.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
JaW, 2010-11-10 11:13:14, The Vault

Další patch pro PC verzi FoNV ve verzi 1.2.0.285

Máme tu další, tentokrát malý patch s číslem 1.2.0.285. Seznam změn je zde. V přípravě je další, tentokráte prý velmi obsáhlý patch.

Patch je k dispozici ke stažení na Steamu.

Pro českou, ruskou a polskou verzi patch ještě není připraven.

EDIT (01:00, 12.11.2010): Právě je na Steamu ke stažení i patch pro českou verzi.

Sdílet na Facebooku
Autor: JSOdesláno: 13:13, 10.11.2010ID: 6f97b4Nahlásit Vaultmasterům
No ja osobne vyckavam az to bude trochu vice odbugovane a zatim hraji jine hry napr. Planescape Torment z gog.com. Hry zde jsou pekne upravene pro Windows 7 32/64 bit.. Samo ze i puvodni Faloutt 1, 2.
Ted uz jen vyckavam na RP v CZ, abych mohl konecne po nekolika letech (4-5) zahrat a uzit si Fallout 2.
Autor: joeOdesláno: 16:54, 10.11.2010ID: 708150Nahlásit Vaultmasterům
2 JS - to je pekna hovadina. Nac cekat? Ja to hraju a zadny zasadni bugy tam nejsou. Jenom bug optimalizace ale na to je ten fix.
Autor: KalimeroOdesláno: 19:01, 10.11.2010ID: 41ab76Nahlásit Vaultmasterům
Jak to na tom gog.com vlastně je? jak můžou hru optimalizovat pro win 7. oni jsou přeci obchod ne? Nejsou to žádní programátoři a i kdyby byly, nemůžou zasahovat do cizího kodu, nehledě na to že když jim nikdo nedá zdrojáky, tak to ani nejde.
Autor: hihi789Odesláno: 19:04, 10.11.2010ID: 8e4538Nahlásit Vaultmasterům
Bugů tam zůstalo na dvě kopy. Pořádně odladěné to bude až tak po šestém patchi.
Autor: hihi789Odesláno: 19:05, 10.11.2010ID: 8e4538Nahlásit Vaultmasterům
Kalimero: Na GoGu jsou všechny hry upravené pro moderní operační systémy. Každá má gogácký instalátor.
Autor: AntietanolOdesláno: 20:11, 10.11.2010ID: 6f6fdcNahlásit Vaultmasterům
hihi789. Tak to asi používají nějaký druh emulátoru (něco na způsob DosBoxu- ale jejich vlastní). Jen jsem se chtěl zeptat, zda mají k těm hrám i nějaký vlastní vylepšení- třeba možnost změny rozlišená na vyšší či tak?
Autor: raiderOdesláno: 21:57, 10.11.2010ID: 33a218Nahlásit Vaultmasterům
Antietanol: Pokiaľ viem, tak žiadne vylepšenia tam nie sú... iba funkčnosť pod win7. Práve teraz som si zo zvedavosti cez gog.com stiahol F2 a funguje... na rozdiel od mojej starej verzie.
Autor: DJOdesláno: 22:09, 10.11.2010ID: 6fe5d4Nahlásit Vaultmasterům
2Kalimero: na GOG.com su hry pre dos dodavane samozrejme s emulatorom, adventury so ScummVM a ostatne s DOSBoxom, obidva modifikovane na mieru.
Vsetky hry su upravene priamo v kode, minimalne su v nich odstranene vsetky ochrany (DRM free), su vzdy v poslednej verzii a s patchom priamo od vyrobcov. Autori povodnych kuskov s nimi vacsinou spolupracuju, na strankach maju viacero vybornych clankov/interview s tymito ludmi.
Hry pre starsie systemy windows su upravene pre nove systemy bez akehokolvek emulatora.
Ziadne vylepsenia a patche z produkcie tretich stran k hram nedodavaju (to vsak suvisi skor s problemom okolo autorskych prav), ale na ich fore vzdy najdes presny navod ako to urobit, posledne napriklad komplet postup pre nakonfigurovanie Planescape Torment do high-resolution + Unfinished Business (nieco ako Fallout 2 restoration project)...
Autor: smejkiOdesláno: 11:00, 11.11.2010ID: 6fbe66Nahlásit Vaultmasterům
a Kalimero má ya domácí úkol vzmzslet, jak je to možné
Autor: JSOdesláno: 14:29, 11.11.2010ID: 6f97b4Nahlásit Vaultmasterům
joe: Proste jsem uz takovej a vzdy u RPG her jsem nejaky ten patek vyckaval. Fallout 3 jsem po vydani nainstaloval a padal a padal (konfigurace PC byla vyladena a nic nepomahalo a to jsem zkousel ranec postupu, jine hry byly v naprostem poradku). Takze jsem to zahral az s poslednim patchem, coz teda byla dlouha doba a zmenila se mi jak PC konfigurace, tak i Windows a to 7 64bit. No a vubec to uz nepadalo. Myslim ze ten kdo nejakou dobu vycka, tak tim nic nezkazi. Nedockavci samo ze na tohle kaslou.
Autor: jaxOdesláno: 19:37, 12.11.2010ID: 6f981eNahlásit Vaultmasterům
Tak mě třeba vůbec Fallout 3 nepadal, ani jinak neblbnul, a to jsem ho hrál hned jak vyšel, to samé s Vegas, tady jsem sice narazil během hraní na pár otravných bugů, ale rozhodně nic zásadního a nebo něco s čím by se nedalo lehce poradit, a po technické stránce znovu naprosto bez jakýchkoliv problému. Po asi nějakých 140 nahraných hodinách jsem se setkal maximálně se třemy pády do windows, takže rozhodně nic strašného.
Přidat komentář

Pravidla diskuse

  • Příspěvky nesmí porušovat platný právní řád České republiky ani nabádat k jeho porušování.
  • Příspěvky nesmí obsahovat reklamu.
  • Příspěvky nesmí být přehnaně vulgární nebo primitivní.
  • Žádné příspěvky typu "První !!69".
Za porušení pravidel hrozí smazání příspěvku, permanentní BAN nebo kontaktování Policie ČR. Provozovatel si vyhrazuje právo uchovávat, zaznamenávat a v případě potřeby zveřejnit IP adresy všech přispívajících. Jakékoliv připomínky prosím pište na adresu abuse (zavináč) madbrahmin (tečka) cz.

Jak vypadá BAN na madbrahmin.cz? Spočívá v přidání Vaší IP adresy do firewallu přímo na serveru - cokoliv pod madbrahmin.cz tedy pro Vás přestane ve světě internetu existovat. Madbrahmin.cz se ve Vašem prohlížeči již nikdy nenačte.