.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Smejki, 2010-11-30 09:30:41, Erogamer.cz

Videorecenze FNV na Eurogameru

Eurogamer se nám s mírným zpožděním vytasil s videorecenzí na FNV. Upřímně řečeno, je to ku prospěchu věci, neboť autor, byť má video opět hodně akční a anglickou výslovnost opět tahá někam do základoškolského "horkého bramboru" (už jen čekám, až někdo v touze po světovosti vysloví patvar jako [əbsa:idiæ:n]), hovoří zejména o prvcích pro RPG opravdu klíčových a je evidentní, že nezběhl od Call of Duty. Jak lze jistě očekávat, New Vegas si vyneslo pozitivní hodnocení, přestože negativ je vysloveno docela dost (a rozhodně nejde o výplody choré mysli).

Sdílet na Facebooku
Autor: meehailOdesláno: 12:52, 30.11.2010ID: 32dda0Nahlásit Vaultmasterům
Smejki: výslovnosť recenzenta bola úplne v poriadku. Ide o anglické názvy, tak prečo do toho dávať poslovanštenú výslovnosť?
Pre mňa osobne je to lepšia voľba, v porovnaní s vyslovovaním už samotného názvu Fallout tak, ako sa píše. Čo mi pri počúvaní nielen vás, ale aj moderátorov Game Page prišlo celkom nevhodné (u nich ako profesionálov, ktorí sa tým živia; u vás to bolo skôr prekvapenie, že máte takúto kvalitnú stránku o Falloutoch a neviete to poriadne vysloviť).
Autor: VicOdesláno: 14:07, 30.11.2010ID: 618f20Nahlásit Vaultmasterům
Jakto, že v tý recenzi ve 2:25 zabijou Vault Dvellera?
Autor: JaWOdesláno: 14:09, 30.11.2010ID: 524af0Nahlásit Vaultmasterům
Vic - Vault Dweller = obyvatel vaultu
Autor: VicOdesláno: 14:16, 30.11.2010ID: 618f20Nahlásit Vaultmasterům
Jó takle no tak jsem si udělal společenské Faux pas
Autor: valcikOdesláno: 14:57, 30.11.2010ID: 7fec2aNahlásit Vaultmasterům
Na to kašli, Vicu. Tiež keď počujem Vault Dweller, napadne mi okamžite hlavný hrdina z FO1. :-))
Autor: AmarounOdesláno: 16:32, 30.11.2010ID: 6f994aNahlásit Vaultmasterům
Výslovnost mi připadá taky dost v pořádku
Autor: KarelOdesláno: 16:34, 30.11.2010ID: 70d1c4Nahlásit Vaultmasterům
Já se divím, to to nikdo nehraje s češtinou? Jeden by si řekl, že když jsme v České republice a máme tu dobrou češtinu, že i naše recenze budou nahrané z verze s českými titulky.

K tomu videu. Byly tam scény, kdy hlavní hrdina bojuje proti členu gangu Ďáblů, Vař-Vařovi, mě se při souboji s ním stala zajímavá věc. Poté, co jsem zastřelil jeho oblíbenou brahmínu se na mne odnikud nevyřítil, tak jsem pobyl ti co po mě šli a pak zamířil pro jeho skalp. Kvůli chybě ve hře se seknul uprostřed rozpadlého domu, díky čemuž jsem k němu mohl přijít na metr a v klidu to do něho šít, navíc díky té chybě on nemohl útočit na mně.
Autor: smejki - KarelOdesláno: 18:59, 30.11.2010ID: 513b6eNahlásit Vaultmasterům
Čeština vyšla až s datem vydání. takže novinářské verze jsou anglické
Autor: BonyOdesláno: 19:12, 30.11.2010ID: 7f782cNahlásit Vaultmasterům
Největším negativem hry FNV v ČR je Cenega!
Autor: JaWOdesláno: 22:20, 30.11.2010ID: 524af0Nahlásit Vaultmasterům
Ať je Cenega jaká chce, bez ní by čeština nikdy nevznikla.
Autor: SleeperOdesláno: 22:35, 30.11.2010ID: 6f6f7aNahlásit Vaultmasterům
Trocha ma nastvalo to video, jak v nom ukazali niektore sceny ktore som este nestihol vidiet v hre! Inak celkom nudná recenzia, v polovici som to pretocil ku koncu.
Autor: nobodyOdesláno: 09:03, 1.12.2010ID: 602f94Nahlásit Vaultmasterům
me na tom nejvic vadil ten jeho mdly prednes,jak kdyby cetl jizdni rad..
Přidat komentář

Pravidla diskuse

  • Příspěvky nesmí porušovat platný právní řád České republiky ani nabádat k jeho porušování.
  • Příspěvky nesmí obsahovat reklamu.
  • Příspěvky nesmí být přehnaně vulgární nebo primitivní.
  • Žádné příspěvky typu "První !!69".
Za porušení pravidel hrozí smazání příspěvku, permanentní BAN nebo kontaktování Policie ČR. Provozovatel si vyhrazuje právo uchovávat, zaznamenávat a v případě potřeby zveřejnit IP adresy všech přispívajících. Jakékoliv připomínky prosím pište na adresu abuse (zavináč) madbrahmin (tečka) cz.

Jak vypadá BAN na madbrahmin.cz? Spočívá v přidání Vaší IP adresy do firewallu přímo na serveru - cokoliv pod madbrahmin.cz tedy pro Vás přestane ve světě internetu existovat. Madbrahmin.cz se ve Vašem prohlížeči již nikdy nenačte.