.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
nobody, 2011-01-03 07:00:58, nobody pro VŠB

Seznamte se, Dead Money

Nový DLC balíček Dead Money, prozatím jen pro Xbox 360, je venku. Bohužel nebo možná bohudík, jsem jeden z mála, kteří New Vegas hrají na této platformě. A aby ostatní nesmutnili a mohli se těšit na příchod DLC na jejich platformu, tak vám přináším menší recenzi, abyste si mohli udělat obrázek, jak že se to celé povedlo či nepovedlo.

Úkol, jak tomu bylo již u předchozích DLC, objevíte formou rádiového vysílaní, které vás láká na slavnostní otevření kasina Sierra Madre. Dorazíte na místo, kde se nachází zdroj signálu, někdo vás omráčí plynem a jste v tom. Pak už následuje sladké probuzení před branami Sierra Madre. celá recenze

Sdílet na Facebooku
Autor: JustyOdesláno: 16:03, 3.1.2011ID: 51d7b6Nahlásit Vaultmasterům
Celkem se těším, i když patnáct hodin za tři kila moc není (u FNV jsem celkově strávil kolem dvou set hodin, což mi přijde v přepočtu na peníze víc než adekvátní).

Jo, a jestli je BAR kulomet, nedejbože těžký, tak já jsem bojová šalina. :)
Autor: nobodyOdesláno: 16:18, 3.1.2011ID: 430912Nahlásit Vaultmasterům
nejsem odbornik na zbrane :) a kdyz vemes v potaz co dostanes u jinych dlc za stejnou cenu tak si myslim ze si neni na co stezovat, nekere nove hry co stoji pres 1000 nemaji takovou herni dobu
Autor: AmarounOdesláno: 20:31, 3.1.2011ID: 6f994aNahlásit Vaultmasterům
To je zajimavy ja vsude narazim, ze to je lehky kulomet...
15 hodin za 300 je na dnesni dobu docela nezvykle slusny...
Autor: MotysOdesláno: 20:43, 3.1.2011ID: 6fbff4Nahlásit Vaultmasterům
recenzi vypadá skvěle tak už se těším až to vyjde na pc
Autor: dexterOdesláno: 13:13, 4.1.2011ID: 51d624Nahlásit Vaultmasterům
Justy: BAR je svým zařazením lehký podpůrný kulomet
Autor: SothOdesláno: 17:33, 4.1.2011ID: 424628Nahlásit Vaultmasterům
Mno BAR=Browning Auto Rifle = "automaticka puska"

http://en.wikipedia.org/wiki/M1918_Browning_Automatic_Rifle

Sry za OT, ale tohle mi nedalo :)

Autor: VicOdesláno: 18:49, 4.1.2011ID: 618f20Nahlásit Vaultmasterům
no, já už jsem to sem chtěl dát včera
Autor: dexterOdesláno: 14:51, 5.1.2011ID: 51d624Nahlásit Vaultmasterům
Soth: The Browning Automatic Rifle (BAR) was a family of US automatic rifles (or machine rifles) and light machine guns used by the United States and numerous other countries during the 20th century.

Takže jak automatická puška, tak lehkej kulomet.
Autor: JustyOdesláno: 16:35, 5.1.2011ID: 51d7b6Nahlásit Vaultmasterům
Jasně, a Vz. 58 je podle československé vojenské doktríny samopal, AKS-74U podle sovětské doktríny totéž a Webley MK IV. je podle dobové dokumentace pistole. To nic nemění na tom, že je to hovadina, protože účel kulometu je poskytovat konzistentní palebnou podporu, a dvacet ran .30-06 je palebná podpora jak pojď na mě z boku. ;-) Původní select-fire M14 je na tom s TTD v zásadě stejně jako BAR... taky je to lehký kulomet?
Autor: valcikOdesláno: 17:33, 5.1.2011ID: 7fec2aNahlásit Vaultmasterům
"Podpůrný kulomet" v súvislosti s BAR znamená, že keď si vojak zlomí nohu, tak zarazí do hlavne špunt a použije flintu ako BARLU. (Treba to dopísať do wikiny.)
Autor: smejkiOdesláno: 18:16, 5.1.2011ID: 513b6eNahlásit Vaultmasterům
Pche! BAR byl odjakživa kulomet. Vždyť to má nožičky!!!
Autor: nobodyOdesláno: 19:53, 5.1.2011ID: 430912Nahlásit Vaultmasterům
tomu se nejde nesmat, 2 blbe slovicka a jaka diskuze se kolem toho rozjede :D
Autor: SothOdesláno: 23:25, 5.1.2011ID: 424628Nahlásit Vaultmasterům
Dost vo Báře :) Někdo nějakej tip, kdy to šmejdi nenažraný udělaj i pro PC ? :)
Autor: valcikOdesláno: 23:52, 5.1.2011ID: 7fec2aNahlásit Vaultmasterům
Menej ako tri mesiace to podľa mňa nebude.
Snažia sa prilákať viac pravoverných počítačových duší do konzolistického pekla, sakra! :-))
Autor: AmarounOdesláno: 08:55, 6.1.2011ID: 6f994aNahlásit Vaultmasterům
Noono je to stejne asi jedno... Ve WWII v palebne mohutnosti Amici nikdy nebyli prekonani a to i tehdy kdyz meli zastaralej Browning
M1 Garand valel :-)
Přidat komentář

Pravidla diskuse

  • Příspěvky nesmí porušovat platný právní řád České republiky ani nabádat k jeho porušování.
  • Příspěvky nesmí obsahovat reklamu.
  • Příspěvky nesmí být přehnaně vulgární nebo primitivní.
  • Žádné příspěvky typu "První !!69".
Za porušení pravidel hrozí smazání příspěvku, permanentní BAN nebo kontaktování Policie ČR. Provozovatel si vyhrazuje právo uchovávat, zaznamenávat a v případě potřeby zveřejnit IP adresy všech přispívajících. Jakékoliv připomínky prosím pište na adresu abuse (zavináč) madbrahmin (tečka) cz.

Jak vypadá BAN na madbrahmin.cz? Spočívá v přidání Vaší IP adresy do firewallu přímo na serveru - cokoliv pod madbrahmin.cz tedy pro Vás přestane ve světě internetu existovat. Madbrahmin.cz se ve Vašem prohlížeči již nikdy nenačte.