.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Tom9k, 2011-11-13 16:44:26, Olympus 2207

Olympus 2207 - demo TC módu z Ruska

Že jsou Rusové, co se týče modifikací do her, kluci šikovní, to je věc známá a minulý týden opět potvrzená. Ruští vývojáři ze skupiny Nebesa Games vydali demo své modifikace Olympus 2207 - velice povedené hry s pěkným příběhem a zajímavými prvky. Jako obvykle jsem hnedka začal stahovat a pustil se do hraní. Demo je krátké, pokud ovšem umíte rusky (nic extrémně těžkého) a snadno se orientujete v prostředí (hra má 99% modelů vlastních, stejně jako celý interface). Celkově demo může vydržet na hoďku či dvě. 

Pro zájemce jsem připravil soupis obsahu dema a překlad příběhu z oficiálních stránek v PDF, případně můžete stahovat demo (hra je samostatně spustitelná, velikost na stažení slabších 202Mb), či se kochat galerií nebo videem z hraní dema. 

Takže nám, nebo možná asi jen mě, pakliže neplánují angličtinu, zbývá jen čekat na plnou verzi.

Sdílet na Facebooku
Autor: JaWOdesláno: 18:49, 13.11.2011ID: 7fec2cNahlásit Vaultmasterům
Běží tahle modifikace na Fallout nebo FOnline enginu?
Autor: Tom9kOdesláno: 21:38, 13.11.2011ID: 33063cNahlásit Vaultmasterům
Hmm řekl bych že Fallout, neboť používali "mapper2.exe" na tvorbu
Autor: Tom9kOdesláno: 15:02, 14.11.2011ID: 33063cNahlásit Vaultmasterům
Před chvilkou jsem dostal odpověď na YT videjku:

"The demo in english will be available very soon ;)"

Si to vyložte jak chcete :)
Autor: JaWOdesláno: 15:14, 14.11.2011ID: 7fec2cNahlásit Vaultmasterům
Takže za dlouho 8-)
Stejně nechápu na co vydávají DEMO na něco, co ještě není hotové a možná ani nikdy nebude.
Autor: misoOdesláno: 15:31, 14.11.2011ID: 7eb3b2Nahlásit Vaultmasterům
Z oficiálnych stránok Olympusu:
Dear english-speaking followers !
We're sorry, but the English version of the demo will be released a bit later. Translation is "in progress", but it will take some time, maybe one or two months.
Autor: Tom9kOdesláno: 18:36, 14.11.2011ID: 33063cNahlásit Vaultmasterům
Mno hotové nehotové... to je stejné jako s Mutants Rising. Taky udělali demo a na plné verzi stále pracují. Každopádně dle mého názoru lepší něco než nic.

1 až 2 měsíce? Hmmm neřekl bych že je tam zas tolik kecání na překlad.
Autor: RainmanOdesláno: 07:17, 16.11.2011ID: 421eb0Nahlásit Vaultmasterům
You are right Tom9k, there is no too much dialogues, but we have to translate all descriptions of all items, scenery, game interface and all combat cries too...
Autor: pesusOdesláno: 09:10, 17.11.2011ID: 518804Nahlásit Vaultmasterům
už bylo na čase-myslel jsem že se toho nikdy nedočkám :-D
Přidat komentář

Pravidla diskuse

  • Příspěvky nesmí porušovat platný právní řád České republiky ani nabádat k jeho porušování.
  • Příspěvky nesmí obsahovat reklamu.
  • Příspěvky nesmí být přehnaně vulgární nebo primitivní.
  • Žádné příspěvky typu "První !!69".
Za porušení pravidel hrozí smazání příspěvku, permanentní BAN nebo kontaktování Policie ČR. Provozovatel si vyhrazuje právo uchovávat, zaznamenávat a v případě potřeby zveřejnit IP adresy všech přispívajících. Jakékoliv připomínky prosím pište na adresu abuse (zavináč) madbrahmin (tečka) cz.

Jak vypadá BAN na madbrahmin.cz? Spočívá v přidání Vaší IP adresy do firewallu přímo na serveru - cokoliv pod madbrahmin.cz tedy pro Vás přestane ve světě internetu existovat. Madbrahmin.cz se ve Vašem prohlížeči již nikdy nenačte.