.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
JaW, 2011-11-09 09:08:23, Link k nám přitáhnul Stoupa

Recenze na Rage ve Score

Dvoustránkovou recenzi stahujte zde.

Sdílet na Facebooku
Autor: dexterOdesláno: 16:36, 9.11.2011ID: 51d624Nahlásit Vaultmasterům
Bylo by možný to dát na nějakej normální server, třeba mediafire?
Autor: CrocodilusCZOdesláno: 17:11, 9.11.2011ID: 6fe700Nahlásit Vaultmasterům
Nefunguje download..
Autor: toudi_skOdesláno: 17:35, 9.11.2011ID: 618d92Nahlásit Vaultmasterům
henten server je niekedy na prášky

http://www.ulozto.net/10932127/level-210-rage-rar
Autor: dexterOdesláno: 18:02, 9.11.2011ID: 51d624Nahlásit Vaultmasterům
Stáhnl jsem to a musím to zkritizovat. Jako co to je? Naprosto nemastná-neslaná bezpohlavní recenze...Kde jsou ty doby Andreje, Rybky a dalších matadorů, kteří v recenzi dokázali popsat technickou stránku hry, ale taky naprosto neuvěřitelně pobavit? Tahle recenze sice popisuje všechno ve hře, ale dělá to naprosto nezajímavou formou, která prostě v paměti neutkví.
Abych pravdu řek, jsem fakt rád že jsem ty časáky přestal kupovat.
Autor: toudi_skOdesláno: 18:18, 9.11.2011ID: 618d92Nahlásit Vaultmasterům
jo, to je, podobne ako predchádzajúce "recenzie" z Levelu v poslednej dobe
Autor: cicimbusOdesláno: 07:55, 10.11.2011ID: 5139e4Nahlásit Vaultmasterům
hojda, stojí to za to si to stáhnout ?? nebo je to blYvajz ve stylu recenze fallouta 3 v levelu ??
Autor: dexterOdesláno: 11:44, 10.11.2011ID: 41d28aNahlásit Vaultmasterům
cicimbus: Nevyplatí. Jsou tam ty samý informace, který najdeš v dalších recenzích na netu. Naprosto nic novýho ani zajímavýho.
Autor: HerrerOdesláno: 22:10, 15.11.2011ID: 60f27eNahlásit Vaultmasterům
dexter: Score mě nebaví, mám z něj pocit, že cílí na puberťáky a hráčský rychlokvašky, což je z čistě obchodního hlediska asi správnej tah, ale obsahu časáku to neprospívá. Levlík mě naopak baví furt. Design, Rybkovy články, Level TV, všechno fajn. I za tím DVD je každej měsíc vidět dost práce. Nicméně uznávám, že Fridrichova recenze F3 a následný krutý procitnutí z hraní hry, se odpouštělo jen ztěží...:-)
Autor: HerrerOdesláno: 22:13, 15.11.2011ID: 60f27eNahlásit Vaultmasterům
...nebo stěží? Prostě z těžka:-P
Přidat komentář

Pravidla diskuse

  • Příspěvky nesmí porušovat platný právní řád České republiky ani nabádat k jeho porušování.
  • Příspěvky nesmí obsahovat reklamu.
  • Příspěvky nesmí být přehnaně vulgární nebo primitivní.
  • Žádné příspěvky typu "První !!69".
Za porušení pravidel hrozí smazání příspěvku, permanentní BAN nebo kontaktování Policie ČR. Provozovatel si vyhrazuje právo uchovávat, zaznamenávat a v případě potřeby zveřejnit IP adresy všech přispívajících. Jakékoliv připomínky prosím pište na adresu abuse (zavináč) madbrahmin (tečka) cz.

Jak vypadá BAN na madbrahmin.cz? Spočívá v přidání Vaší IP adresy do firewallu přímo na serveru - cokoliv pod madbrahmin.cz tedy pro Vás přestane ve světě internetu existovat. Madbrahmin.cz se ve Vašem prohlížeči již nikdy nenačte.