.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Ještěr, 2007-10-30 10:41:02, e-mail

Fallout Tactics intermezzo #2

Jak jsem slíbil, tak (výjimečně) i konám - počínaje tímto dopolednem je v Tacticsí sekci Vaultu dostupná sekce "hrajeme po netu" (já vím, je to pitomý, ale lepší jmenovka mě zkrátka nenapadla). Zatím mi přišly nějaké dva maily, což je vzhledem k počtu celoročních otravů (mimochodem, dnes jsem ve službě přesně rok a jeden den!!29) trestuhodně málo, takže na tom zavčasu zapracujte, dělám to konec konců pouze pro vás.

BTW... Rudi! Ty zvíře! Tolik gramatických zpatlanin vtěsnat do jediného mailu ctěnému zelenovocasému Vaultmasterovi... To je teda gigantismus :-/

Sdílet na FacebookuU článku zatím nejsou žádné komentáře.
Přidat komentář

Pravidla diskuse

  • Příspěvky nesmí porušovat platný právní řád České republiky ani nabádat k jeho porušování.
  • Příspěvky nesmí obsahovat reklamu.
  • Příspěvky nesmí být přehnaně vulgární nebo primitivní.
  • Žádné příspěvky typu "První !!69".
Za porušení pravidel hrozí smazání příspěvku, permanentní BAN nebo kontaktování Policie ČR. Provozovatel si vyhrazuje právo uchovávat, zaznamenávat a v případě potřeby zveřejnit IP adresy všech přispívajících. Jakékoliv připomínky prosím pište na adresu abuse (zavináč) madbrahmin (tečka) cz.

Jak vypadá BAN na madbrahmin.cz? Spočívá v přidání Vaší IP adresy do firewallu přímo na serveru - cokoliv pod madbrahmin.cz tedy pro Vás přestane ve světě internetu existovat. Madbrahmin.cz se ve Vašem prohlížeči již nikdy nenačte.