.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Chekotay, 2011-02-01 19:10:34, Ústředí Světostátu

Methancity: Registrace!

Dneškem se otevírá registrace pro velmi slibnou akci: Methancity LARP. Povídky ze světa čtenáři Madbrahmíny dobře znají, těm ostatním jen nastíním, že svět hry je jednak postapokalyptický, jednak politicko-sociálně dystopický. Připomíná (a myslím, že jménem Světostátu přímo odkazuje na) pochmurnou knihu Kallocain z roku 1940, jejíž principy později Orwell rozvedl ve svých románech. Setting je rozhodně velmi sympatický a navíc to má do místa hraní většina lidí kousek. Počet míst je omezený, kdo zaváhá, toho do postapo koncentráku nevezmou. 

Sdílet na Facebooku
Autor: SybrakosOdesláno: 17:50, 2.2.2011ID: 41d2eeNahlásit Vaultmasterům
Je to velice dobrá akce. Byl jsem na úplně prvním ročníku a musím říct, že mě překvapil. Kdo chce jet za represivní složky, at' pospíší, každým okamžikem múže být pozdě a bude stop stav...
Autor: DikobrazOdesláno: 22:11, 2.2.2011ID: 6141ceNahlásit Vaultmasterům
Těší mě, že Checotay o registraci na MethanCity píše, díky. Protektorát je už defakto naplněný, ale chtěl bych vyzvat případné zájemce k registraci za občany, je to zážitek, na který se obtížně zapomíná :-)
Přidat komentář

Pravidla diskuse

  • Příspěvky nesmí porušovat platný právní řád České republiky ani nabádat k jeho porušování.
  • Příspěvky nesmí obsahovat reklamu.
  • Příspěvky nesmí být přehnaně vulgární nebo primitivní.
  • Žádné příspěvky typu "První !!69".
Za porušení pravidel hrozí smazání příspěvku, permanentní BAN nebo kontaktování Policie ČR. Provozovatel si vyhrazuje právo uchovávat, zaznamenávat a v případě potřeby zveřejnit IP adresy všech přispívajících. Jakékoliv připomínky prosím pište na adresu abuse (zavináč) madbrahmin (tečka) cz.

Jak vypadá BAN na madbrahmin.cz? Spočívá v přidání Vaší IP adresy do firewallu přímo na serveru - cokoliv pod madbrahmin.cz tedy pro Vás přestane ve světě internetu existovat. Madbrahmin.cz se ve Vašem prohlížeči již nikdy nenačte.