.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Daemon, 2013-05-09 17:27:02, Fallout 1.5: Resurrection

Spolubojovníci ve Fallout 1.5: Resurrection

Dokončovací práce na Fallout 2 modifikaci Fallout 1.5: Resurrection stále pokračují. K týmu se přidali další testeři a vzhledem ke komplexnosti celé hry se ukazuje, že pořádné testování je pořád potřeba. Jinak ale musím hrdě prohlásit, že reakce testerů na hru jsou velmi pozitivní.

Nechceme vás ostatní nechat úplně na suchu, pokud jde o informace. Dnes se tedy můžete na stránkách Resurrectionu dočíst něco málo o tom, co čekat od parťáků, kteří vás mohou během hry následovat, doplněné o konkrétní příklady ze hry s dvěma novými screenshoty. Snad jsou to aspoň trochu zajímavé informace, aniž bychom dopředu prozrazovali příliš.

Sdílet na Facebooku
Autor: PowerackOdesláno: 01:14, 10.5.2013ID: 60f40eNahlásit Vaultmasterům
No, nedočkavcům, jako jsem já, by jste mohli předhodit něco lepšího, než jen pár screenů a nějaký to povídání. Přecejen na hře makáte už dost dlouho na to, aby byly vidět nějaké výsledky. Rád bych se zapojil do testování. Fallout mám dohranej už tak stokrát, dvojku taky, ... Prostě to někam šoupněte na zkoušku, nebo dejte nedočkavcům aspoň nějaký osekaný "playable demo". Vždycky tu píšete, že dokončovací práce jsou skoro hotový a čeká se další rok, dva, tři, ...
Autor: DaemonOdesláno: 08:40, 10.5.2013ID: 7081b2Nahlásit Vaultmasterům
Nepíšeme, že dokončovací práce jsou skoro hotové. Píšeme, že Resurrection je skoro hotový a zbývají ještě dokončovací práce a těžko říct, jak dlouho ty budou ještě trvat. Hotové budou až testování ukáže, že je Resurrection dost dobrý k uveřejnění. A rozhodně tento stav nebyl před dvěma/třemi lety.

Šoupnout to někam na zkoušku je to samé jako to uveřejnit, nevidím v tom rozdíl. Právěže když na tom děláme tak dlouho, nemá smysl to teď před koncem uspěchat, lepší to udělat pořádně. Další testery momentálně nepotřebujeme, bylo by to zbytečné. Jen by hlásili stejné problémy. A udělat nějaké demo není jen tak, to by byla další práce navíc. A jaký smysl by to mělo? Demo je od toho, aby sis vyzkoušel hru a zjistil, jestli jí chceš koupit nebo ne, takže zbytečnost u freeware Resurrectionu.
Autor: hihi789Odesláno: 10:05, 10.5.2013ID: 618dfaNahlásit Vaultmasterům
A kruci chekotay bude testovat. To bude průšvih. Jestli má kompatibilitu s myšlením tvůrců tak dvojitý. :D
Autor: ChekotayOdesláno: 11:45, 10.5.2013ID: 616878Nahlásit Vaultmasterům
Proč průšvih? Pokud si dobře vzpomínám, tak:
Daemon dohrál F2 s nejnižší karmou.
Saruman vyhrál Masový hrob.
Ratman dohrál F1 i F2 jen na pěsti.
No a já jsem dohrál obě hry bez jediného zářezu na pažbě... :-D :-D
Autor: HenryOdesláno: 17:44, 10.5.2013ID: 618ebeNahlásit Vaultmasterům
Jo, chekotay testuje, viky korekturuje..
Autor: SnorkisOdesláno: 18:29, 10.5.2013ID: 6054b0Nahlásit Vaultmasterům
Já chci taky testovat!!! :-)
Cheky: to že jsem dohrál oba dva s tím, že jsem používal jen šutry na házení, se počítá? :-D
Autor: HenryOdesláno: 07:32, 11.5.2013ID: 4308aeNahlásit Vaultmasterům
Jenom takový postřeh z rozhovoru parťáků. Píše se tam hrozně spisovně. Fakt nečekám, že budou všichni pustináři do jednoho mluvit jako kniha a mluvit na vás bez chybičky, i když vás posílají kamsi. Třeba u takového lovce by se dali čekat sprostoty a fekalita, prostě slang 4. cenové, kdežto u vědce perfektní a uhlazené snobské vyjadřování.
Autor: rajoOdesláno: 13:21, 11.5.2013ID: 60c9dcNahlásit Vaultmasterům
Napatie by sa dalo krajat...
Autor: Panna OrleánskaOdesláno: 13:43, 11.5.2013ID: 8df45cNahlásit Vaultmasterům
Che - ani Franka si nesundal? Mne sa to moc nedarilo, keď som to chcel nechať len na strelné veže a enklávistov. Ale zato som úspešne odohral svojku len s rastlinným ostňom!
Autor: JeštěrOdesláno: 16:22, 11.5.2013ID: 6fbd9aNahlásit Vaultmasterům
Mě taky přijde, že oproti BGE všici v Ressu mluví vlastně dost podobně :-D Ale je to pouze postřeh, ne výtka... Hlavně, že ňáký cNPC ve hře jsou, tyhle srágory mi nikdy nikdo nechtěl skriptovat;)
Autor: valcikOdesláno: 18:31, 11.5.2013ID: 705bccNahlásit Vaultmasterům
Zdravím pannu Orleánsku a dávam do pozornosti psycho, jet a ostatné výborné drogy. Nadopuješ seržanta Granita a jeho mančaft aspoň jednou dávkou a potom už len sleduješ, ako borci svojimi energetickými zbraňami opekajú Frankove zmutované vajčiská. Zvlášť seržantova pulzná puška dokáže narobiť paseku, preto sa oplatí stáť blízko pri seržantovi s prichystaným superstimpakom, aby po náhodnom kritičáku nepadol.
Autor: rajoOdesláno: 23:29, 11.5.2013ID: 60c9dcNahlásit Vaultmasterům
Jop, fet je najlepsi kamos kazdeho blbeho kecala :)
Autor: EdvinOdesláno: 21:17, 17.5.2013ID: 7f0168Nahlásit Vaultmasterům
Technická otázka na tvůrce:
Kolik je v Resurrection normostran textu ?
Autor: DaemonOdesláno: 11:30, 18.5.2013ID: 7081b2Nahlásit Vaultmasterům
Edvin: Nevíme, nezjišťovali jsme a vzhledem ke struktuře dialogových textů to nebude úplně snadné zjistit, ale někdy to třeba přepočítáme.
Autor: EdvinOdesláno: 22:34, 18.5.2013ID: 7f0168Nahlásit Vaultmasterům
Díky za odpověď, ale když už jsem přitáhl tvoji pozornost mám ještě jednu otázku.

Podle hrubého a nezávazného odhadu Ratmana před půl rokem, byl tehdy testing hotový na 70% +/-. Mohli bychom požádat o další hrubý a nezávazný odhad, vztahující se k současnému časovému období ? :D
Autor: GrumpyCatOdesláno: 09:53, 19.5.2013ID: 602e04Nahlásit Vaultmasterům
60%
Autor: RatmanOdesláno: 10:44, 19.5.2013ID: 42e45aNahlásit Vaultmasterům
No... hrubé nezávazné odhady jsou poměrně zrádné, zvlášť, když jde o testování, které se na rozdíl od ostatního odhaduje hodně blbje. Čím více možností hra nabízí, tím složitější... takže každé nové kolo, každá čerstvá krev toho objevila dost. Navíc ještě hru balancujeme i po stránce obtížnosti, což je věc neméně důležitá.

Nechci tím říct, že bychom přešlapovali na mrtvém bodě, to rozhodně ne. Za toho půl roku jsme udělali pořádnej kus práce a hru jsme posunuli hodně dopředu. Akorát bych tu už nerad střílel procentama, protože ten odhad prostě nikdy nebude dost dobrý. Může se stát, že se objeví ještě spousta chyb, nebo taky ne, což má na tyhle věci zásadní vliv a všechno to zkresluje. Jediné, co se dá říct je, že vpodatatě až na tohle a pár věcí kolem grafiky (kde by se nám na těch pár posledních obrázků ještě někdo dost hodil) není už moc co řešit.
Autor: KillaOdesláno: 22:06, 23.5.2013ID: 41f868Nahlásit Vaultmasterům
Tak mám za sebou první testování a je to snad ještě lepší než originál Fallout 2... opravdu se vyplatilo čekat 10 roků... kdybych věděl, jak to bude dobré, čekal bych aj 50 roků... nejlepší modifikace, kterou jsem hrál!
Autor: StepanOdesláno: 22:11, 23.5.2013ID: 41f868Nahlásit Vaultmasterům
taky jsem to hrál, myslím, že tuto verzi byste klidně už mohli vypustit - na žádné bugy jsem nenarazil... prostě mazec! Příběh je skvělý, líbí se mi, že zlé postavy tady rozhodně nejsou znevýhodňovány ;) hoši díky, čekání se vyplatilo!
Autor: DaemonOdesláno: 13:54, 24.5.2013ID: 6f71d4Nahlásit Vaultmasterům
Killa a Stepan (podle ID stejný člověk): Jo? Tys a hrál a dohrál? A kterej ty si?
Autor: Uuuuuu...Odesláno: 21:16, 24.5.2013ID: 700e16Nahlásit Vaultmasterům
Tajomny betatester zo Shadow Islandu. Dobry sequel :)
Autor: StepanOdesláno: 22:57, 10.6.2013ID: 50ed56Nahlásit Vaultmasterům
to jsem psal od kámoše. nedohrál, ale i tak to stojí za to. hodiny starého dobrého fallouta
Přidat komentář

Pravidla diskuse

  • Příspěvky nesmí porušovat platný právní řád České republiky ani nabádat k jeho porušování.
  • Příspěvky nesmí obsahovat reklamu.
  • Příspěvky nesmí být přehnaně vulgární nebo primitivní.
  • Žádné příspěvky typu "První !!69".
Za porušení pravidel hrozí smazání příspěvku, permanentní BAN nebo kontaktování Policie ČR. Provozovatel si vyhrazuje právo uchovávat, zaznamenávat a v případě potřeby zveřejnit IP adresy všech přispívajících. Jakékoliv připomínky prosím pište na adresu abuse (zavináč) madbrahmin (tečka) cz.

Jak vypadá BAN na madbrahmin.cz? Spočívá v přidání Vaší IP adresy do firewallu přímo na serveru - cokoliv pod madbrahmin.cz tedy pro Vás přestane ve světě internetu existovat. Madbrahmin.cz se ve Vašem prohlížeči již nikdy nenačte.