.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Korax, 2012-02-02 17:32:33, Korax's high Perception stat value!

Poslední dva datadisky FNV k dispozici na Steamu

Takže v předvečer vydání "Ultimate" edice Steam (Cenega! - pozn. by Smejki) konečně uvolnil pro náš region i poslední dvě zbývající DLC k FNV. Cena je obdobná té americké (pokud akceptujete $ = € ). Jedná se o Courier's Stash (kompilace balíčků pro předplatitele určitých amerických obchodů) a Gun Runner's Arsenal (přidává to nějaké zbraně a několik vychytaných výzev). Oba datadisky by měly být v češtině.

Sdílet na Facebooku
Autor: TomekOdesláno: 15:48, 3.2.2012ID: 70a7faNahlásit Vaultmasterům
Měly... ale není tomu tak :-( . Steam honosně nabídne GRA s českou lokací, vyloudí ze mě 3 €, ale jak už se stalo "dobrou" tradicí - po češtině ani stopa. Do CS, tedy těch 5 vět ale češtinu zamontovali, bohužel stylem náhrady textů EN za texty CZ, bez možnosti přepnout do angliny... že by náznak, jak bude vypadat Ultimate?
Autor: smejkiOdesláno: 01:33, 4.2.2012ID: 513b6eNahlásit Vaultmasterům
upozorňuji, že jsme češtinu na GRA. CS se překládalo ještě před vydáním FNV.
Autor: mi.Odesláno: 10:48, 5.2.2012ID: 426f90Nahlásit Vaultmasterům
To Tomek: Pokud vim, tak moznost nastaveni textu ingame onvlinuje nastaveni steamu: staci si tam nastavit jako hlavni jazyk anglictinu a ceske texty v CS by se ti nemeli jiz zobrazovat.
Autor: TomekOdesláno: 17:24, 5.2.2012ID: 70a7faNahlásit Vaultmasterům
Přesně nevím, jak to myslíš. Pokud jsem u nich veden jako "východní region", tak pokud nějakou hru pro něj uvolní, automaticky se stáhne v daném jazyku. Měsíce pro "západ" nabízeli DLCéčka, ale koupit jsme je nemohli, až je uvolnili pro "východ", spolu s češtinama. Tady ale problém nebyl, češtiny byly sólo soubory, lze je vypnout, hlavní problém nastal až u souborů CS, vůbec neobsahují anglický text, ten byl vyměněn za český. Nevěřím, že při koupení CS je nějaká možnost určit, zda se tento daný doplněk stáhne v originálu nebo česky. Můžu se samo mýlit, ale jak jsem měl před koupí CS vědět, že to nebude, tak, jako u všech ostatních DLC - základní soubory v EN + češtiny "esp", ale že budou natvrdo vyměněny texty. Tohle je u FNV naprostá novinka.
Autor: smejki - TomekOdesláno: 17:33, 5.2.2012ID: 513b6eNahlásit Vaultmasterům
Only the following languages are supported in your region: English, Polish, and Czech.

Být tebou, kontaktuju Steam support a stěžuju si.
Autor: TomekOdesláno: 19:45, 5.2.2012ID: 70a7faNahlásit Vaultmasterům
Smejki a neudělal jsem chybu já? Potřeboval bych vědět, jestli se tomu, kdo stáhl Gun Runners’ Arsenal ze Steamu, nestáhla zároveň náhodou i čeština. Předpokládám soubor: GunRunnersArsenal_lang.esp - já ho nemám. Druhá věc jsou ty přepsaný soubory základu u Courier’s Stash, ale jak sem zjistil, tenhle jakoby doplněk, i kdyby byl psanej japonsky, je úplně na... k ničemu.
A stížnost na Steam? Ty v těch doplňcích maji takovej binec, že bych se s nima nedomluvil. Uvidíme ten Ultimát, třeba bude v pořádku.
Autor: smejkiOdesláno: 21:40, 5.2.2012ID: 513b6eNahlásit Vaultmasterům
já si to bohužel nepořídil, tak fakt nevím.
Autor: TomekOdesláno: 17:48, 18.2.2012ID: 70a7faNahlásit Vaultmasterům
Tak s češtinou GRA už je to OK. Pustil jsem Steam, ani jsem si toho nevšiml a nahráli mi jí. Lze tedy předpokládat, že kdo teď koupí kterékoli DLC, bude ho mít automaticky i s češtinou.
Přidat komentář

Pravidla diskuse

  • Příspěvky nesmí porušovat platný právní řád České republiky ani nabádat k jeho porušování.
  • Příspěvky nesmí obsahovat reklamu.
  • Příspěvky nesmí být přehnaně vulgární nebo primitivní.
  • Žádné příspěvky typu "První !!69".
Za porušení pravidel hrozí smazání příspěvku, permanentní BAN nebo kontaktování Policie ČR. Provozovatel si vyhrazuje právo uchovávat, zaznamenávat a v případě potřeby zveřejnit IP adresy všech přispívajících. Jakékoliv připomínky prosím pište na adresu abuse (zavináč) madbrahmin (tečka) cz.

Jak vypadá BAN na madbrahmin.cz? Spočívá v přidání Vaší IP adresy do firewallu přímo na serveru - cokoliv pod madbrahmin.cz tedy pro Vás přestane ve světě internetu existovat. Madbrahmin.cz se ve Vašem prohlížeči již nikdy nenačte.