 5.11.2010ID: 32910eNahlásit Vaultmasterům
Ona to je všechno stejná verbež... :-D
Autor: KnedlikOdesláno: 16:33, 5.11.2010ID: 41d2eeNahlásit Vaultmasterům
hoho, to se nam tu bramina pekne telnati, deset let tam byl jen F1,F2 a FT a najednou se cely levy panel zdvojansobil :) hezky maly brahminatka preji :P
Autor: smejki - KnedlíkOdesláno: 16:40, 5.11.2010ID: 513b6eNahlásit Vaultmasterům
uvažujeme nad tím, že celý F3 vrazíme do jedné malé tečky někam dolů :D
Autor: valcikOdesláno: 18:39, 5.11.2010ID: 7fec2aNahlásit Vaultmasterům
..ech, potom by Tomek asi podpálil Vault! d:-)
Autor: Hairy_AssOdesláno: 18:58, 5.11.2010ID: 607bbaNahlásit Vaultmasterům
JaW - Myslel jsem ty fandy F3, jak docela tvrdě a osobně napadali autora recenze. Takže podle tebe ta druhá možnost. ;-)
Autor: Tommy SWINE - smejki, KneOdesláno: 16:03, 12.11.2010ID: 60ca46Nahlásit Vaultmasterům
Možná by nebylo od věci to levé menu trochu překopat a restrukturalizovat, teď už to moc přehledné není... Možná se to po dekádě bez větších změn bude leckomu zdát jako rouhání, ale já si myslím, že je čas na větší změny. Nebo aspoň do levého panelu místo jednoduchých odkazů dát roletové menu. A udělat šířku stránky dynamicky, nebo aspoň staticky o něco širší. Na 16:10 laptopu vidím z užitečného obsahu malý čtverec... Na jakém systému je brahmína akutálně postavena?
Autor: toudi_skOdesláno: 21:57, 12.11.2010ID: 3290acNahlásit Vaultmasterům
daj si Ctrl + točiť kolečkom myši a zväčši si to na normálnu veľkosť ;-)

náhodou Tomek je najpracovitejší člen F3 komunity
Autor: JaWOdesláno: 14:17, 13.11.2010ID: 51af74Nahlásit Vaultmasterům
Toudi na to kápl. Já používám CTRL+ 8-)) Ale vážně, předělávat celý web do nějaké in podoby už asi nikdo nebude. To by byla práce pro vraha.
Autor: joeOdesláno: 15:19, 13.11.2010ID: 602f2cNahlásit Vaultmasterům
tuhle soutež bych v pohode vyhrál kdybych chtel, ale jelikoz ty ceny nepotrebuju tak se nezoucastnim
Autor: ErinaOdesláno: 19:25, 13.11.2010ID: 513c9aNahlásit Vaultmasterům
prokousala jsem se vsemi zminovanymi komentari a skoda, ze jsem v te dobe byla trosku mimo. Ten blbecek, co se navazel do autora, ze ma hru stazenou by si neco precetl. Ja si koupila original, protoze Fallout... , a po par hodinach hrani jsem to odlozila, zkonstatovala, ze to byly zbytecne vyhozeny prachy a ted ani nevim, kde se to vali. Proto jsem si ted FNV stahla jako "zalozni kopii" a po nekolika hodinach hrani jsem zjistila, ze to je opravdu Fallout a mazala pro original :-D. Asi jsem nejaka divna, ale ja u hry nelpim na ultra mega super grafice, ale pro mne je podstatny pribeh, atmosfera a propracovanost hry a to vsechno mi v F3 velmi, ale opravdu velmi, chybelo.
Autor: KharkowOdesláno: 20:21, 18.11.2010ID: 50ebbeNahlásit Vaultmasterům
Moc pěkná cena, jak já tuhle blbinku budoucímu vítězi závidím :o)
Autor: JaWOdesláno: 21:04, 18.11.2010ID: 524af0Nahlásit Vaultmasterům
Tak nezáviď a taky se zúčastni, jako minule. Zítra pokračujeme.
Autor: Bizzy Odesláno: 11:30, 21.11.2010ID: 7f75d2Nahlásit Vaultmasterům
šest z devíti věcí na seznamu mám, a masek má soused na půdě asi 20 takže jsem docela v klidu-----Doufam :/
Přidat komentář

Pravidla diskuse

  • Příspěvky nesmí porušovat platný právní řád České republiky ani nabádat k jeho porušování.
  • Příspěvky nesmí obsahovat reklamu.
  • Příspěvky nesmí být přehnaně vulgární nebo primitivní.
  • Žádné příspěvky typu "První !!69".
Za porušení pravidel hrozí smazání příspěvku, permanentní BAN nebo kontaktování Policie ČR. Provozovatel si vyhrazuje právo uchovávat, zaznamenávat a v případě potřeby zveřejnit IP adresy všech přispívajících. Jakékoliv připomínky prosím pište na adresu abuse (zavináč) madbrahmin (tečka) cz.

Jak vypadá BAN na madbrahmin.cz? Spočívá v přidání Vaší IP adresy do firewallu přímo na serveru - cokoliv pod madbrahmin.cz tedy pro Vás přestane ve světě internetu existovat. Madbrahmin.cz se ve Vašem prohlížeči již nikdy nenačte.