.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
JaW, 2014-04-17 13:16:17, Martin Havlíček, Cenega

Fallout: New Vegas Ultimate Edition za pár kaček

Dnes spustil internetový obchod muve.cz výprodej Steam-klíčů pro hry od Bethesdy, Fallout: New Vegas nevyjímaje. Jde o oficiální klíče přímo do Bethesdy určené pro CZ a SK trh. Slevy se pohybují mezi 55 % až 75 % (platí i na GoTY a Ultimate edice). Akce trvá 4 dny.

Sdílet na Facebooku
Autor: RajoOdesláno: 13:58, 18.4.2014ID: 426d32Nahlásit Vaultmasterům
Páni, dajte si potom pozor, pretože keď budete platiť kartou cez Google Chrome, tak tam vyhadzuje nejaký blbý SSL protokol. No pod Firefoxom to išlo v poriadku.
Autor: DareonOdesláno: 10:14, 20.4.2014ID: 51afdcNahlásit Vaultmasterům
Hned jsem koupil =0)
Autor: UranOdesláno: 14:18, 21.4.2014ID: 6168daNahlásit Vaultmasterům
diky za info. Taky jsem hned nakoupil. Jen Fallout 3 je bez ceske lokalizace.
Autor: D.C.StrikerOdesláno: 15:47, 21.4.2014ID: 51afdcNahlásit Vaultmasterům
Bacha koupil jsem Fallout 3 pres muve downloader CZ. A je na 10 instalacnich licenci.To ej pekna prasarna.A nikde to tam nepisou jenom v DRM je napsano ACTcontrol. By mě zajímalo jestli to tak udělali schválně.JSem zbytečně vyhodil prachy -_-
Autor: D.C.StrikerOdesláno: 15:59, 21.4.2014ID: 51afdcNahlásit Vaultmasterům
Zajímalo by mě kde by se kvůli tomu dal rozvířit prach. Protože by to někde mělo bejt aspoň než to koupím napsáno,že se jedná o 10 instalačních licenci.Protože by se jim na to každej automaticky vy..... A kdyz jsem napsal nazor na produkt tak mi to tam schvalne nenechali dat. Tak bacha na to lidi a nenechte osalit =0) .. Jako ja co nevedel co je Actcontrol DRM
Autor: RadiawOdesláno: 16:12, 21.4.2014ID: 51b16eNahlásit Vaultmasterům
Tj blbost ne? Jsem nevidel, že by klíč u Steamu byl nějakej omezenej
Autor: D.C.StrikerOdesláno: 08:55, 22.4.2014ID: 51afdcNahlásit Vaultmasterům
To je právě to.Jinak bych si poridil steam verzi samozrejme jako ostatni.Ale jelikoz muve byla rovnou s CZ tak jsem vzal ty.Jenze mas to na 10 licenci a nikde to neni psano =0)
Autor: PowerackOdesláno: 09:40, 1.5.2014ID: 41abdaNahlásit Vaultmasterům
Tak tohle jsem prošvihl. Kdyby se někomu chtělo to strčit na torrent, byl bych rád :-D Ne, vážně. Na torrent nic nedávejte, už mám GOTY dohraný a smazaný. I když bylo by fajn si zahrát znovu. Jsem ale spíš pro satrší fallouty, ve 3D to není ono.
Autor: SpecterOdesláno: 10:13, 8.5.2014ID: 41f936Nahlásit Vaultmasterům
Jediny co je smutny, ze FNW obsahuje hromadu bugu.
Kasina nevraci zbrane a v Lonesome road nepouzivejte omracujici granat, jinak se vam staty snizi na 0 a nevrati se. Uvidim a bojim se co najdu dale.
Autor: SpecterOdesláno: 10:19, 8.5.2014ID: 41f936Nahlásit Vaultmasterům
Jinak F3:GOTY lze koupim na gameexpres. 25.5 vychazi verze s CZ lokalizaci.
Autor: NoraxusOdesláno: 13:32, 19.6.2014ID: 3377ecNahlásit Vaultmasterům
Na heurece de sehnat klíč na FNV za 250.
Autor: Fanoušek FalloutuOdesláno: 15:37, 29.6.2014ID: 7ed9f2Nahlásit Vaultmasterům
Chcete, aby se překládaly díly o falloutu? Našem oblíbeném postapo světě? Pokud ano, vyjádřete prosím zájem zde na facebooku tím, že napíše Falloutu do patřičného nedávného příspěvku, ať tak většinově rozhodneme:
https://www.facebook.com/videacesky?fref=ts
Díky za přečtení a omlouvám se, že to není konkrétně k tomuto článku.
Přidat komentář

Pravidla diskuse

  • Příspěvky nesmí porušovat platný právní řád České republiky ani nabádat k jeho porušování.
  • Příspěvky nesmí obsahovat reklamu.
  • Příspěvky nesmí být přehnaně vulgární nebo primitivní.
  • Žádné příspěvky typu "První !!69".
Za porušení pravidel hrozí smazání příspěvku, permanentní BAN nebo kontaktování Policie ČR. Provozovatel si vyhrazuje právo uchovávat, zaznamenávat a v případě potřeby zveřejnit IP adresy všech přispívajících. Jakékoliv připomínky prosím pište na adresu abuse (zavináč) madbrahmin (tečka) cz.

Jak vypadá BAN na madbrahmin.cz? Spočívá v přidání Vaší IP adresy do firewallu přímo na serveru - cokoliv pod madbrahmin.cz tedy pro Vás přestane ve světě internetu existovat. Madbrahmin.cz se ve Vašem prohlížeči již nikdy nenačte.