.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Chekotay, 2015-06-16 00:10:02,

Fallout Shelter od Bethesdy

Musím uznat, že nakonec měla Bethesda tu prezentaci vymyšlenou celkem dobře. Napřed ten trapný trailer ukazující všechny neduhy Falloutu 3 a pak do toho senzační odhalení, že F4 nebude doomovka, ale budovatelská strategie. A hru Fallout Shelter na konferenci rovnou zveřejnili. Je to hra pro mobilní telefony, beží na iOS a jde o klon toho klonu SimCity, jak se tam staráte o panelák, jehož jméno už mi vypadlo. Oproti dotyčné hře má Fallout Shelter hezčí vzhled a hlavně: Je zdarma. (A taky je R12+, protože tam vault boys & vault girls dělají lásku, jak by řekla Tína. Pohled na plentu se smajlíkem je medle to nejvíc erotické dusno, jaké ve hrách od Bethesdy vůbec kdy zažijeme. )
Pokud na vašem pip-boyi šlape Android, budete si muset na port počkat - zatím je jen ve stádiu šuškandy. (A na port na Sony Ericsson si budu muset počkat patrně ještě o něco déle.)

Sdílet na Facebooku
Autor: HanakinOdesláno: 14:25, 16.6.2015ID: 335398Nahlásit Vaultmasterům
Onen klon SimCity, jak se tam staráte o panelák, se jmenuje SimTower :) Jelikož se o tuto hru vývojáři nestarají, je dostupná jako abandonware na http://www.abandonia.com/en/games/341/
Fallout Shelter vypadá fajn.
Autor: ChekotayOdesláno: 14:35, 16.6.2015ID: 7035eeNahlásit Vaultmasterům
Joo, to je ono, díky. Absolutně jsem netušil, jak to podle svých vzpomínek vygooglit. :-D
Autor: BystroushaakOdesláno: 15:06, 16.6.2015ID: 524bb4Nahlásit Vaultmasterům
Teď jsem to zkoušel a přijde mi to hodně slabé.
Přidat komentář

Pravidla diskuse

  • Příspěvky nesmí porušovat platný právní řád České republiky ani nabádat k jeho porušování.
  • Příspěvky nesmí obsahovat reklamu.
  • Příspěvky nesmí být přehnaně vulgární nebo primitivní.
  • Žádné příspěvky typu "První !!69".
Za porušení pravidel hrozí smazání příspěvku, permanentní BAN nebo kontaktování Policie ČR. Provozovatel si vyhrazuje právo uchovávat, zaznamenávat a v případě potřeby zveřejnit IP adresy všech přispívajících. Jakékoliv připomínky prosím pište na adresu abuse (zavináč) madbrahmin (tečka) cz.

Jak vypadá BAN na madbrahmin.cz? Spočívá v přidání Vaší IP adresy do firewallu přímo na serveru - cokoliv pod madbrahmin.cz tedy pro Vás přestane ve světě internetu existovat. Madbrahmin.cz se ve Vašem prohlížeči již nikdy nenačte.