.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Smejki, 2011-08-27 05:29:31,

Konec se blíží

Přátelé, po malém odkladu k nám přicválá (dost možná na několik let) poslední větší vhled do falloutích pustin. New Vegas čeká s posledním DLC Lonesome Road uzavření příběhu, zodpovězení posledních tvůrci vnucovaných otázek. Datadisk vyjde 20. září. Čeká nás setkání s Ulyssesem, maníkem, který měl být původně na našem místě, který měl původně namísto nás doručit kouzelný žeton a vnést tak do politiky Mojave pomyslnou nálož ekrazitu. Ulysses nás zkontaktuje, neboť nám prý bude mít co říct. Cesta k němu by však neměla být jednoduchá, neboť bydlí za sedmero kaňony a sedmero městy zničenými sérií zemětřesů a hurikánů a podobných radostí. Budeme tak opět svědky návratu Falloutu k decivilizovanosti, což je téma, které více či méně prodchnulo všechna DLC. Samozřejmostí je trocha obrazového materiálu.





Není to však jediná věc, která nás čeká. Chris Avellone se v rozhovoru prokec, že nás čeká více než jen Lonesome Road. Zatím jediná známá věc je tak ohlášení balíku Gun Runner's Arsenal, který bude kompilátem velkého množství zbraní. Zbraní, které se do základní hry nedostaly z časových důvodů, nebo které se náhle během další post-release tvorby vyrojily v hlavě J.E.Sawyera. Nemělo by jít o oblíbený ultimátní cheatfest ve stylu "zaplať a dostaneš übervýbavu", nýbrž o vyváženou směsici zbraní, které zaplní nejednu mezeru v dosavadním arsenálu. A vrací se Bozar, přátelé... ale taky přichází katana (O_o). Nu, kochejte se:





PS: S radostí oznamuji že za čtyři dny bude zakončen OFICIÁLNÍ překlad Old World Blues. Musím říct, že při žádném jiném jsme se ještě tak nezapotili :-)

Sdílet na Facebooku
Autor: JendaOdesláno: 13:02, 27.8.2011ID: 332a2eNahlásit Vaultmasterům
Cestina do owb je podminena nakupem toho sameho Falloutu co hraji nebo ne? :)
Autor: toudi_skOdesláno: 15:03, 27.8.2011ID: 618d92Nahlásit Vaultmasterům
áno, ale

[reklamná vložka]

nezabudni, že k tomu

a úplne zadarmo

dostaneš opravenú češtinu do základnej hry a aj ostatné preložené DLC

[/reklamná vložka]

to by bolo úsmevné, kebyže to nieje pravda ... jo a samozrejme asi až na ďalšie vianoce
Autor: mardukOdesláno: 15:13, 27.8.2011ID: 51b16cNahlásit Vaultmasterům
myslite, ze ked vyjde na steamu edicia game of the year(so vsetkymi dlcckami), tak bude dostupna aj ceska verzia s opravenym kompletnym prekladom?
lebo cenega na fore slubovala, ze ofiko preklad k dlc vyjde s game of the year ediciou

Autor: smejkiOdesláno: 18:43, 27.8.2011ID: 513b6eNahlásit Vaultmasterům
oficiální vyjádření k češtinám není žádné.
osobně čuju, že bude nejdřív v české GOTY bedně a tak měsíc nato (až opadnou prodeje) to pustí i na Steam.
Autor: ehmOdesláno: 20:40, 27.8.2011ID: 51d816Nahlásit Vaultmasterům
chci podekovat ze praci na prekladech tech dlc balicku. ne ze bych uplne anglinu nedaval ale rodny jazyk je rodny jazyk a nekdy jsou ty niance tak jemne ze musim nkrat loadovat rozhovory :D
Autor: PičusOdesláno: 21:32, 27.8.2011ID: 7f4feaNahlásit Vaultmasterům
pro ehm: Zapni konzoli, hra se ti stopne. Já to tak dělám u náročných rozhovorů vždy. Považuji se za relativně zdatného angličtináře, ale např. rozhovory OWB mi daly celkem zabrat. Stačí zmáčknout tlačítko pro konzoli a hra se pauzne, dohledáš slovíčka, a jedeš dál ;-)
Autor: smejkiOdesláno: 22:28, 27.8.2011ID: 513b6eNahlásit Vaultmasterům
supr tip
Autor: CrocodilusCZOdesláno: 22:35, 27.8.2011ID: 7f7890Nahlásit Vaultmasterům
Ahoj,
bude překlad k OWB dostupný ke stažení na stránkách brahmíny nebo budu muset shánět ofic až to vydají?
Díks
Autor: smejkiOdesláno: 08:54, 28.8.2011ID: 513b6eNahlásit Vaultmasterům
já dělám oficiální překlad. na ten druhý s ptej Tomka
Autor: RadiawOdesláno: 23:11, 28.8.2011ID: 70d09eNahlásit Vaultmasterům
Netroufnul by si někdo tipnout kdy by měla vyjít GOTY?
Autor: AmarounOdesláno: 23:39, 28.8.2011ID: 618fe6Nahlásit Vaultmasterům
Jestli je tam Katana tak chci taky Zweihänder!!!!
Autor: ehmOdesláno: 09:36, 29.8.2011ID: 51aeb0Nahlásit Vaultmasterům
s tou konzoli je to dobra rada ale kdyz je clovek vtahnuty do pribehu tak to dost narusuje pocit ze hry proto sem rad za tyhle preklady:}
Autor: Tom9kOdesláno: 11:58, 29.8.2011ID: 33063cNahlásit Vaultmasterům
Jo to mi připomíná mé první hraní Fallout of Nevada v ruštině. Jsem strávil v dialozích takovou dobu až jsem někdy musel začít znova, neboť jsem zapomněl o čem se vlastně bavíme.
Autor: SothOdesláno: 07:23, 30.8.2011ID: 7f29a2Nahlásit Vaultmasterům
Ted, kdyz bude hra kompletni, nevite o tom, ze by zase Doupe (nebo jina parta nadsencu) vydavali special o FNV ? Neco jako vyslo nehdy o F3 - dodnes mam tuhle vecicku schovanou :)
Autor: VicOdesláno: 13:41, 30.8.2011ID: 618f20Nahlásit Vaultmasterům
Soth - něco takovýho by se hodli,
Autor: VicOdesláno: 15:25, 30.8.2011ID: 618f20Nahlásit Vaultmasterům
neeeeeeee hodli, ale hodilo
Autor: c.DataOdesláno: 15:27, 30.8.2011ID: 6fe764Nahlásit Vaultmasterům
No posledního fallouta jsem dohrál 2x. Na DLC moc chuť nemám a spíš vyhlížím nového postaveného na skyrimu, který vypadá obstojně :)

Lze mi DLC doporučit, nebo si mám raději zahrát fallouta vydaného amatérsky, myslím že byl ruský ??
Autor: SmejkiOdesláno: 17:40, 30.8.2011ID: 513b6eNahlásit Vaultmasterům
Dead Money je výborné, Honest Hearts je celkem slabé, Old World Blues je výtečné
Autor: toudi_skOdesláno: 17:45, 30.8.2011ID: 618d92Nahlásit Vaultmasterům
Soth- mno, F3 bola priamočiara FPS-ka (F3-kári mi môžete) a materiál bol dosť obsiahli, neviem si predstaviť, koľkonásobne rozsiahlejšia by mudel byť príručka na poriadne rozvetvené RPG, áno, bavím sa o Fallout New Vegas, ktorý je platným nástupcom Falloutu a hrdo môže nosiť meno Fallout, síce ho ťahá trochu ku dnu grafika, engine a všetko čo smrdí F3, ale kovaný fallouťák nikdy nedal na "grafické pozlátko" a všetko ostatné je v FNV dobré

c.Data- vraj je minimálne Dead Money aj Honest Hearth celkom dobrý a stojí za vyskúšanie

dúfam, že sa ďalej budete baviť k téme (o RPG hrách) a nebudete sem ťahať FPS-ky, síce mne to je jedno, sem už nepáchnem
Autor: LumpyjakOdesláno: 21:06, 30.8.2011ID: 51b166Nahlásit Vaultmasterům
Mě teda zatim hodne bavili všechny DLC k F:NV, je pravda že Old World Blues je zatim asi nejlepší, ale z postal mam nejradši J. Grahama... A asi nemá cenu furt dokola se hádat ohledně F3/F2... ja osobně miluju všechny Fallouty, od jedničky po New Vegas... Musíte si prostě zvyknout na změnu, o ničem jiným to není...
Autor: PičusOdesláno: 13:11, 31.8.2011ID: 7f4feaNahlásit Vaultmasterům
Zvykat si na změnu mi problémy nedělá, zvykat si na debilitu už jo.
Autor: IvoryOdesláno: 15:46, 31.8.2011ID: 518932Nahlásit Vaultmasterům
Promiňte, že to píší sem, když tak to vymažte. Sice nechci dělat Score reklamu, zvláště potom jejich tématu „Pařanství, zakládáme vlastní náboženství“, ale v aktuálním čísle 211 je recenze DLC Old War Blues. Dostalo 92 %.
Autor: CrocodilusCZOdesláno: 00:20, 1.9.2011ID: 7f7890Nahlásit Vaultmasterům
když tady zmiňuješ tu recenzi, pokud byste někdo měl možnost ji oscanovat, rád bych si to přečetl..
Autor: valcikOdesláno: 17:30, 2.9.2011ID: 7fec2aNahlásit Vaultmasterům
Tuším aj katánu tam dali. Boha jeho, zas mi to tuná jebú! xD
Autor: smejkiOdesláno: 07:05, 3.9.2011ID: 513b6eNahlásit Vaultmasterům
na ja, chybí už jen Deagle :D
Autor: crocodilusczOdesláno: 17:31, 3.9.2011ID: 41a922Nahlásit Vaultmasterům
na deagla je luxusni mod na nexusu. povedeny model a textury, o nekolik radu lepsi nez defaultni modely zbrani..
Autor: toudi_skOdesláno: 18:25, 3.9.2011ID: 618d92Nahlásit Vaultmasterům
v Leveli teraz vyšli recenzie na Honest Hearth a Old World Blues ... mno, recenzie, pár riadkov, obrázok a obidve sa zmestili na jednu stranu, HH dostalo 5/10 a OWB 9/10
Autor: VicOdesláno: 10:21, 4.9.2011ID: 618f20Nahlásit Vaultmasterům
v Levlu by měli přestat hulit, moc jim to neprospívá
Autor: IvoryOdesláno: 19:21, 4.9.2011ID: 518932Nahlásit Vaultmasterům
Jen tak pro zajímavost, funkční model Pip-boye:
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=5tCEXEuICWs
Autor: ehmOdesláno: 20:28, 4.9.2011ID: 6f9a0eNahlásit Vaultmasterům
wow ten pip boy je krutoprisny:}. Btw prosim vas jak to vypada s tou cestinou v newsce se pise par dni a stale nic? Diky za odpoved
Autor: smejkiOdesláno: 01:55, 5.9.2011ID: 513b6eNahlásit Vaultmasterům
koukám, že jsem to ve aktuálce zapomněl zmínit. Mluvil jsem samozřejmě o oficiální češtině. Tu má v rukách Cenega. A ano, je už pár dní hotova.
Autor: ehmOdesláno: 00:11, 6.9.2011ID: 7f4e62Nahlásit Vaultmasterům
aha tak to teda nezbyva nez cekat na 4ty datac a doufat ze to co nejdrive pusti na steam. Diky
Autor: anonymOdesláno: 20:33, 10.9.2011ID: 618feeNahlásit Vaultmasterům
Ako to vyzera s neoficialnym prekladom OWB? Bude tu na stiahnutie v dohladnej dobe ako predchadzajuce DLC, alebo treba cakat, ci sa Cenege uraci ?
Přidat komentář

Pravidla diskuse

  • Příspěvky nesmí porušovat platný právní řád České republiky ani nabádat k jeho porušování.
  • Příspěvky nesmí obsahovat reklamu.
  • Příspěvky nesmí být přehnaně vulgární nebo primitivní.
  • Žádné příspěvky typu "První !!69".
Za porušení pravidel hrozí smazání příspěvku, permanentní BAN nebo kontaktování Policie ČR. Provozovatel si vyhrazuje právo uchovávat, zaznamenávat a v případě potřeby zveřejnit IP adresy všech přispívajících. Jakékoliv připomínky prosím pište na adresu abuse (zavináč) madbrahmin (tečka) cz.

Jak vypadá BAN na madbrahmin.cz? Spočívá v přidání Vaší IP adresy do firewallu přímo na serveru - cokoliv pod madbrahmin.cz tedy pro Vás přestane ve světě internetu existovat. Madbrahmin.cz se ve Vašem prohlížeči již nikdy nenačte.