.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Smejki, 2011-09-15 10:20:30, nobody pro VŠB

Recenze Old World Blues

Velice se chci omluvit autorvi recenze nobodymu, že jsem na něj nejprve neměl čas a pak na něj zapomněl. Shit happens. Z toho plyne poučení, že když overseer dlouho nedýchá, stačí do něj čutnout.

Nobody nám, stejně jako minule, stručně zrecenzoval aktuální fošnu poslední falloutí inkarnace. No stručně, kluci z Levelu by mu mohli poslat pár peněz, neboť jeho hodnocení nese alespoň nějakou informaci a to málo faktů, na které odkazuje, nekomolí.
Nobody se shodl s většinovým pohledem na poslední DLC a jasně jej nejen vysokým hodnocením pasoval do role doposavad nejpovedenějšího přídavku. Zaslouženě.

Recenzi najdete na vrchu příslušné sekce.

Sdílet na Facebooku
Autor: DainnOdesláno: 14:45, 17.9.2011ID: 7080ecNahlásit Vaultmasterům
Dané DLC jsem hrál a po předchozím odpadu (Zion je absolutní hnus!) je to balzám na duši! Nicméně pro mne osobně zůstává nejlepším DLC dosud DM, ač je to k neuvěření. Spousta věcí mi zde nesedla, mluvící oblek ke stealth akci je stupidita..etc. Humor mám rád, ale ta přísná logika z DM zde není a všeho příliš škodí.
Autor: valcikOdesláno: 20:20, 17.9.2011ID: 7fec2aNahlásit Vaultmasterům
Oni tuším aj Obsidiani avizovali, že OWB bude tak trošku "lulzy". Teda plné absurdného humoru. (nehral som, nedokážem posúdiť)
Přidat komentář

Pravidla diskuse

  • Příspěvky nesmí porušovat platný právní řád České republiky ani nabádat k jeho porušování.
  • Příspěvky nesmí obsahovat reklamu.
  • Příspěvky nesmí být přehnaně vulgární nebo primitivní.
  • Žádné příspěvky typu "První !!69".
Za porušení pravidel hrozí smazání příspěvku, permanentní BAN nebo kontaktování Policie ČR. Provozovatel si vyhrazuje právo uchovávat, zaznamenávat a v případě potřeby zveřejnit IP adresy všech přispívajících. Jakékoliv připomínky prosím pište na adresu abuse (zavináč) madbrahmin (tečka) cz.

Jak vypadá BAN na madbrahmin.cz? Spočívá v přidání Vaší IP adresy do firewallu přímo na serveru - cokoliv pod madbrahmin.cz tedy pro Vás přestane ve světě internetu existovat. Madbrahmin.cz se ve Vašem prohlížeči již nikdy nenačte.