.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Merlin, 2011-08-07 11:23:52, Osel.cz

Comeback to Fukushima

"!Ve Fukušimě je 10x větší radioaktivita, než byla v Černobylu!"
"!Fukušima zase hrozí!"
"!I Půlhodina ve Fukušimě je smrtící!"
"!Ve Fukušimě došlo k extrémnímu úniku radioaktivity: 10 Sievertů za hodinu!"

Takové nebo podobné nadpisy si můžeme přečíst v denním tisku, na internetu, či poslechnout v televizních zprávách. Řekl bych, že my brahmíňané a fallouteři dobře víme, že JE Fukushima 1 (i 2) je stabilizovaná, pochopitelně to víme hlavně díky oblíbeným článkům vaultmastera Chekotaye, jenže od apríla nám na toto téma master Chekotay nic nenapsal, a tak mnozí z nás mohou mohou být nejistí při přečtení výše zmíněných dezinformací. Pochopitelně není problém na internetu pravdivé a přesné informace po částech vyhledat, kdo by si s tím dával takovou práci, že? Pokud mi právě teď v duchu děkujete, protože si myslíte, že jsem tuto práci za vás odvedl já, pak vás ale musím zklamat. Neodvedl jsem ji já, ale jistý Vladimír Wagner, který na webu Osel.cz (na kterém si můžete přečíst srozumitelné polovědecké články na téma všeho druhu, v oblibě jsou zejména články skeptické k pravdivosti globálního oteplování, nárůstu skleníkových plynů v atmosféře ajn.) uvedl dlouhý, detailní, lehce srozumitelný a naprosto vyčerpávající článek o tom, co se ve Fukušimě 1 v poslední době dělo a jak se podařilo dokončit první etapu stabilizace JE Fukušima 1, kterému chybí snad jen přepočet na banány...:).

Dočíst se v něm můžete o postupném problémovém chlazení bazénků s vyhořelým jaderným palivem i chlazení samotných reaktorů, a to včetně problémů s kontaminací a dekontaminací chladícího materiálu - vody. Dočíst se v něm můžete i o tom, jak to bylo s roboty ve Fukušimě a jak to bylo s cyklónem Ma-on. Dočtete se v něm o čistění celé JE od trosek, i o tom, jak to bylo s těmi deseti sieverty za hodinu. Pochopitelně si také přečteme i o oblíbené nenávisti k novinářům a dezinformujícím mediím obecně, ač v na emoce suchém textu. Dočteme se i o tom, jak jsou pracovníci JE Fukušima 1 chráněni před radiací, i o tom, jak je to s tou evakuací obyvatelstva do třiceti kilometrů od Fukušimy. Ve článku nalezneme informace i o střední hodnotě dávkového příkonu radiace z přirozeného pozadí ve světě, i v Japonsku, a pochopitelně ve Fukušimě 1, k tomu všemu, pokud zavoláte do patnácti minut, získáte i podrobné informace o čištění "radioaktivních" měst a vesnic v okolí Fukušimy od radioaktivity. K tomu navíc informace o farmářství a rybářství v okolí Fukušimy, i samotných potravinách. A k tomu dále dostanete i informace o jaderné energetice v Japonsku i ve světě. A to vše za skvělou cenu 0 korun! Dámy a pánové - nekupte to!

Takže to tejknem do nutshellu: Úniky radiace nehrozí, lidé se do roka vrátí do svých domovů, ve Fukušimě je (bez ohledu na teoretickou zdravost radioaktivity v malých dávkách) zdravěji než v Ostravě, na zdravém brahmíním steaku si nepochutnáme, novináři lžou, zelení zase strkaj nos kam nemaj, germáni blbnou, metr krychlový vody z Fukušimy vás může zabít (ať už kontaminované, nebo dekontaminované) a na madbrahmině stále vládnou židobolševici a klerofašisti.

PS: "Vodíkovým výbuchem" není ve zmíněném článku myšlen výbuch vodíkové bomby, ale výbuch směsi vodíku s kyslíkem.

PPS: Protože to jde na zmíněném webu špatně najít, přidávám citaci pokračování tohoto článku: "Až doposud dovolily japonské úřady krátkodobé návštěvy svých domovů obyvatelům v zakázané zóně (která je do 20 km od elektrárny) pouze v případě, že jejich obydlí nebylo k elektrárně blíže než 3 km. Nyní, po dokončení první etapy stabilizace, kdy už nehrozí v elektrárně vznik nebezpečných procesů (vodíkový výbuch) a úniky radioaktivity do ovzduši jsou již velmi omezené, připravují japonské úřady organizované krátkodobé návštěvy svých domovů i pro obyvatele v nejbližším okolí elektrárny. V nejbližší době by mělo proběhnout detailní šetření dozimetrické situace v této oblasti a v brzké době začít organizace prozatím krátkých návštěv obyvatel ve svých domovech."

PPPS: Za tento článek mě mnoho z vás může odsoudit jako židobolševika, klerofašistu, svobodného zedníka, jehovistu, člena Ku Klux klanu, či nějakého jiného magora (za toto označení se svobodným zedníkům omlouvám) sektáře "člověka svobodných názorů a myšlenek". Je pravda, že jsem nakloněn k jaderné energetice, je to však proto, že se mi zdá v této době nejlepší volbou. Tepelné elektrárny jsou mi svou škodlivostí osinou v zadku a obnovitelné zdroje jsou neefektivní. Navíc jsou meiner meinung nach JE zhruba stejně bezpečné jako větrné elektrárny. Pro vysvětlení: Pravděpodobnost, že Václava Klause zabije radioaktivita z jaderné elektrárny je shodná, spíše nižší, než že na něj spadne vrtule z větrné elektrárny (což je technologicky nemožné). (Omlouvám se za použití Václava Klause v tomto brutálním příkladu.) Proto bratři soudruzi vidím JE jako jediný způsob jak se zbavit černé hrozby: přivést je na pravou víru. Proto: Heil Atomenergie!

Sdílet na Facebooku
Autor: SnorkisOdesláno: 08:22, 10.8.2011ID: 7f27b0Nahlásit Vaultmasterům
Nevim, jestli je to mnou, Windowsama, počítačem v práci nebo jen erupcema na slunci, ale ten odkaz na článek mi nefunguje... :-(
Autor: KainOdesláno: 08:46, 10.8.2011ID: 70a85cNahlásit Vaultmasterům
Pokud ti nejde odkaz, tak si z něj vyber jen tu fungující část: http://www.osel.cz/index.php?clanek=5819
Enjoy!
Autor: MerlinOdesláno: 11:19, 10.8.2011ID: 6f6f78Nahlásit Vaultmasterům
Možná jsem tam mohl přidat ještě pedofily, ale to už by bylo překombinovaný, už takhle je tam toho moc. Netuším kam bych narval "-, protože jedině pedofil má děti opravdu rád."...
Autor: MaxsonOdesláno: 13:42, 10.8.2011ID: 32dcd4Nahlásit Vaultmasterům
S tou nemožností spadnutí vrtule na hlavu bych si nebyl tak jistej... když selže brzda a vítr je silnej tak to tak potom dopadnout může.

http://www.youtube.com/watch?v=ZUYuCtr7_Mo
Autor: Merlin --) MaxOdesláno: 18:04, 10.8.2011ID: 6f6f78Nahlásit Vaultmasterům
No tohle byl zrovna zátěžovej test, ale chápu, co máš na mysli. Nicvíce větrné elektrárny jsou vyráběné tak, že je něco takového prakticky nemožné... Alespoň já osobně jsem nikdy neslyšel o tom, že by se něco podobného stalo VE za normálního stavu. A mám dojem, že za opravdu silného větru se stejně vypínají...
Autor: FeidiasOdesláno: 22:25, 10.8.2011ID: 6fe636Nahlásit Vaultmasterům
Doufám, že se Němci nějak umoudří. Táhnou nám ekonomiku v celý Evropě pomalu a tohle (bez jádra) bude drahý
Autor: valcikOdesláno: 20:38, 12.8.2011ID: 7fec2aNahlásit Vaultmasterům
Dúfam, že ďalšia podobná havárka sa nezopakuje. To by nám zas konšpirátori vyžrali všetok jód.
Autor: anonymOdesláno: 22:41, 15.8.2011ID: 339f5cNahlásit Vaultmasterům
Pozatvárať všetky atómové elektrárne! Treba celosvetovú zelenú vládu! A žiadne debaty so skeptikmi, už na to nikto neni zvedavý. Svet je v sračkách.
Autor: TuzadOdesláno: 13:11, 16.8.2011ID: 335462Nahlásit Vaultmasterům
Myslím, že sračky v hlave mali tvoji rodičia, keď ti dali meno Anonymus :).
Autor: SybrakosOdesláno: 14:50, 16.8.2011ID: 41d2eeNahlásit Vaultmasterům
Vrátil už Klaus tu propisku??
Autor: VicOdesláno: 15:49, 16.8.2011ID: 618f20Nahlásit Vaultmasterům
ne a věci co záhadně zmizely přibývá
Autor: JarekOdesláno: 12:51, 18.8.2011ID: 602f94Nahlásit Vaultmasterům
Třeba rozum, to je teď dost nedostatkový zboží.
Autor: Merlin --) JarekOdesláno: 15:32, 18.8.2011ID: 6f6f78Nahlásit Vaultmasterům
Poslední dvě kila, co byla na E-buyi jsem koupil já, takže ti můžu dát jen za pravdu. Nějaký se ale ještě dá sehnat na černém trhu... A v Japonském supermarketu.
Autor: valcikOdesláno: 16:14, 18.8.2011ID: 7fec2aNahlásit Vaultmasterům
Na černý trh bacha. Budeš zháňať ľudský rozum a nejaký špekulant ti predá šimpanzí.
Autor: toudi_skOdesláno: 11:20, 21.8.2011ID: 618d92Nahlásit Vaultmasterům
v piatok 19.8. 2011, keď som ležal s horúčkou na dovolenke v Chorvátsku, na teletexte ma zaujalo niečo v tom zmysle, že sa na Fukušimu privalila ďalšia vlna tsunami vysoká 500 ... mm, ale chorváti majú celkovo dobré správy v čase uhorkovej sezóny, viď foto z dennej tlače

http://img171.imageshack.us/img171/2658/hitler00.jpg
http://img7.imageshack.us/img7/667/hitler01.jpg

HAJTLA!!88
Autor: DaemoniusOdesláno: 14:07, 25.8.2011ID: 7035e6Nahlásit Vaultmasterům
No je to tam hrozný s tou radioaktivitou. Já sem si teď kupoval zelené japonské čajíky a ochutnával novou matchu (práškový zelený jap. čaj). No a řeknu vám, svítim blahem. :)

(přeloženo, aktuální dodávky zelených japanských čajů je velmi velmi dobrá)

Jinak by neškodilo, kdyby v naši zemi vzniklo nějaké normální médium (třeba televizní), které by si dalo za cíl informovat nezaujatě a v souladu s realitou.
Autor: toudi_skOdesláno: 16:10, 25.8.2011ID: 618d92Nahlásit Vaultmasterům
a načo prosím ťa? veď to nikoho* nezaujíma, pozri si večerné správy, čo im ľudia žerú, ak tam nieje vražda, nejaká smrť v prírode/ znásilnenie v priamom prenose a koťátko na záver, tak to pre nich niesú správy, to sa nestalo, to je fakt

*my, ktorí by sme to uvítali sme tak malá skupinka, že sme prakticky štatisticky bezvýznamní/ neexistujeme
Autor: valcikOdesláno: 16:43, 25.8.2011ID: 7fec2aNahlásit Vaultmasterům
..v ČR sa toho pekne zhostil Štátny úrad pre jadrovú bezpečnosť, Daemonius:
http://www.sujb.cz/?c_id=1095
Přidat komentář

Pravidla diskuse

  • Příspěvky nesmí porušovat platný právní řád České republiky ani nabádat k jeho porušování.
  • Příspěvky nesmí obsahovat reklamu.
  • Příspěvky nesmí být přehnaně vulgární nebo primitivní.
  • Žádné příspěvky typu "První !!69".
Za porušení pravidel hrozí smazání příspěvku, permanentní BAN nebo kontaktování Policie ČR. Provozovatel si vyhrazuje právo uchovávat, zaznamenávat a v případě potřeby zveřejnit IP adresy všech přispívajících. Jakékoliv připomínky prosím pište na adresu abuse (zavináč) madbrahmin (tečka) cz.

Jak vypadá BAN na madbrahmin.cz? Spočívá v přidání Vaší IP adresy do firewallu přímo na serveru - cokoliv pod madbrahmin.cz tedy pro Vás přestane ve světě internetu existovat. Madbrahmin.cz se ve Vašem prohlížeči již nikdy nenačte.