.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Smejki, 2012-01-17 13:53:33, SirKorax pro VŠB

Překlad Sawyerovy modifikace FNV... by Korax

Hyperaktivní SirKorax, který byl významnou součástí Tomkova "neofiko"překladateslkého týmu, se vrhnul na překlad textů, které mění Sawyerova modifikace zpět na anglické. Užívejte dosyta, naleznete v download sekci FNV.

Sdílet na Facebooku
Autor: SirKoraxOdesláno: 06:30, 19.1.2012ID: 41abdaNahlásit Vaultmasterům
Abych to uvedl na pravou míru :-) tak se nejedná o překlad v pravém slova smyslu. Já jsem přeložil asi 5 slov, zbytek pochází z oficiálního překladu Cenegy. Pouze jsem pomocí šikovného programu vnutil modu české názvy objektů které sám používá.
Autor: MadmanOdesláno: 15:01, 29.1.2012ID: 7f0042Nahlásit Vaultmasterům
Tak i po aplikování čestiny mám pořád věci,který mod měnil,anglicky.Co dělám špatně? :)
Autor: TomekOdesláno: 16:48, 30.1.2012ID: 70a7faNahlásit Vaultmasterům
Možná chybu neděláš, snad šotek, či co, nebo Anonymous? :-) Oba soubory orig. "jsawyer.esp" i "jsawyer_v2_CZ.esp" mají naprosto stejnou velikost (354 360 bajtů) a ani v jednom není jediné slovo česky (v GECKu). To by odpovídalo i záhadnému sdělení smejkiho, cit.: "... překlad textů, které mění Sawyerova modifikace zpět na anglické."
Možná to tu už Korax nesleduje - napíšu mu.
Autor: KoraxOdesláno: 15:26, 1.2.2012ID: 60f3aeNahlásit Vaultmasterům
Opraveno a odesláno Smejkimu k vystavení. Děkuji za odhalení "šotka".
Autor: KoraxOdesláno: 15:30, 1.2.2012ID: 60f3aeNahlásit Vaultmasterům
Takže v download sekci FNV už je opravená verze (http://www.madbrahmin.cz/index.php?dir=falloutnv&id=fnv_download).
Autor: KoraxOdesláno: 18:05, 1.2.2012ID: 60f3aeNahlásit Vaultmasterům
Tak pan Sawyer vydal další verzi svého modu (tentokrát v3). Přeloženo a odesláno Smejkimu k vystavení.
Přidat komentář

Pravidla diskuse

  • Příspěvky nesmí porušovat platný právní řád České republiky ani nabádat k jeho porušování.
  • Příspěvky nesmí obsahovat reklamu.
  • Příspěvky nesmí být přehnaně vulgární nebo primitivní.
  • Žádné příspěvky typu "První !!69".
Za porušení pravidel hrozí smazání příspěvku, permanentní BAN nebo kontaktování Policie ČR. Provozovatel si vyhrazuje právo uchovávat, zaznamenávat a v případě potřeby zveřejnit IP adresy všech přispívajících. Jakékoliv připomínky prosím pište na adresu abuse (zavináč) madbrahmin (tečka) cz.

Jak vypadá BAN na madbrahmin.cz? Spočívá v přidání Vaší IP adresy do firewallu přímo na serveru - cokoliv pod madbrahmin.cz tedy pro Vás přestane ve světě internetu existovat. Madbrahmin.cz se ve Vašem prohlížeči již nikdy nenačte.