.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Armyboy, 2011-06-28 01:47:02,

Trilogie filmů Mad Max za pakatel :-)

Vzhledem k tomu, že poslední 3 aktuality, (kromě Honest Hearts), mají téměř stejný název a vždy je tam slovo "za pakatel", tak ani ta dnešní nebude vybočovat z nové tradice :-).

Tentokrát zde nemáme žádnou hru ale filmy a to hned 3 najednou, konkrétně kompletní trilogie o Šíleném Maxovi.

Milovníci post apokalyptické budoucnosti a fanoušci těchto stránek tyto filmy znají už nazpaměť a vám ostatním doporučuji se mrknout na info buď zde ve vaultu nebo na ČSFD.

Celá trilogie vychází na příjemných 449,- a nebo pokud už nějaký díl doma máte, tak není problém si za 179,- dokoupit jen ten, který vám ve vaší sbírce ještě chybí.

Sdílet na Facebooku
Autor: RageMach1neOdesláno: 15:26, 28.6.2011ID: 51af74Nahlásit Vaultmasterům
http://www.popron.cz/kolekce-sileny-max-3-dvd/s-361702/
ještě levnější nákup ;)
Autor: ArmyboyOdesláno: 22:57, 28.6.2011ID: 705aa6Nahlásit Vaultmasterům
To RageMach1ne
Tak teď jsi mě pěkně nasral :-), ta tvoje kolekce je fakt ještě o 50,- levnější - právě zapíchávám do tvé Voo-Doo panenky první špendlík, těš se na pekelná muka :-).

P.S.
Snad admini tvůj odkaz doplní do mé aktuálky aby mě tady ještě někdo nenařkl, že tady propaguji určitý web a mám z toho vejvar :-).
Autor: RageMach1neOdesláno: 22:29, 29.6.2011ID: 51af74Nahlásit Vaultmasterům
Jo hochu, Max je moje srdcovka ;) Zatím čekám, až se moje finanční situace uklidní, pak objednávám :) No jinak zapíchávat špendlík jsi teda nemusel, dneska jsem nebyl ve své kůži :D
Autor: ArmyboyOdesláno: 20:38, 30.6.2011ID: 7033f2Nahlásit Vaultmasterům
Tak já ho teda zase vyndám, no :-).
A aby jsi neřekl, že jsem si na tebe zasedl tak tu panenku hodím do ohně aby jsi měl klid :-D.
Na Maxovi se shodneme, zejména 2 díl jsem viděl nesčetněkrát a můj favorit je jasnej - roztomilé děťátko se stříbrným bumerangem :-).
Autor: RageMach1neOdesláno: 14:57, 1.7.2011ID: 51af74Nahlásit Vaultmasterům
Fakt jsi špendlík vytáhl? Po chlastačce mě bolí hlava jak střep :/ :D
Souhlasím, dvojka je opravdu skvělá, viděl jsem jí několikrát. Diskuze o Maxovi by byla na dlouho, důležité je, že se shodneme. A dítě pustiny je hodně dobré :D
Autor: mi.Odesláno: 20:30, 5.7.2011ID: 426f90Nahlásit Vaultmasterům
Díky za "aktualtiku" je to prostě už legenda. V srdci mám, ale také jen Max^2
Přidat komentář

Pravidla diskuse

  • Příspěvky nesmí porušovat platný právní řád České republiky ani nabádat k jeho porušování.
  • Příspěvky nesmí obsahovat reklamu.
  • Příspěvky nesmí být přehnaně vulgární nebo primitivní.
  • Žádné příspěvky typu "První !!69".
Za porušení pravidel hrozí smazání příspěvku, permanentní BAN nebo kontaktování Policie ČR. Provozovatel si vyhrazuje právo uchovávat, zaznamenávat a v případě potřeby zveřejnit IP adresy všech přispívajících. Jakékoliv připomínky prosím pište na adresu abuse (zavináč) madbrahmin (tečka) cz.

Jak vypadá BAN na madbrahmin.cz? Spočívá v přidání Vaší IP adresy do firewallu přímo na serveru - cokoliv pod madbrahmin.cz tedy pro Vás přestane ve světě internetu existovat. Madbrahmin.cz se ve Vašem prohlížeči již nikdy nenačte.