.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Armyboy, 2013-08-30 14:01:44, http://www.jrc.cz

Originálky Falloutů za pár kaček

Opět se u JRC rozhodli, že nám zpestří konec prázdnin a naskladnily naše milované hry za opravdu krásné penízky (Fallout 1, Fallout 2). Nepředpokládám, že by někdo z pravidelných čtenářů neměl už dávno své miláčky v origoš verzi a nejlépe ukryté v pořádném trezoru ale kdyby se náhodou ještě někdo našel, tak má nyní šanci napravit svůj hřích a koupit to buď jednotlivě nebo v krásném balíčku All in one.

Právě ta poslední nabídka je asi nejzajímavější - koupit 3 Fallouty za 111,- Kč nemá chybu :-).

Sdílet na Facebooku
Autor: RadiawOdesláno: 15:48, 1.9.2013ID: 51b16eNahlásit Vaultmasterům
:O Ty prvni dva musím mít
Autor: ŘepaOdesláno: 15:11, 12.9.2013ID: 328d86Nahlásit Vaultmasterům
Tož mám objednáno ^_^
Autor: marcOdesláno: 18:33, 19.9.2013ID: 33c79eNahlásit Vaultmasterům
Neví někdo, jestli F1 a F2 v těch prvních dvou verzích obsahují i ty luxusní klasické tištěné barevné manuály?
Autor: ŘepaOdesláno: 00:04, 21.9.2013ID: 328d86Nahlásit Vaultmasterům
Ne, je tam jen jeden rozkládací srandapapír s hromadou gramatických chyb a dementní kompozicí (a popleteným ovládáním starých Falloutů a Tacticse). Dále je to vše na jednom DVD a instaluje se to jako komplet vše najednou, s možností výběru.
Autor: RadiawOdesláno: 23:11, 21.9.2013ID: 51b16eNahlásit Vaultmasterům
Ja si objednal jen F1 a F2, uvidíme, mám to na poště, zatim jsem nemel možnost kvuli praci to vyzvednout. V ponděli podám report
Autor: Double TOdesláno: 12:37, 22.9.2013ID: 429446Nahlásit Vaultmasterům
Zdar , tak jsem si před Ressurectionem koupil Fallout collection. Chtěl jsem si zahrát Tactics, ale po nainstalování mi to říká, že tam není Cd, nemáte s tím někdo zkušenosti?Dík
Autor: PowerackOdesláno: 10:21, 23.9.2013ID: 60f40eNahlásit Vaultmasterům
No, já mám collection myslím v týhle verzi (kupovanej před několika lety za 199 Kč) a instalace Tacticse v pohodě. Pokud ti to píše, že chybí CD, je možný, že někdo zmrvil instalační program, nebo to máš škráblý :-D

Na ressurection se hrozně těším, sleduju to už skoro od začátku. Falloutem jsem posedlej :-D
Autor: RadiawOdesláno: 14:52, 23.9.2013ID: 51b16eNahlásit Vaultmasterům
Tak Fallout 1 a Fallout 2 z těch stránek obsahují jen CD, ale stejně pěkné jako obal :) S instalačkou si nikdo moc nepohrál, obyčejné okno jak z Windows 95, ale to nevadí.
Autor: marcOdesláno: 22:22, 23.9.2013ID: 33c79eNahlásit Vaultmasterům
Bohužel jsem to tak očekával, každopádně díky za odpověď.
Přidat komentář

Pravidla diskuse

  • Příspěvky nesmí porušovat platný právní řád České republiky ani nabádat k jeho porušování.
  • Příspěvky nesmí obsahovat reklamu.
  • Příspěvky nesmí být přehnaně vulgární nebo primitivní.
  • Žádné příspěvky typu "První !!69".
Za porušení pravidel hrozí smazání příspěvku, permanentní BAN nebo kontaktování Policie ČR. Provozovatel si vyhrazuje právo uchovávat, zaznamenávat a v případě potřeby zveřejnit IP adresy všech přispívajících. Jakékoliv připomínky prosím pište na adresu abuse (zavináč) madbrahmin (tečka) cz.

Jak vypadá BAN na madbrahmin.cz? Spočívá v přidání Vaší IP adresy do firewallu přímo na serveru - cokoliv pod madbrahmin.cz tedy pro Vás přestane ve světě internetu existovat. Madbrahmin.cz se ve Vašem prohlížeči již nikdy nenačte.