.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
JaW, 2012-05-02 13:16:17, TRIP na FB

TRIP - nový český postapokalyptický film

Petr Špetla, jeden z autorů nově připravovaného celovečerního filmu TRIP, se nám před několika dny ozval, aby nám představil projekt, který právě vzniká.

K dispozici je ke shlédnutí čtyřminutové video z prvního natáčení v Milovicích, kde se dozvíte první informace, o co by asi tak mohlo ve filmu jít, dále jsou tu nějaké ty fotografie z natáčení, několik fotek představující samotnou lokaci, kde se děj bude odehrávat a plakát (vlevo).

V současné chvíli autoři více prozradit nemohou. Z názvu pak můžeme vyčíst, že se bude asi hodně cestovat a nebo ujíždět na LSD. Ať tak a nebo tak, na konečný výsledek se budeme samozřejmě těšit.

Petr sem do diskuze určitě zavítá, takže se z něj pokuste vytáhnout něco víc 8-)

Sdílet na Facebooku
Autor: RadeOdesláno: 19:30, 2.5.2012ID: 60cc36Nahlásit Vaultmasterům
No uvidíme, ale český postapo film zní zajímavě
Autor: c.DataOdesláno: 10:36, 3.5.2012ID: 6fe764Nahlásit Vaultmasterům
Tak od českých tvůrců bych to nečekal, ale jsem opravdu zvědav...

Petr Špetla- Mohu se zeptat kde jste na ten nápad přišel??
Autor: Petr ŠpetlaOdesláno: 01:45, 4.5.2012ID: 60a39aNahlásit Vaultmasterům
Mám rád postapo (fallout, stalker...) a konspirační teorie :) Velice brzy snad dodám další info :)
Autor: c.DataOdesláno: 15:06, 4.5.2012ID: 6fe764Nahlásit Vaultmasterům
Chtěl bych se zeptat zda-li to bude klasicky čistě exteriery a kulisy, nebo bude nějaká rozsáhlejší digitální postprodukce kde bude doděláno třeba nebe, či jiná města...
Autor: Petr ŠpetlaOdesláno: 18:08, 4.5.2012ID: 60a39aNahlásit Vaultmasterům
Mattepainting je cenově bohužel mimo mísu. Nejsme v Hollywoodu :)
Autor: c.DataOdesláno: 12:20, 6.5.2012ID: 50ed54Nahlásit Vaultmasterům
Jsem tušil, jen jsem se pro jistotu zeptal :) chápu že tohle je finančně trochu mimo možnosti filmového světa v ČR :)
Autor: KodyOdesláno: 22:57, 28.1.2013ID: 60f0eeNahlásit Vaultmasterům
Ahoj, nějaké další typy na dobrý postapo film... Případně něco jiného s falloutím prostředím?
Přidat komentář

Pravidla diskuse

  • Příspěvky nesmí porušovat platný právní řád České republiky ani nabádat k jeho porušování.
  • Příspěvky nesmí obsahovat reklamu.
  • Příspěvky nesmí být přehnaně vulgární nebo primitivní.
  • Žádné příspěvky typu "První !!69".
Za porušení pravidel hrozí smazání příspěvku, permanentní BAN nebo kontaktování Policie ČR. Provozovatel si vyhrazuje právo uchovávat, zaznamenávat a v případě potřeby zveřejnit IP adresy všech přispívajících. Jakékoliv připomínky prosím pište na adresu abuse (zavináč) madbrahmin (tečka) cz.

Jak vypadá BAN na madbrahmin.cz? Spočívá v přidání Vaší IP adresy do firewallu přímo na serveru - cokoliv pod madbrahmin.cz tedy pro Vás přestane ve světě internetu existovat. Madbrahmin.cz se ve Vašem prohlížeči již nikdy nenačte.