.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
LeBaux a Ratman, 2013-12-12 17:10:56, GoG.com

Veselé Vánoce: Fallout 1,2 a Tactics zadarmo!

Nemáte ve své sbírce Fallout 1, 2 či Tactics? Nebo máte, ale nevíte "kde se sakra ty originálky ztratily"? Tak či onak (nebo i úplně jinak) vězte, že celou edici teď můžete stahovat zcela zdarma z GoG.com! Akce je ale časově omezena - na stažení máte pouhých 48 hodin, takže si pospěšte (tj. čas by měl být max. do soboty 12:00 +/-, pokud nebude akce kvůli nějakému průseru zrušena). A pak, že je pátek 13. nešťastný den! :-D

Sdílet na Facebooku
Autor: gordonOdesláno: 20:23, 12.12.2013ID: 60f410Nahlásit Vaultmasterům
Tak jsem to právě zaznamenal a naivně jsem myslel, že tady to ještě nebude vyvěšené. Ten balík beru všema deseti, ikdyž už mám vše jednou, či dvakrát (Tactisc v trojkombinaci i zvlášť) doma. Paráda!!!!
Autor: RadiawOdesláno: 03:26, 13.12.2013ID: 51b16eNahlásit Vaultmasterům
Stahovat to můžou z GOG celej život. Ale jen 2 dny je to tam zadarmo ke koupení.. pak se to normálně přidá do knihovny.
Autor: LeBauxOdesláno: 07:54, 13.12.2013ID: 429382Nahlásit Vaultmasterům
Oh, som rad ze ste ma uvedli ako zdroj, sa nevidi casto :)) Vesele Vianoce vsetkym falloutakom! :)
Autor: c.DataOdesláno: 12:46, 13.12.2013ID: 6fe764Nahlásit Vaultmasterům
právě jsem to sem chtěl napsat k předešlému článku :)
Autor: EdvinOdesláno: 15:31, 13.12.2013ID: 7f0168Nahlásit Vaultmasterům
Takžu už konečně můžu zahodit moje 14 let staré, plesnivé CDčka ze Score :D

Hned jsem si každý Fallout koupil rovnou 2x !
Autor: D.C.StrikerOdesláno: 15:32, 13.12.2013ID: 51afdcNahlásit Vaultmasterům
Stahnuto =0D
Autor: RadeOdesláno: 21:46, 13.12.2013ID: 703584Nahlásit Vaultmasterům
Tak to teda stahuji 8)
Autor: PowerackOdesláno: 21:56, 13.12.2013ID: 41abdaNahlásit Vaultmasterům
Už jsem stáhnul, i když mám všechny tři tyto hry v originálce na DVD od GSP. Jinak pokud by jste někdo měli origoš CZ verzi FoT od CD Projektu (dabovaná videa), prosím hoďte to někam na uložto, nebo CzT. Jedno CD se mi polámalo, respektive mi ho kdysi dávno zničila vadná mechanika (šlo o balení 3xCD) a už to nerozběhám. Díky moc předem.
Autor: ProvazOdesláno: 15:13, 14.12.2013ID: 5188caNahlásit Vaultmasterům
Před mesícem sem si stách GOG verzi z piratebay -.-
to kdybych věděl tak počkám
Autor: ProvazOdesláno: 15:17, 14.12.2013ID: 5188caNahlásit Vaultmasterům
Dodatek: a samozřejmě to zjistim 3hodiny po tom co to končí -.-
A to sem na madBrahmu přišel jenom abych se podíval jakej si dneska udělam skin z Falloutu 1-2 do Minecraftu :D
Autor: KnedlikOdesláno: 00:13, 15.12.2013ID: 6f99a6Nahlásit Vaultmasterům
ja k tomu jen pridam new vegas ultimate edition za 200
http://www.kinguin.cz/category/867/fallout-new-vegas-ultimate-edition-steam-key/
Autor: RadekOdesláno: 15:58, 16.12.2013ID: 7eb3acNahlásit Vaultmasterům
Tak jsem to taky stáhnul,teda valstně "koupil" na GOGu... vzal jsem hned rovnou všechny tři... zkoušel jsem nainstalovávat F2, tu bych si rád asi zapařil znovu... samotnej Fallout 2 z toho GOGu jde v pohodě... jde nainstalovat a valí.. ale je anglicky... a když sem si tady stáhl tu češtinu společně s patchem, tak po její nainstalaci to už nejde...? ví někdo co s tím...? případně kde vzít čistě jen češtinu na tu verzi z GOGu, aby hra šlapala v pohodě...?
Autor: BeefateOdesláno: 18:21, 3.1.2014ID: 60f21cNahlásit Vaultmasterům
Ahoj, je někdo ochotný tento produkt hodit na nějaké internetové uložiště? Prošvihl jsem to :(
Přidat komentář

Pravidla diskuse

  • Příspěvky nesmí porušovat platný právní řád České republiky ani nabádat k jeho porušování.
  • Příspěvky nesmí obsahovat reklamu.
  • Příspěvky nesmí být přehnaně vulgární nebo primitivní.
  • Žádné příspěvky typu "První !!69".
Za porušení pravidel hrozí smazání příspěvku, permanentní BAN nebo kontaktování Policie ČR. Provozovatel si vyhrazuje právo uchovávat, zaznamenávat a v případě potřeby zveřejnit IP adresy všech přispívajících. Jakékoliv připomínky prosím pište na adresu abuse (zavináč) madbrahmin (tečka) cz.

Jak vypadá BAN na madbrahmin.cz? Spočívá v přidání Vaší IP adresy do firewallu přímo na serveru - cokoliv pod madbrahmin.cz tedy pro Vás přestane ve světě internetu existovat. Madbrahmin.cz se ve Vašem prohlížeči již nikdy nenačte.