.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Chekotay, 2015-10-30 20:47:23,

Brahmíní vemeno: Tužky do rukou a škrtat!

Vážení a milí soutěžící literáti, stejně vážení, byť poněkud méně milí čtenáři, všeobecně moc nevážen, ale zato velmi milí návštěvníci. Slavnostní vyhlášení Vemene se stalo jakousi obdobou vánoční besídky našeho vaultu, jenže letos se ukázalo, že celý prosinec je plný jiných vánočních besídek a šance, že by se sešla alespoň většina kádru, leží někde mezi nulou a pravděpodobností, že si Petruschka najde babu. Tak jsme dali řeči a rozhodli se přemístit vyhlášení na leden. Což není úplně od věci, když už vyhlášení soutěže bylo posunuté o měsíc... Současně to znamená, že je třeba posunout celou soutěž, protože ukončit příjem povídek a pak se dva měsíce drbat za uchem je samozřejmě hloupé. Krom toho to dává i šanci všem, kteří chtěli napsat, ale nestihli dopsat. Do dnešního dne dorazilo jen jedenáct povídek:

 1. Iyonne
 2. Tí čo prežili
 3. Herbert
 4. Aarhemský rukopis
 5. Autobusová zastávka
 6. Panenka
 7. Prasečinka
 8. Procházka
 9. Vyhlídky na krásný víkend
 10. Nejtvrdší skládka mé kariéry
 11. Druhá strana
Což není vůbec špatné, ale ještě pár by se jich vlezlo.
Takže moratorium na zasílání povídek protahuji mimořádně o měsíc. 30. listopadu, na Ondřeje, v kalendáři už mám poznámku "Začíná chrutí divokých prasat", teď přibyla ještě jedna: Konec Brahmíního vemene!
Tak si to račte poškrtat i vy a hlavně: Pište!

Sdílet na Facebooku
Autor: FirejsOdesláno: 13:47, 3.11.2015ID: 7f75d2Nahlásit Vaultmasterům
Ach, to možná stihnu napsat ještě další tři veledíla. :D
Přidat komentář

Pravidla diskuse

 • Příspěvky nesmí porušovat platný právní řád České republiky ani nabádat k jeho porušování.
 • Příspěvky nesmí obsahovat reklamu.
 • Příspěvky nesmí být přehnaně vulgární nebo primitivní.
 • Žádné příspěvky typu "První !!69".
Za porušení pravidel hrozí smazání příspěvku, permanentní BAN nebo kontaktování Policie ČR. Provozovatel si vyhrazuje právo uchovávat, zaznamenávat a v případě potřeby zveřejnit IP adresy všech přispívajících. Jakékoliv připomínky prosím pište na adresu abuse (zavináč) madbrahmin (tečka) cz.

Jak vypadá BAN na madbrahmin.cz? Spočívá v přidání Vaší IP adresy do firewallu přímo na serveru - cokoliv pod madbrahmin.cz tedy pro Vás přestane ve světě internetu existovat. Madbrahmin.cz se ve Vašem prohlížeči již nikdy nenačte.