.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Tomek, 2011-10-29 00:25:42, Tomek

Neoficiální čeština pro Lonesome Road

Dokončili jsme překlad posledního DLC k FNV Lonesome Road.

Po nehezkých zprávách okolo čachrování s vydáním vlastního doplňku, možná pro někoho sdělení příjemnější.

Odkaz na download je opět na fóru.

Sdílet na Facebooku
Autor: TobiášOdesláno: 11:01, 29.10.2011ID: 518932Nahlásit Vaultmasterům
Dovolte mi jako prvnímu člověku poděkovat vám ze překlad. Na vaši češtinu jsem čekal s ještě nenainstalovaným DLC, takže to tam jdu dát a jdu se na několik hodin odmlčet.
Autor: SirKoraxOdesláno: 11:19, 29.10.2011ID: 60f3aeNahlásit Vaultmasterům
Pokud byste našli nějaké chyby, nebo Vám čeština způsobovala problémy, ozvěte se nám (mně, nebo Tomkovi). Pokusíme se to nějak vyřešit.
Autor: KhenykOdesláno: 12:47, 29.10.2011ID: 7035eeNahlásit Vaultmasterům
vřelé díky
Autor: smejkiOdesláno: 14:57, 29.10.2011ID: 513b6eNahlásit Vaultmasterům
jste borci ;-)
Autor: PepisOdesláno: 13:02, 30.10.2011ID: 705a3cNahlásit Vaultmasterům
DÍKY TOMÍNO a KORAXÍNÓ za všechny češtiny!!!
PS: neplánujete náhodou dělat i češtiny k těmhle super módům?:
1) Project Nevada - http://www.newvegasnexus.com/downloads/file.php?id=40040
2) Underground Hideout New Vegas - http://www.newvegasnexus.com/downloads/file.php?id=37884

tyhle 2 módy jsou bezchybnatý a velmi doporučuju:)
díky


Autor: IvoryOdesláno: 19:41, 30.10.2011ID: 518932Nahlásit Vaultmasterům
Lonesome Road dohráno, tím pádem i celý Fallout: New Vegas (pokud tedy ještě nebudou další DLC) a celé to trvalo nějakých 116 hodin. To je v přepočtu 23 dílů Call of Duty. Takže překladatelé, díky za všechny překlady a přeji pěkný odpočinek.

Teď nezbývá než čekat na další díl a doufat, že nepoběží na stejném enginu jako Skyrim.

PS: Nevlastním ani originální hru, ani jsem nekoupil jediné DLC, nedokážu se totiž přenést přes nutnost mít kvůli tomu nainstalovaný a běžící Steam. Všechno jsem dohrál u spolubydlícího.
Autor: TomekOdesláno: 21:40, 30.10.2011ID: 70a7faNahlásit Vaultmasterům
Pepis - dík za pochvalu, ale mám rád mody trochu dějové, úplně nejvíc "hledání". Baráci mě moc nebaví, je přebarákováno, i když pravda, kromě Novac na to autoři trochu pozapoměli. Domy jsou vybaveny, narovinu řečeno, jedním podvodem na druhým. Dost, že jsem si zničil hru obyčejným "level max 255". Vyber nějaký ze sekce: Quests and Adventures, ale ani tady nemůžu dát záruku. Zatím nemám odvahu lámat kluky, co překládali dialogy, aby nastoupili další maratón, ale bude-li mod pěkný, můžu se pokusit. Pokud, tak dál piš na fórum / mody, sem další hovory asi nepatří.

Ivory - i Tobě poděkujem, ale... možná... aspoň koupit základní hru by to chtělo. Možná to přispěje k tomu, aby tu "angínu Skyrim" :-) nahradili něčím jiným.

Smejki - pokud to myslíš upřímě, i tobě dík, i když smajlík "perverzák" a věta na fórum tomu moc nenasvědčuje. Naše překlady mají jednu velkou výhodu, pokud se nebudou líbit, player je může vypnout, což u továrních možné nebude.
Autor: IvoryOdesláno: 21:51, 30.10.2011ID: 518932Nahlásit Vaultmasterům
Tomek: No, tu základní hru si koupím. Zas tak se k tomu nestavím, že bych chtěl tu hru zadarmo. Teď už mi ani nebude vadit, že se její obsah nikdy nedostane na disk.
Autor: SmejkiOdesláno: 23:39, 30.10.2011ID: 513b6eNahlásit Vaultmasterům
Ivory, tak si to aspoň crackni, když už nic jinýho, dát hře přes sto hodin a nemít na ni licenci, to je čuňačina hodně velkýho kalibru
Autor: smejkiOdesláno: 23:43, 30.10.2011ID: 513b6eNahlásit Vaultmasterům
tomek - ve vztahu k vám jsem vždy myslel vždy všechno vážně. s tebou se ani v jiné rovině jednat nedá :D

a nikdy by měnenapadlo považovat ";-)" za perverzáka...

proč by u továrních češtin nešlo je vypnout? myslíš, že tam budou stejně natvrdo jako u F3 GOTY? zatím jsem takové info nikde nenašel
Autor: TomekOdesláno: 09:21, 31.10.2011ID: 50ec8aNahlásit Vaultmasterům
To se jevim tak moc jako bubák ? :-)
"Řeči" smajlíků přikládám možná až moc na důrazu. Ten, co si použil je na fóru veden cit.: "Jsem perverzačka".
Ano, myslim že v GOTY opět bude EN přímo nahrazena za CZ, možná čistě kvůli technickým problémům. Nemůžou nutit lidi, aby si instalovali FoMM a myší je poskládávali. Na druhé straně, mají na všech 5 češtin veškerá práva a jak jsem si odzkoušel, všech 5 lze spojit do jednoho souboru a jelikož to je "esp" a v instalačním balíku by byl jediný, odpadá veškeré čarování. Takže uvidíme.
Autor: smejkiOdesláno: 12:35, 31.10.2011ID: 513b6eNahlásit Vaultmasterům
u základní hry byla taky jedna čeština, která zahrnovala i courier's stash (pre-order packy), nebo ne?
Autor: SirKoraxOdesláno: 14:30, 31.10.2011ID: 41abdaNahlásit Vaultmasterům
Ne, preorder packy (po jednom) byly přístupné jen pro předplatitele určitých řetezců. Nikdy nešly sehnat dohromady (jedině, že by zákazník objednal hru 4x).
Autor: smejkiOdesláno: 16:39, 31.10.2011ID: 513b6eNahlásit Vaultmasterům
aha!
Autor: IvoryOdesláno: 17:21, 3.11.2011ID: 518932Nahlásit Vaultmasterům
Tak GOTY verze se nedočkáme, tedy ono to tak není úplně pravda. Místo toho se bude balík s původní hrou a všemi DLC jmenovat Fallout: New Vegas Ultimate Edition.

http://www.nma-fallout.com/forum/viewtopic.php?t=60172
Autor: toudi_skOdesláno: 21:17, 3.11.2011ID: 618d92Nahlásit Vaultmasterům
niekto si hru nekúpi ani raz, my s bráchom aj 4- 5× (dokonca aj F3), takže rovnováha vesmíru ostane zachovaná :P

inak obdivujem vaše prekladateľské nadšenie a všetku námahu, ktorú ste nielen tomuto prekladu venovali

Přidat komentář

Pravidla diskuse

  • Příspěvky nesmí porušovat platný právní řád České republiky ani nabádat k jeho porušování.
  • Příspěvky nesmí obsahovat reklamu.
  • Příspěvky nesmí být přehnaně vulgární nebo primitivní.
  • Žádné příspěvky typu "První !!69".
Za porušení pravidel hrozí smazání příspěvku, permanentní BAN nebo kontaktování Policie ČR. Provozovatel si vyhrazuje právo uchovávat, zaznamenávat a v případě potřeby zveřejnit IP adresy všech přispívajících. Jakékoliv připomínky prosím pište na adresu abuse (zavináč) madbrahmin (tečka) cz.

Jak vypadá BAN na madbrahmin.cz? Spočívá v přidání Vaší IP adresy do firewallu přímo na serveru - cokoliv pod madbrahmin.cz tedy pro Vás přestane ve světě internetu existovat. Madbrahmin.cz se ve Vašem prohlížeči již nikdy nenačte.