.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
JaW, 2015-07-16 15:13:04, Anton na šoustboardu

Jak vznikal Fallout

Na Bonuswebu vyšel pěkný článek od Andreje Brabce o tom, jak parta srdcařů po pracovní době, o víkendech a z čistého nadšení, vytvářela svět Falloutu.

Vznikal se stejným nadšením i Fallout 3 a za chvíli vycházející Fallout 4?

Sdílet na Facebooku
Autor: KnedlikOdesláno: 17:41, 16.7.2015ID: 7f5182Nahlásit Vaultmasterům
toz ja myslim, ze Toddik Howardovic (neplest s Wolowitzem) nadsenim primo strikal
Autor: valcikOdesláno: 20:10, 16.7.2015ID: 705bccNahlásit Vaultmasterům
Prihodím link na výborný článok v angličtine, v ktorom Scot Campbell, jeden z hlavných vývojárov, spomína na vznik a vývoj hry:
http://www.nma-fallout.com/article.php?id=60785
Autor: GhijhgOdesláno: 01:12, 5.10.2015ID: 51b10aNahlásit Vaultmasterům
Fallout 3 asi tezko. Proc? Dnes kdyz chces dobreho grafika, nebo programatora - uz neni dulezite, jestli ti budou spavat vecer ve skrini a zit ve firme (jako kdysi looking glass), ale jake maji vysledky, zda stihaji terminy a pod. A pokud u tebe maji pracovat, tezko se jim budou libit prescasy, maji uz sve rodiny a pod.
A na rovinu? Vy fandove jste zvlastni skupina, ale na vyvoj hry bych vas nechtel (at se ti to libi nebo ne ;-). Uz tak mi stacilo anonymne mluvit s fandama hry na ktere jsem a delal. Jakmile jsem ji zkritizoval (ze na to mam pravo), div mne neukamenovali, ze tomu nerozumim :-D

Pouceni? Z fanatismu dobry vysledky neuplacas :-P
Autor: hhojghOdesláno: 01:26, 5.10.2015ID: 51b10aNahlásit Vaultmasterům
*vlastne uplacas... Kdyz je vas deset a je to spravny cas (napr. Rozvoj herniho prumyslu, nebo treba zrod elektronicke hudby - v te dobe se jeste plati za experimenty).
Fallout 1 jsem mel rad. Ale co si budu nalhavat. Dnes mi nekdo dat technickej paskvil, kterej jednou za hodinu crashne, tak budu chtit vratit prachy. Nikdo nezlenivel, jen lide znarocneli. Dikybohu za Bethesdu. Nebyt ji, tak je Faalout dnes mrtva znacka. A diky ni je tento brand stale silnej.
Přidat komentář

Pravidla diskuse

  • Příspěvky nesmí porušovat platný právní řád České republiky ani nabádat k jeho porušování.
  • Příspěvky nesmí obsahovat reklamu.
  • Příspěvky nesmí být přehnaně vulgární nebo primitivní.
  • Žádné příspěvky typu "První !!69".
Za porušení pravidel hrozí smazání příspěvku, permanentní BAN nebo kontaktování Policie ČR. Provozovatel si vyhrazuje právo uchovávat, zaznamenávat a v případě potřeby zveřejnit IP adresy všech přispívajících. Jakékoliv připomínky prosím pište na adresu abuse (zavináč) madbrahmin (tečka) cz.

Jak vypadá BAN na madbrahmin.cz? Spočívá v přidání Vaší IP adresy do firewallu přímo na serveru - cokoliv pod madbrahmin.cz tedy pro Vás přestane ve světě internetu existovat. Madbrahmin.cz se ve Vašem prohlížeči již nikdy nenačte.