.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
JaW, 2010-11-12 11:13:14,

Recenze na Fallout: New Vegas v Levelu

Jednu tragikomickou recenzi od Levelu, respektive od jejich internetové odnože Hrej.cz, už máme za sebou a teď tu máme další odpad (tentokráte ne radioaktivní), kvůli kterému se v noci budeme probouzet vlhcí a mazlaví hrůzou, recenzi v papírovém herním časopise Level od Vojtěcha Bednáře.

Dejme se tedy do toho. A jak jinak začít než úvodem. Cituji: "Nový Fallout: New Vegas má proti (proti?) svému předchůdci jednu hodně velkou výhodu. Stárnoucí Fallout 3 se už totiž pohodlně usadil v herní historii, pečlivě oddělil své příznivce a odpůrce a nechal postupně vyšumět všechny nespokojené a kontroverzní názory, které se kolem takto důležité hry přirozeně objevily.

Po čase tak zůstali jen ti, koho dokázal nadchnout, nebo alespoň oslovit, zatímco průvod remcalů odtáhl za obzor. A protože v případě Falloutu: New Vegas zřejmě rychle shledá, že je to v základu totéž, nejspíš se jen s opovržlivým odfrknutím prošourá kolem a nebude obtěžovat s dalším láteřením. Díky tomu, nejnovější člen slavné rodiny míří přímo mezi své nejoddanější fanoušky a nemusí nikoho přesvědčovat o svých kvalitách."

Jako projímadlo je to docela dobré, ne? Co kalhoty? Stačí a nebo chcete ještě nášup? Že chcete? Já sem vás varoval. Nachystejte si sáčky... ty větší, protože to teď půjde jak spodem, tak i vrchem!

"V různých preview se mluvilo také o propracovanějším systému konverzací. Ve výsledku se však jedná o tak nepodstatné úpravy, že na průběhu ani výsledné podobě rozhovorů nemění zhola nic. V zásadě se jen rozšířil počet schopností, jejichž zvládnutí je možné během konverzací využít ve svůj prospěch (doslova to byla jen dovednost Speech). Přinejmenším prvních patnáct hodin herní doby se nám však stejně ani jedinkrát nepodařilo je v konverzacích úspěšně použít. I další obdobné změny jsou buď jen optické nebo úplně bezvýznamné."

Že pořád ještě ten sáček nemáte plný?

"Fallout: New Vegas nepřináší nic, čím by se mezi svými příznivci vzbudil jen zárodek bouřlivých diskuzí. A jak se ukazuje, navzdory obavám a touze po známém a osvědčeném, právě nedostatek změny a pokroku je nakonec největším zdrojem zklamání, pokud o něm vůbec můžeme mluvit. Fallout: New Vegas  je díky jedinečnosti všech svých předloh stále výborná a v mnoha ohledech nepřekonatelná hra. Jen už zkrátka nemůže těžit z momentu překvapení ani novosti všeho, co předvádí. Z nebeských výšin tak nevyhnutelně padá do reality. Pořád obstojí, pořád nadchne a pořád platí, že fanouškům udělá vážně ohromnou radost. A bylo by i nefér všechna vylepšení a celý nový svět jen tak šmahem zamáznout jako nepodstatné a nedostatečné. Musíme ale přijmout fakt, že svatozář holt trochu vybledla."

Tak, až teď je plný. Recenze je krátká, slabá, bez důležitých informací (společníci, crafting, reputace, ...) navíc je tam i pár spoilerů, takže kdo hru ještě nehrál, raději ji ani nečtěte. O nic stejně nepřijdete.

Recenze je díky našemu tajemnému cizinci ke stažení odsud.

Jen tak pro informaci. Před dvěma lety jsme byli Levelem obohaceni recenzí na Fallout 3 s celkovým hodnocením 10/10.

Taky si myslíte, že nám Fallout: New Vegas nepřinesl oproti Falloutu 3 vůbec nic nového?

Sdílet na Facebooku
Autor: ErinaOdesláno: 13:22, 12.11.2010ID: 513c9aNahlásit Vaultmasterům
Ja ti to, JaWe rikala, ze je to k zbliti. Takovej zblitek muze vyplodit jen nekdo, kdo nema ani paru o tom, co Fallout, a tim myslim opravdu Fallout (nikoli tu FPS akci, obohacenu o prvky RPG, nazvanou Fallout3) znamena. Ja kdyz to cetla, tak jsem nevedela, zda se mam smat, ci plakat. Proc, probuh, recenze pisi blbci, kteri si nezjisti ani zakladni informace? Ja chapu, ze se necim musi zivit, ale za takovej paskvil bych mu vyplatu tedy rozhodne nedala.
Ja za Fallout NV jsem Obsidianum velmi, ale opravdu velmi, vdecna. Protoze jak jsem uz rikala, byt jim Bethesda vnutia ten svuj nechutne zmrsenej engine, poprali se s tim dustojne a mame tu opet Falout se vsim vsudy.
Autor: LukyOdesláno: 13:25, 12.11.2010ID: 61680eNahlásit Vaultmasterům
Pan Vojtěch Bendář by potřeboval ocelovou trubkou přez palici,aby se probral a ještě pár na holou..
Tohle je snad první recenze na hru,která mě nasrala.LEVEL si tímto utrhl velikou ostudu.
Autor: D4rkSh4d0wOdesláno: 13:39, 12.11.2010ID: 42ba2eNahlásit Vaultmasterům
Tak tohle je naprostý balast, přesně takový na jaký jsem u Levelu zvyklý. Neříkam, že je Score (tedy konkurent) lepší, ani jemu se recenze FNV moc nepovedlo. Můžu nascannovat jestli je potřeba.

@Erina: Bethesda jim nic nevnutila, nabídla jim možnost udělat Fallout v jejich enginu. Měli na výběr.
Autor: cicimbusOdesláno: 13:46, 12.11.2010ID: 5139e4Nahlásit Vaultmasterům
Hojda, předem chci poděkovat za možnost si přečíst recenzi :)) nu a k samotné recenzi bych asi řekl jenom tohle... jsem strašně moc rád že jsem přestal kupovat level po recenzi na fallout 3...
Autor: JaWOdesláno: 13:52, 12.11.2010ID: 51af74Nahlásit Vaultmasterům
Erina - k zblití a k posrání, milostivá 8-)

D4rkSh4d0w - ano prosím a ruce líbám, kdyby to šlo.

cicimbus - doufám, že si z toho nikdo neodvodí, že vlastně za nízké prodeje těchto časopisů může brahmínka 8-)
Autor: valcikOdesláno: 13:53, 12.11.2010ID: 7fec2aNahlásit Vaultmasterům
No, o recenzii mnohé naznačuje už ten úvodný odstavec. Serem na to, ani to nebudem čítať, naškrabal to F3 pozitívny poplašenec. :-))
Autor: D4rkSh4d0wOdesláno: 13:54, 12.11.2010ID: 42ba2eNahlásit Vaultmasterům
@JaW: Pošlu večer (nemám teď přístup ke scanu), pokud to neudělo někdo rychleji :)
Autor: MDKOdesláno: 14:12, 12.11.2010ID: 618df4Nahlásit Vaultmasterům
Koupit si dneska herni casopis je jako splachnout penize do hajzlu.
Autor: mardukOdesláno: 14:30, 12.11.2010ID: f894Nahlásit Vaultmasterům
uz som to hovoril niekolkokrat:
ked ma tie recenzie nebavi pisat, hry ma nebavia, neviem to alebo sa mi nechce, tak k*rva kaslem na to, zoberiem lopatu a idem kanaly kopat, tak aspon nic nepokazim
Autor: chekotayOdesláno: 14:41, 12.11.2010ID: 6f99aeNahlásit Vaultmasterům
1) Erina je tady! Brahmínka je potěšena! :-)
2) Chybějící velká písmena na začátku vět jsou asi artefakt přepisu, že?
3) Ta děsivá čeština připomínající robotický překlad z angličtiny je asi originál, co?
4) Obsah recenze je smutný. A hloupý.
Autor: JaWOdesláno: 14:47, 12.11.2010ID: 51af74Nahlásit Vaultmasterům
"2) Chybějící velká písmena na začátku vět jsou asi artefakt přepisu, že?" he?
Autor: mat123Odesláno: 14:54, 12.11.2010ID: 607bc2Nahlásit Vaultmasterům
"Pan recenzent" hral asi inu hru ako ja. Mozno sa v Cenege pomylili a poslali im daco ine k recenzovaniu, lebo ja som si Fallout NV kupil a som s nim velmi spokojny, az na tie obcasne pady a bugy, ale to dufam, ze patche rychlo opravia
Autor: chekotayOdesláno: 15:14, 12.11.2010ID: 6f99aeNahlásit Vaultmasterům
2JaW: V citovaných statích je sem tam malé písmeno na začátku věty.
Autor: smejkiOdesláno: 15:18, 12.11.2010ID: 513b6eNahlásit Vaultmasterům
Bednář do kouta!
Autor: BorghalOdesláno: 15:20, 12.11.2010ID: 60ca46Nahlásit Vaultmasterům
Pominu fakt, že to na stejném železe a enginu jede mnohem hůř než F3 - na nejnižší i nejvyšší detaily to jede stejně sekaně a to i přesto, že jsem použil fix (d3d9.dll), který mimochodem u trojky ani nebyl potřeba.

Jinak je ale FNV zatím přesně to, co bylo slibováno - třetí Fallout znovu a lépe. Po přečtení recenze jsem zvažoval, jestli toto číslo nepřemístit na záchod a odhlásit předplacení Levelu. Vojtěch Bednář u mě tímto skončil. Jeho přístup mi úplně vzal dech, to myslí vážně?!
Autor: JaWOdesláno: 15:21, 12.11.2010ID: 51af74Nahlásit Vaultmasterům
chekotay: Tý jo, třikrát!
::sype si popek na hlavu::
Autor: MotysOdesláno: 15:59, 12.11.2010ID: 6fbff4Nahlásit Vaultmasterům
na první pohled je pravda že NW vypadá stejně jako Fallout 3 ale po pravdě je to uplně jiná hra jen se člověk musí ponořit víc do hloubky ty hry. Na mě NW působí jako klasicky starý fallout v 3D
Autor: kecalOdesláno: 16:28, 12.11.2010ID: 51d5baNahlásit Vaultmasterům
je skvely, ze i naprostej nymad jako je V. Bednar se dokaze psanim techle zblitku uzivit :D pokud nedokazal za 15 hodin pouzit ani jednu abilitu v rozhovorech, svedci to spis o tom ze autor je mental... no nic, jdu dat brko a docist to , fakt velka sranda, rezem se tu u toho 3
Autor: JameeOdesláno: 16:38, 12.11.2010ID: 6fe7c6Nahlásit Vaultmasterům
Dobra nahoda zrovna dnes sem se v obchode dival po novem cisle Levelu :) inu jeste ze jsem ho nesehnal...

Btw jeste jedna otazka: Za tohle opravdu pan Bednař dostava penize? No co nato rict? Respekt!
Autor: emilOdesláno: 16:49, 12.11.2010ID: 61403cNahlásit Vaultmasterům
kecal: proč uživit? tipnul bych to na nějakého studentíka, který si psaním recenzí jenom přilepšuje... vůbec většina těch externích pracovníků, ať už ve Score, nebo Levelu, chrlí jeden nezáživný a nudný článek za druhým (takový Sillmen je v tom expert). říkám jim "továrna na články". ;) kdo jako já pamatuje dobu, kdy do Score a Levelu psali borci jako Andrew, ICE, nebo Rybka, tomu je z dnešních herních časopisů smutno...
Autor: Hihi789Odesláno: 17:14, 12.11.2010ID: 7ed8ccNahlásit Vaultmasterům
V Levelu není jen Bednář.
Pro fanouška žánru, serie, vesmíru slouží většina recenzí leda tak k nasrání. Co já bych jim musel omlátit o hlavu...
Autor: joeOdesláno: 17:36, 12.11.2010ID: 614162Nahlásit Vaultmasterům
wtf supr recenze, FNV neni tak dobry jako F3 spiše sklamani. Ve Falloutu 3 bylo plno supermutantu vsude ktery si mohl strilet a levelovat tady není nic , prazdnej svet. Vsude samej dialog co to ma bejt jako?? Taky to nema dej vubec nechapu o co tam de nejaky zeton nebo co. vystrilel sem uz pulku vegas a porad nic. 3/10
Autor: re:JoeOdesláno: 17:42, 12.11.2010ID: 7f4f8aNahlásit Vaultmasterům
/smích
Autor: MilhausOdesláno: 17:43, 12.11.2010ID: 60f280Nahlásit Vaultmasterům
Tak hold každému se líbí něco jiného, no. Někdo oceňuje dialogy, úkoly, komplexnost hry, smysluplnost děje a celkovou návaznost na sérii, na kterou to navazuje a někdo jiný hold oceňuje zejména název autorského týmu a těch zbytečností, které jsem vypsal, si nevšímá, no. Každému co jeho jest. Nicméně blbé je, že tyto recenze ovlivňují lidi. A ono recenze v časopisu, jako level, může mít docela značný vliv.

Mě stačilo si přečíst ty ukázky, abych věděl, že to nemusím číst, neboť můj názor na hru je úplně jiný, vlastně na obě hry, jak fallout3, tak fallout4. Řekl bych, že recenzent bude nejspíše asi patřit do nějaké mladší generace, která považuje možnost vybrat si ze dvou pocitů v kolečkovém menu dialogu, za vrchol rozhovoru s NPC postavou.
Autor: VooOdesláno: 17:43, 12.11.2010ID: 7f4f8aNahlásit Vaultmasterům
autor (já) víše uvedeného příspěvku si spletl nadpis s podpisem.
Autor: valcikOdesláno: 17:47, 12.11.2010ID: 7fec2aNahlásit Vaultmasterům
joe, človeče.. :-)))
Autor: s1k1sOdesláno: 18:16, 12.11.2010ID: 42e2caNahlásit Vaultmasterům
chcipam :D:D:D
Autor: JameeOdesláno: 18:40, 12.11.2010ID: 6fe7c6Nahlásit Vaultmasterům
joe nejmenujes se nahodou Bednář?
Autor: c.dataOdesláno: 18:41, 12.11.2010ID: 7035eeNahlásit Vaultmasterům
Tak tohle jasně ukazuje dnešní bídu recenzí dnešních dní. Pan to hrál velice zběžně a vůbec nepochopil hru nebo já nevím co dělál. Je to vážně k zblití...nebo k zbití toho pacholka co to naposal...
Autor: chekotayOdesláno: 19:02, 12.11.2010ID: 32910eNahlásit Vaultmasterům
Joe, ty sígře! :-D :-D :-D Dokonalé, to musím zálohovat. :-D
--
Víte, mě na těch ubohých recenzích vadí hlavně jejich samotná forma. Nejde vůbec o to, jak ti lidé hodnotí hru, ale o to, jak vůbec hodnotí. Skladba myšlenek, sloh, slovní zásoba, schopnost zhodnotit prožitek a zasadit ho do kontextu, vše na úrovni základní školy... já si rád čtu recenze na všechno možné, a tohle, co se nám tady objevuje, je bída.
Autor: joeOdesláno: 19:05, 12.11.2010ID: 614162Nahlásit Vaultmasterům
ja to zrecenzuju napisu hracskou recenzy
Autor: VooOdesláno: 19:28, 12.11.2010ID: 7f4f8aNahlásit Vaultmasterům
Joe si dobrej parádně jsi mě pobavil před odchodem do knajpy xD GL až budeš tvořit tu recenzy ;)
Autor: AmarounOdesláno: 20:02, 12.11.2010ID: 6f994aNahlásit Vaultmasterům
Ten člověk hrál jinou hru než já, jinak si to nedokážu vysvětlit.....
Autor: valcikOdesláno: 20:20, 12.11.2010ID: 7fec2aNahlásit Vaultmasterům
Joe, beriem ťa za slovo a na tvoju recenziu sa teším! nezabudni ju zverejniť. :-))
Autor: KharkowOdesláno: 20:48, 12.11.2010ID: 50ebbeNahlásit Vaultmasterům
Z úvodního blahoslavení jsem získal dojem, že autor musel mít z třetího dílu nejméně 14denní poluce... :))) Inu proti gustu...
Autor: KeinOdesláno: 21:36, 12.11.2010ID: 51b10aNahlásit Vaultmasterům
Jsem hrdý na to, že jsem podobné časpopisy, přstal kupovat již před pěti lety.
Autor: valcikOdesláno: 23:17, 12.11.2010ID: 7fec2aNahlásit Vaultmasterům
Level treba premenovať na Game Over.
Autor: LumpusOdesláno: 07:55, 13.11.2010ID: 6fe69eNahlásit Vaultmasterům
Jak dopadl Fallout: New Vegas ve Score?
Autor: JeffOdesláno: 11:58, 13.11.2010ID: 60a52aNahlásit Vaultmasterům
tak to je síla, ještě, že jste to naskenovali jinak bych tomu snad ani neuvěřil...

jak takovouhle sračku může vůbec někdo zveřejnit, navíc v tištěném magazině?!?!?!

prejže- "V různých preview se mluvilo také o propracovanějším systému konverzací. Ve výsledku se však jedná o tak nepodstatné úpravy, že na průběhu ani výsledné podobě rozhovorů nemění zhola nic"

rozhovory a jejich celková kvalita je oproti chudákovi Fallout 3 tou největší a na první pohled do očí bijící změnou!

Bednář se naprosto odrovnal, doufám, že Level co nejrychleji zkrachuje a ten idiot nebude mít kam psát, páč tohle se jen tak nevidí

evidentně FNV pořádně nehrál...nebo je to prostě idiot


Autor: KarelOdesláno: 12:11, 13.11.2010ID: 70d1c4Nahlásit Vaultmasterům
Lumpus: Já nové Score doma mám, klidně ti to sem napíšu, až mi ale některý ze zdejších adminů potvrdí, že tím neporušuji nějaká pravidla. Nechtěl bych být ani kontaktován policií ani být zabanován.
Autor: JaWOdesláno: 12:17, 13.11.2010ID: 51af74Nahlásit Vaultmasterům
Karel - proč by tě měl někdo banovat nebo předvolávat na policii za citaci z časopisu, ty posero?
Autor: KarelOdesláno: 12:34, 13.11.2010ID: 70d1c4Nahlásit Vaultmasterům
Ok, díky za odpověď.

Tak tedy, ve do Score napsal recenzi na Fallout: New Vegas Mikoláš Tuček [předtím recenzoval i Fallout 3] a dal mu 85 %.
Autor: JaWOdesláno: 12:47, 13.11.2010ID: 51af74Nahlásit Vaultmasterům
To vypadá na další "tučkovinu"
Autor: stanleyCZOdesláno: 20:03, 13.11.2010ID: 7ed8c6Nahlásit Vaultmasterům
Tenhle pokus se ani nedá popsat slovy.
FAIL!!
Autor: JeffOdesláno: 22:47, 13.11.2010ID: 60a52aNahlásit Vaultmasterům
ten Bednář je ještě větší blb, než jsem si myslel. Mám FNV teď rozehratý podruhé a ve statistikách mám po 25 hodinách 47 úspěchů v konverzacích, on za 15 ani jednu...

a když považuje Caesara za nového nepřítele a hlavního záporáka, tak nepochopil zhola nic...

myslím, že rozsah a komplexnost FNV v plné nahotě ukázal jakým povrchním způsobem se dnes dělají recenze a řadu rádoby recenzetů doslova nachtytal na švestkách, páč ukázal, že oni vlastně hry nehrají, ale jen v rychlosti proletí.

Autor: KaiNOdesláno: 00:09, 20.11.2010ID: 6f6fdaNahlásit Vaultmasterům
ten recenzent v pLevelu je idiot
Autor: MortalethOdesláno: 17:54, 20.11.2010ID: 7ed92eNahlásit Vaultmasterům
No,pěkně ho utíráte :)
Mě to přijde,že po tom co Level schytal za desítku a zlatou hvězdu za F3 pěkněj vylágoš,rozhodl se p.Bednář zřejmě o pokus zavděčit se čtenářům a trošku se mírnit,zřejmě předpokládal že si New Vegas uřízne taky ostudu a nechtěl aby se opakovala situace po recenzi na F3.Ano,přijde mi že jeho recenze je do značné míry ovlivněna tím co se rozpoutalo po F3 a že o ní měl nejspíš jasno už předtím než hru vůbec vyzkoušel(pokud ji vůbec hrál dýl než těch 15 hodin) Uvidíme jak se tentokrát vyjádří pan Vávra (pokud vůbec něco napíše)
Autor: JanOdesláno: 20:04, 26.4.2011ID: 6141ccNahlásit Vaultmasterům
Tak až po přečtení všech zdejších komentářů, jsem si stáhnul Bednářovu recenzi z netu. Že to je proti autorským právům, je zde všem doufám jasné. Recenze vůbec není tak ostrá a k zblití, jak tady většina fanoušků píše. Recenzent má jazyk dobrý, až na větu: "koho dokázala nadchnout" má být: "které dokázala...". Je dost nefér vyseknout jen některé pasáže, v kontextu působí zcela jinak. Sám jsem novinář a není to lehká práce, hlavně mě rozesmál tady přítomný JOE, se svou recenzý... Ať si to zkusí napsat tak básnicky jako Bednář. Hru jsem nehrál, právě se na to chystám a díky komentářům i recenzi se docela dost těším. Určitě to je hra dobrá. Četl jsem i recenzi na Bonuswebu a doufám, že hardcore mode není tak frustrující, jak píšou... A docela taky chápu ústřední myšlenku V. Bednáře, že to je pořád téměř ta stejná hra jako F3, ten dojem asi dělá grafika a starý známý, výborný systém S.P.E.C.I.A.L, obojí je nezaměnitelné. A navíc píše, že hra je pro fanoušky skvělá, tak proč ho tak kamenujete??? Zajímalo by mě taky, kolik se prodalo kusů, ta hra určitě není pro každého a to je dobře, takové hry jsou nejlepší. Tak já jdu na to, přejte mi dobrý zážitek, už dlouho mě žádná hra nepřitáhla k obrazovce tak jako Fallout 1 a 2...

PS: Co se týče velikosti novinek ve hře, nemohu soudit, třeba jsou opravdu parádní, jak se někde píše a třeba se v celku ztratí. To, že má na ně někdo jiný názor ještě neznamená, že je vůl. Máme demokracii... Jo a Level taky dávno nekupuju, stačí mi net :-), tak nehájím časopis, ale princip :-))
Autor: JanOdesláno: 20:21, 26.4.2011ID: 6141ccNahlásit Vaultmasterům
Docela sem pak rád napíšu recenzi na FNV, teda pokud mě hra bude bavit :-) (je třeba hře věnovat hodně hodin), tímto se obracím na admina, jestli má zájem. Nemám na hraní moc času, tak to nebude hned, ale rád bych si to zkusil, nikdy předtím jsem recenzi na hru nepsal, ale píšu do novin o kultuře...
Autor: FischOdesláno: 22:14, 2.4.2013ID: 513c9cNahlásit Vaultmasterům
Omlouvam se za chybejici diakritiku (a chybky), pisi na MT

Asi takto :
F:NV je kousek, ktery si tech 8-8,5 zaslouzi, ale nic vic.
Po tatkovi F3 prebral starsi, lec funkcni engine, klasickou C-D story zasadil do mnohem mene atraktivnich kulis, o neco rozsiril dialogy (proti F1, F2 stale o nicem jak v rozsahu, tak hloubce) a pridal par pitomosti, jako jsou ruzne typy munice (nevyuzitelne, standard staci na vse - jen v BM jsem poprve pouzival protipancerovou na skorpiony, podruhe uz ani to ne...).
Zbytek je pouha evoluce a nikoli revoluce. Lepsi spolecnici s pribehem? Fajn-ale porad slabota. Chcete "livestory kamaradu"a emocionalni interakce? Zahrejte si Baldurs'Gate2, Jade Empire, ci nejradeji Planescape Torment. Obsidian opet predvadi, jak je schopen v dobre snaze mrsit dobre umysly. Srovnejte KotOR I a "obsidiani" KotOR II. Stejna pisnicka s NV... Zajimave lokace ani postavy, na ktere bych si po dohrani vzpomnel, ve hre nejsou, narazky na starsi dily stejne jako v F3 pusobi jako kyc... Pekne jsou "mikropribehy" Vaultu, ale... ALE s tim uz zacal F3 ze?
Nepochybne je v NV par uprav a vylepseni, avsak kdyby byli v Bethesde trochu inteligentnejsi, zapracovali by je minimalne do patche a pak by F3 valcoval NV na plne care...
Sory lidi, miluji F1 a F2, uznavam FT, ale F3 s datadisky ma u me (i po letech) 9/10, NV tak tech 8,5...
Mimochodem, kdysi jsem psal recenze pro Terminators pod prezdivkou Fisch a me jmeno je Rybka. David Rybka. Myslim, ze meho bratra znate, vzpominali jste ho v diskuzi :))))
Přidat komentář

Pravidla diskuse

  • Příspěvky nesmí porušovat platný právní řád České republiky ani nabádat k jeho porušování.
  • Příspěvky nesmí obsahovat reklamu.
  • Příspěvky nesmí být přehnaně vulgární nebo primitivní.
  • Žádné příspěvky typu "První !!69".
Za porušení pravidel hrozí smazání příspěvku, permanentní BAN nebo kontaktování Policie ČR. Provozovatel si vyhrazuje právo uchovávat, zaznamenávat a v případě potřeby zveřejnit IP adresy všech přispívajících. Jakékoliv připomínky prosím pište na adresu abuse (zavináč) madbrahmin (tečka) cz.

Jak vypadá BAN na madbrahmin.cz? Spočívá v přidání Vaší IP adresy do firewallu přímo na serveru - cokoliv pod madbrahmin.cz tedy pro Vás přestane ve světě internetu existovat. Madbrahmin.cz se ve Vašem prohlížeči již nikdy nenačte.