.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Smejki, 2010-12-06 20:40:44, NMA

Pozor, děti, vyletí ptáchek

Pro FNV se "velmi brzy" chystá další patch. Zašvitořila o tom Bethesda na Twitteru s tím, že práce už byly ukončeny a její výsledky postoupeny dále. A to je vlastně všechno, co se ví.

Sdílet na Facebooku
Autor: nobodyOdesláno: 07:55, 7.12.2010ID: 430912Nahlásit Vaultmasterům
no to je dost,nektere ty bugy sou fakt neunosne...zrovna vcera na me zautocila mrtvola :)
Autor: JaWOdesláno: 09:45, 7.12.2010ID: 51fff0Nahlásit Vaultmasterům
O tomhle patchi se ví už dlouho. Má to být ve srovnání se zatím vyšlými patchi "obrovský" balík oprav, na kterém se pravděpodobně dělá od vydání, takže skoro dva měsíce.

nobody - říká se jim zombie 8-))
Autor: Sybrakos aka HTOdesláno: 11:18, 7.12.2010ID: 41d2eeNahlásit Vaultmasterům
nobody: ku..a! Tak to si musím koupit nepatchovanou verzi!!
Autor: AmarounOdesláno: 12:46, 7.12.2010ID: 430b02Nahlásit Vaultmasterům
A kdo na tom přesněji dělá ? :-) Bethesda nebo Obsidian (co od toho máme očekávat)... Doopravdy se těšim... některé věci mne nasrali....

JaW: Btw budeš mít nějakou recenzi na FNV ? :-)
Autor: JaWOdesláno: 13:02, 7.12.2010ID: 51fff0Nahlásit Vaultmasterům
Amaroun - proč by na tom měla dělat Bethesda?

Nebudu. Jsem líný a stejně sem to ještě nedohrál.
Autor: AmarounOdesláno: 13:20, 7.12.2010ID: 430b02Nahlásit Vaultmasterům
Na fóru už se to řešilo ohledně Dlc
Obsidian je pravděpodobnější, ale Bethesdu bych nevylučoval... asi záleží na smlouvě a domluvě
Autor: KarelOdesláno: 13:46, 7.12.2010ID: 70d1c4Nahlásit Vaultmasterům
Nebýt toho, že umím jakž takž anglicky a Falloutí wikipedie, New Vegas bych snad ani nedohrál. Snažil jsem se udělat většinu úkolů a výsledný čas dohrání byl 73 hodin plus pár minut. Do toho ale nepočítám pročítání wikipedie a duskuzi na fórech, kde jsem se snažil zjistit, jak se přes ty bugy dostat.
Největší chyba ve hře, která mi vadila, byla ta, že hra restartovala počítač. Za celou tu dobu, co mi FNW trvalo dohrát mi to hodilo modrou obrazovku a restartovalo počítač asi tak 100x, a to prosím nic nezveličuji, to je reálné číslo. Hrál jsem sice non-steam verzi, ale pochybuji, že to bylo tím. Taková SW: KoTOR 2 od stejného vývojářského studia také občas spadla, ale oproti novému Falloutu je to pohádka.
Autor: RXQ79Odesláno: 13:56, 7.12.2010ID: 51af74Nahlásit Vaultmasterům
nějvětší herní chyby na které jsem teď narazil - nemůži si vyrobit srando-pušku i když mám ten recept ( v ponku seznamu receptů se mi tahle možnost vůbec neobjevila ), v Trnu hra vždy spadne po souboji stvůr, nebo ty stvůry na sebe vůbec neútočí jen stojí na čáře pořád proti sobě.
Autor: nobodyOdesláno: 17:32, 7.12.2010ID: 430912Nahlásit Vaultmasterům
JaW:tenhle nemohl byt ani zombie,2x sem ho sejmul a stejne po me sel :D
Sybrakos aka HT:bohuzel mam vsechny patche kere jsou zatim dostupne, to jen ukazuje to ze toho moc neopravili..
Autor: smejkiOdesláno: 17:32, 7.12.2010ID: 513b6eNahlásit Vaultmasterům
mně až zaráží, kolik bugů se objevilo. Já při hraní pre-release verze narazil jen na jednu nepříjmenou věc - Cass nešlo rozkázat, aby čekal na místě. Musel jsem ji vždy poslat až na Strip.
Autor: smejkiOdesláno: 17:34, 7.12.2010ID: 513b6eNahlásit Vaultmasterům
*mě
Autor: AmarounOdesláno: 18:24, 7.12.2010ID: 6f994aNahlásit Vaultmasterům
Jeden ze znaků Obsidianu vydávat zabugovaný hry a spoustu patchů :-D
Autor: TomekOdesláno: 18:47, 7.12.2010ID: 50ec8aNahlásit Vaultmasterům
Nobody, jen se ubezpečím... seš si na 100% jistej, že si tu domělou mrtvolu nestřelil omylem nábojema NS? Věc by to vysvětlilo.
Autor: ZeroOdesláno: 19:09, 7.12.2010ID: 426c0eNahlásit Vaultmasterům
To je divné, já jsem v celé neopatchované hře nenarazil ani na jeden bug.
Autor: nobodyOdesláno: 19:23, 7.12.2010ID: 430912Nahlásit Vaultmasterům
a co ze jsou to NS naboje?:) nejak nvm co tim myslis..
btw vidim ze moje zijici mrtvola neda hodne lidem spat takze jeste dodam ze ta postava ani nemela nikdy ve hre chodit protoze se primo jmenuje burned body a ma jen lezet na zemi a nic vic a on si vyskoci a jde po me..
Autor: Sybrakos aka HTOdesláno: 16:16, 8.12.2010ID: 60f410Nahlásit Vaultmasterům
burn baby, burn! :-D
Přidat komentář

Pravidla diskuse

  • Příspěvky nesmí porušovat platný právní řád České republiky ani nabádat k jeho porušování.
  • Příspěvky nesmí obsahovat reklamu.
  • Příspěvky nesmí být přehnaně vulgární nebo primitivní.
  • Žádné příspěvky typu "První !!69".
Za porušení pravidel hrozí smazání příspěvku, permanentní BAN nebo kontaktování Policie ČR. Provozovatel si vyhrazuje právo uchovávat, zaznamenávat a v případě potřeby zveřejnit IP adresy všech přispívajících. Jakékoliv připomínky prosím pište na adresu abuse (zavináč) madbrahmin (tečka) cz.

Jak vypadá BAN na madbrahmin.cz? Spočívá v přidání Vaší IP adresy do firewallu přímo na serveru - cokoliv pod madbrahmin.cz tedy pro Vás přestane ve světě internetu existovat. Madbrahmin.cz se ve Vašem prohlížeči již nikdy nenačte.