.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Kuba , 2011-01-17 10:24:35, Brahmíní pošta

Gone with the Blastwave - krátký film

Na Vimeu se objevil dost zajímavý kinematografický počin (Finsko) na téma komiksu Gone with the Blastwave a rozhodně stojí za shlédnutí.

Autor komiksu Krister Dalhem (který vypadá trochu jak náš VM Smejki, pozn. editora) má toto video i na svých stránkách a asi se mu zamlouvá, ale s projektem nemá nic společného. Z Vimea je jasné, že autor videa toto dělal jako svou školní práci a dal si velmi záležet, prostě pecka.

Více informací zde.

Sdílet na Facebooku
Autor: MaxidejfOdesláno: 12:34, 17.1.2011ID: 614036Nahlásit Vaultmasterům
je to docela pekny .. v posledni dobe takovyhle pocinu pribyva .. jen tak dal ;)
Autor: JaWOdesláno: 12:45, 17.1.2011ID: 611b1aNahlásit Vaultmasterům
Jediné co se mi na tom líbilo byla kamera.
Autor: SiusOdesláno: 13:00, 17.1.2011ID: 6f99aeNahlásit Vaultmasterům
Boooooooriiiiiiinnnng... pěkný pokus, ale vtip zemřel hned po první scéně a zbytek je o dvou chlápcích co se prochází lesem. Komiks tohleto převálcuje jedním monologem.
Autor: MaxidejfOdesláno: 16:00, 17.1.2011ID: 614036Nahlásit Vaultmasterům
jo vsak nerikam, ze je to neco extra zjo... ja na ne nechtel bejt, ve svete kterej denne produkuje sedesat tun sracek typu reality shows, srackoidni telenovely, atd.. tak prisnej .. proste krok spravnym smerem (i kdyz to je jen studentsky projekt) .. chci v tomhle zanru videt v kinematografii vic penez .. chci aby vznikali dobre filmy Maxovskeho typu ;)) .. chci aby se mi nekdy konecne splnil uz ten sen a nekdo natocil krasnej serial z Falloutiho univerza.. ;)))
Autor: nobodyOdesláno: 17:07, 17.1.2011ID: 430912Nahlásit Vaultmasterům
prostredi mohlo byt vic autenticke, nejak sem z toho nemel pocit zeme znicene valkou, ale hudba je zvolena na jednicku
Autor: s1k1sOdesláno: 17:09, 17.1.2011ID: 60cc38Nahlásit Vaultmasterům
S.T.A.L.K.E.R. má už seriál né? Teda, já ho neviděl ale určitě nebude špatný.
Autor: smejkiOdesláno: 19:04, 17.1.2011ID: 513b6eNahlásit Vaultmasterům
pche, já jsem hežčí...
Autor: JaWOdesláno: 22:18, 17.1.2011ID: 611b1aNahlásit Vaultmasterům
Jste si fakt podobní. Nemáš finské kořeny? 8-))
Autor: smejkiOdesláno: 10:42, 18.1.2011ID: 513b6eNahlásit Vaultmasterům
dyťs mě nikdy neviděl :D
Autor: JaWOdesláno: 11:27, 18.1.2011ID: 611b1aNahlásit Vaultmasterům
Znám tě z fotek. Jako svého syna, dá se říct! 8-))
Autor: Lloyd C. BlankfeinOdesláno: 20:43, 18.1.2011ID: 61179aNahlásit Vaultmasterům
Dost, chlapci, oba jste stejně hnusní...
Autor: JaWOdesláno: 21:54, 18.1.2011ID: 611b1aNahlásit Vaultmasterům
STFUB!
Autor: GeXeSOdesláno: 15:39, 20.1.2011ID: 6f97b4Nahlásit Vaultmasterům
Přesně jak říká Sius. Děsný pokus. Docela se divím, že se odkaz objevil i na stránkách. Já bych se od tohohle jako autor myšlenky na míle distancoval.
Autor: J.B.Odesláno: 18:43, 20.1.2011ID: 60f40eNahlásit Vaultmasterům
V novinke je pravdepodobne chyba. Autor komiksu sa podľa všetkého totiž volá Kimmo Lemetti a nie Krister Dahlem.
Video je teda umiestnené na jeho stránkach, i keď sa dá nájsť aj na stránkach GWTB - stačí pozrieť momentálne posledný diel #46 a v popise je tam naň odkaz. Ale to sú len drobnosti.

Film samotný je aspoň podľa mňa celkom dobre natočený aspoň, ako už spomenul JaW práca s kamerou ako aj farby sú zaujímavo podané. No hlasy by mohli byť viac prežité prípadne ešte aj zmenené aby pôsobili viac ako že sú od chlapíkov v maskách. Tak isto snažiť sa o drámu na podklade, ktorý väčšina má rada pre čierny humor je tiež trocha mimo. Ale čo môžeme chcieť od študentského filmu...
Autor: JaWOdesláno: 19:27, 20.1.2011ID: 611b1aNahlásit Vaultmasterům
Krister Dalhem je režisér. Kimmo Lemetti nebo Krister Dahlem, na to sere pes, ale dík za upozornění 8-)
Autor: ArmyboyOdesláno: 22:56, 23.1.2011ID: 33c800Nahlásit Vaultmasterům
Kurňa, 22 minut čekám na nějakou vypečenou pointu nebo slušný zvrat a ono nic, škoda, hlasy dobrý, zejména ta holčina v rádiu je dost přesvědčivá, exteriéry taky celkem gut, atombordel a gas masky taky ujdou ale jinak nic, čekal jsem, že ten 2 maník co celou dobu měl jen holý ruce konečně najde/vybojuje/ukradne nějakou vytouženou zbraň a něco nebo někdo mu zabrání ji používat, např. nastražená bombička nebo průstřel dlaně :-) a podobně.
No, snad příště...
Autor: Storm SentryOdesláno: 14:50, 24.1.2011ID: 51ff86Nahlásit Vaultmasterům
Film je těžká nuda ale komix je luxuní
Autor: VicOdesláno: 16:46, 24.1.2011ID: 618f20Nahlásit Vaultmasterům
no taky k tomu něco řeknu, mě se to líbilo, až na to jak lezou přes to minový pole tak tam vzadu bylo vidět veřejný osvětlení - funkční, to je taková menší chyba a ještě jedna věc, tohle - konflikt mezi dvěma parťákama jsem už vyděl ve filmu o policajtech, ale o doktorech, vojácích atd
Autor: "DJ" PopelníkOdesláno: 21:39, 25.1.2011ID: 337b0eNahlásit Vaultmasterům
Komiks mám rád.. a tenhle krátký film? Ok, neříkám, že to byl sedmý div světa.. ale tou atmosférou a pojetím.. docela mě to oslovilo. Minimálně to rozvířilo tu všudypřítomnou nudu po zkouškovém a to se cení ;)
Přidat komentář

Pravidla diskuse

  • Příspěvky nesmí porušovat platný právní řád České republiky ani nabádat k jeho porušování.
  • Příspěvky nesmí obsahovat reklamu.
  • Příspěvky nesmí být přehnaně vulgární nebo primitivní.
  • Žádné příspěvky typu "První !!69".
Za porušení pravidel hrozí smazání příspěvku, permanentní BAN nebo kontaktování Policie ČR. Provozovatel si vyhrazuje právo uchovávat, zaznamenávat a v případě potřeby zveřejnit IP adresy všech přispívajících. Jakékoliv připomínky prosím pište na adresu abuse (zavináč) madbrahmin (tečka) cz.

Jak vypadá BAN na madbrahmin.cz? Spočívá v přidání Vaší IP adresy do firewallu přímo na serveru - cokoliv pod madbrahmin.cz tedy pro Vás přestane ve světě internetu existovat. Madbrahmin.cz se ve Vašem prohlížeči již nikdy nenačte.