.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Chekotay, 2014-09-30 22:56:51,

Brahmíní vemeno uzavřeno

Dobrý več... dobré ráno...? Dobrou půlnoc? Dobrý říjen?  No prostě dobrý! Hotovo fertig, příjem povídek do letošního ročníku literární soutěže O brahmíní vemeno právě skončil. Protože vault slaví kulatých třináct let, bylo do soutěže zařazeno třináct povídek, a to tyto:

  1. Rituálny tanec za dobrú úrodu
  2. Menej žiarivá budúcnosť
  3. Noc pred bitkou
  4. Fikreta
  5. Miska guláše
  6. Tyler Baker
  7. Pekelný ksindl
  8. Padouch nebo hrdina
  9. Tohle je můj revír
  10. Cestou necestou
  11. Šest
  12. Rodový proud
  13. Gang
A teď pozor: Pakliže jste poslali svou povídku do soutěže, a nevidíte ji uvedenou zde (ani vám nepřišel potvrzující e-mail, že jsem ji obdržel a zařadil), pak ji honem pošlete, teď hned, nejpozději do dnešního večera. (Viky dneska prohlásila, že existuje deadline a pak ještě hard deadline.)
Povídky chodily tak nějak normálně, jedna přišla záhy, jedna přišla deset minut před půlnocí. Jedna povídka je vyvedena fontem Comic Sans, jiná jedna povídka si na přání autora ponechala ilustraci, medle ke své chybě. Jinak jsou dílka spořádaná, psána černě na bílém latinkou, ve směru od začátku do konce, tak, jak to máme rádi. Jedna povídka dorazila podepsána velmi nepravděpodobnou přezdívkou, ale protože o tři minuty po jejím obdržení napsal na Zombie forum jistý HT, že právě poslal povídku do Vemene, tak to s tou naprostou anonymitou nebude tak zlé.
Více se k povídkám vyjádříme, až je přečteme. První kolo bychom mohli ukončit tak do měsíce. Patrně dříve, ale 1.11 v 1:11 nejpozději tady budou výsledky 1. kola. Kdy přesně proběhne slavnostní vyhlášení a předávání cen, to ještě nevíme, protože Toudi a Řepa pořád neřekli, kdy budou mít volno. Konec hlášení!

//EDIT: Skutečně ještě dorazila jedna povídka, ale teď už fakt konec.

Sdílet na Facebooku
Autor: SybrakosOdesláno: 08:15, 1.10.2014ID: 4246f2Nahlásit Vaultmasterům
Mno, třináctka je super číslo. Jenže ta nepravděpodobná přezdívka jsem nebyl já, ta povídka se mu furt suší na monitoru, neposlaná.. :P Ok, do večera si rozmyslím, jestli jí upravit a poslat, ale fakt ještě nevím..
Autor: chekyOdesláno: 08:46, 1.10.2014ID: 7035eeNahlásit Vaultmasterům
No tak v tom případěm tady máme anonyma. Doufám, že to aspoň bude temný mstitel nebo tak něco. :-D
Autor: meehailOdesláno: 14:53, 1.10.2014ID: 4296a2Nahlásit Vaultmasterům
Tak ja som to nakoniec nestihol. A to som sa od posledného ročníka dušoval, že určite niečo pošlem. Tak mi treba, mám menej sedieť v práci a viac písať :)
Autor: chekyOdesláno: 16:32, 1.10.2014ID: 7035eeNahlásit Vaultmasterům
Tak veru! Já jsem podal výpověď. :)
Autor: DixButlerOdesláno: 19:46, 2.10.2014ID: 6f9942Nahlásit Vaultmasterům
Slyšel jsem nepotvrzenou zvěst, že soutěže se účastní i někteří porotci a ti si navzájem rozdělí první tři místa. Chcete toto potvrzení vyvrátit? Můžete toto tvrzení vyvrátit?! Chcete a můžete na tuto otázku odpovědět?!? Falloutí inspektor.
Autor: MiroOdesláno: 20:04, 2.10.2014ID: 430aa0Nahlásit Vaultmasterům
Jo, ty milionové ceny jim za to určitě stojí. :D Zvlášť když je tam sami dali.
Autor: FirejsOdesláno: 07:25, 3.10.2014ID: 421fe0Nahlásit Vaultmasterům
Už se nemůžu dočkat až si to všechno přečtu. :D

Autor: FirejsOdesláno: 07:25, 3.10.2014ID: 421fe0Nahlásit Vaultmasterům
Už se nemůžu dočkat až si to všechno přečtu. :D

Autor: ŘepaOdesláno: 14:10, 3.10.2014ID: 328d86Nahlásit Vaultmasterům
Tož neboj Cheky, termín dodám. Už vypadá dokonce festovně ~_^
Autor: valcikOdesláno: 12:37, 4.10.2014ID: 705bccNahlásit Vaultmasterům
Každá poviedka bez vrtulníku stojí za ghoulí prd!
Autor: FirejsOdesláno: 09:55, 6.10.2014ID: 421fe0Nahlásit Vaultmasterům
Valcik: A právě proto v mé povídce vrtulník je!
Autor: FirejsOdesláno: 09:55, 6.10.2014ID: 421fe0Nahlásit Vaultmasterům
Valcik: A právě proto v mé povídce vrtulník je!
Autor: SybrakosOdesláno: 19:39, 6.10.2014ID: 6f72faNahlásit Vaultmasterům
Ve tvém vlastním zájmu doufám, že jsi nějak zabalil skutečnost že jde o Vertibird ;)
Autor: chekotayOdesláno: 19:44, 6.10.2014ID: 7035eeNahlásit Vaultmasterům
DixButler: Ne. Ano. Možná.
Ale je fakt, že úvaha: "Koupím všechny ceny ze své kapsy a pak si je rozdělím s dalšími dvěma známými, kteří je dostanou samozřejmě zadarmo, protože výhra v soutěži, ne?" má své kouzlo. Minimálně z jejich pohledu.
Ale obvykle tak činím formou daru ku příležitosti narozenin, nikoliv formou vyhlášení literární soutěže.
Firejsi, prosím tě, aktualizuj si výpočetní techniku, ta tvoje stará šunka ti to pořád posílá dvakrát! :-D A nejen tady, ale i na foru a ZF. :)
Autor: FirejsOdesláno: 07:29, 7.10.2014ID: 421fe0Nahlásit Vaultmasterům
Cheky: Máš pravdu a mocně se za to stydím, ale naštěstí se mi tak děje jen v práci... A bohužel mě nenapadá žádný způsob jak to opravit. :(
Autor: FirejsOdesláno: 07:29, 7.10.2014ID: 421fe0Nahlásit Vaultmasterům
Cheky: Máš pravdu a mocně se za to stydím, ale naštěstí se mi tak děje jen v práci... A bohužel mě nenapadá žádný způsob jak to opravit. :(
Autor: valcikOdesláno: 08:58, 7.10.2014ID: 705bccNahlásit Vaultmasterům
@Firejs: Myslím, že to súvisí s nastavením browsera. Mne sa takto chovala Opera, keď som jej zakázal featurku "Automatic redirection".
Autor: toudi_skOdesláno: 11:15, 9.10.2014ID: 516026Nahlásit Vaultmasterům
Sybrakos, napíš a pošli, RobCo terminál sa blíži k svojmu finále :P

http://papermodelers.sk/hostimages2014/EbxrOcMF1THiDbyASBAC.jpg
Autor: SybrakosOdesláno: 23:26, 9.10.2014ID: 6f71d6Nahlásit Vaultmasterům
Toudi: Jj, ještě toho prvního jsem to poslal :)
Na terminál se těším, až ho budu mít, tak už asi nebudu potřebovat notebook ;)
Přidat komentář

Pravidla diskuse

  • Příspěvky nesmí porušovat platný právní řád České republiky ani nabádat k jeho porušování.
  • Příspěvky nesmí obsahovat reklamu.
  • Příspěvky nesmí být přehnaně vulgární nebo primitivní.
  • Žádné příspěvky typu "První !!69".
Za porušení pravidel hrozí smazání příspěvku, permanentní BAN nebo kontaktování Policie ČR. Provozovatel si vyhrazuje právo uchovávat, zaznamenávat a v případě potřeby zveřejnit IP adresy všech přispívajících. Jakékoliv připomínky prosím pište na adresu abuse (zavináč) madbrahmin (tečka) cz.

Jak vypadá BAN na madbrahmin.cz? Spočívá v přidání Vaší IP adresy do firewallu přímo na serveru - cokoliv pod madbrahmin.cz tedy pro Vás přestane ve světě internetu existovat. Madbrahmin.cz se ve Vašem prohlížeči již nikdy nenačte.