.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Chekotay, 2015-11-09 15:52:31,

Fallout 4 gameplay...

...je zde.
A aby toho nebylo málo, F4 review si můžete v jazyce Shakespearově přečíst tu, popřípadě tu.
Návod na to, jak se zbavit toho otravného čokla, je zase k vidění tady.

Sdílet na Facebooku
Autor: HabíkOdesláno: 18:52, 9.11.2015ID: 6f987eNahlásit Vaultmasterům
Teda nikdy jsem nebyl nějak vysazený na grafiku, ale tohle vypadá jak Half-Life...
Autor: AdamOdesláno: 20:09, 9.11.2015ID: 518932Nahlásit Vaultmasterům
Nový Fallout je venku, ale harwarové nároky jsou tak nahoře, že nemám šanci to rozjet. No co už. Stejně víc čekám na Fallout, který přijde až po tomhle.

Todd Howard v tom videu představujícím F4 říkal, že na této hře začali pracovat hned po vydání Fallout 3. Takže si představte, že už možná teď začínají vytvářet další 'výtvor'. Nechci ani pomyslet čeho se dočkáme příště.
Autor: chekotayOdesláno: 23:14, 9.11.2015ID: 7035eeNahlásit Vaultmasterům
A už to je cracknuté na Torrentech. :-D
Pamatujete ty časy, když člověk hrál fofrem celou noc, aby mohl ráno ve škole vrátit půjčené cedlo spolužákovi? :-D
Autor: LorenSothOdesláno: 10:40, 10.11.2015ID: 50ee7cNahlásit Vaultmasterům
ja jsem ten, kdo to tu obhajoval pred par mesici. A popravde, po 5 hodinach hrani mam dojem, ze je to CoD riznuty SIMSama :(
Autor: DivnejPavoukOdesláno: 10:42, 10.11.2015ID: 51fdfcNahlásit Vaultmasterům
Fakt nechápu na co si stěžujete :D Nároky jsou vysoko ale i když je srazím na minimum pořád strčí Vegas do kapsy. Určitě na tom všichni strávíme zase celé noci, tak se nedělejte :D
Autor: MichalOdesláno: 11:36, 10.11.2015ID: 60a3f6Nahlásit Vaultmasterům
DivnejPavouk je bukvica
Autor: DivnejPavoukOdesláno: 11:47, 10.11.2015ID: 51fdfcNahlásit Vaultmasterům
Michal, taky názor, i když ne moc k věci :D
Autor: toudi_skOdesláno: 14:14, 10.11.2015ID: 60caa6Nahlásit Vaultmasterům
DivnejPavouk, čo si myslel tým, že "strčí Vegas do kapsy"? pochybujem, že grafikou, ale gameplayom určite nie, brácho to skúsil a po 5 min hrania powerarmor a gatling? rofl, až dorazím FNV (zatiaľ odohraných 560h, tvrdí Steam), tak začnem Fallout 1, Fallout 2, Ressurection, konečne dohrať Tactics a potom sa uvidí :D
Autor: DivnejPavoukOdesláno: 16:02, 10.11.2015ID: 51fdfcNahlásit Vaultmasterům
toudi_sk, grafikou s přehledem a gameplay... no to ti řeknu až to dohraju :D
Autor: Odesláno: 19:57, 10.11.2015ID: 426f8eNahlásit Vaultmasterům
Já jedu pod minimální požadovanou výbavou s grafikou na minimu a vypadá to hůř než NV, ale NV se takhle děsivě nelagovalo. Jinak ho ho hodnotím jako horší NV, ale pořád je to nadprůměrná hra- jenom mě štve, že zmizeli skilly- pokud budou pokračovat tímhle směrem, tak Fallout 6 bude spíš než Fallout nějaké CS či něco takového, prostě z toho mizí RPG prvky.
Autor: zvědavecOdesláno: 01:23, 11.11.2015ID: 33063cNahlásit Vaultmasterům
Snad se k tomu vyjádří ti jež hru hrají. Je pravda, že naskriptované monology které vede hráč sám k sobě v podstatě omezují děj hry? To by byla ukrutná bota v rpg hře.
Autor: DivnejPavoukOdesláno: 07:47, 11.11.2015ID: 51fdfcNahlásit Vaultmasterům
Tak asi hrajeme každý jinou hru :D I když stáhnu 4 až na minimum a NV nastavím na ultra tak se graficky stejně nechytá (jinak je NV bezkonkurenčně nejlepší RPG které jsem zatím hrál, to nemůžu říct nic). Po herní stránce.. konečně opravili to debilní lotování a vats mi ted taky přijde lepší... nevím, zatím jsem prostě nadšený.
Autor: ChekotayOdesláno: 11:09, 11.11.2015ID: 7035eeNahlásit Vaultmasterům
Přijde ti F:NV lepší než M&MVII? O_o Vím, že to jsou trošku jiné odrůdy RPG, ale pro mě etalon. :-D
Autor: toudi_skOdesláno: 18:15, 13.11.2015ID: 32b822Nahlásit Vaultmasterům
V.A.T.S. v F4 mi pripadá skôr ako obšlahnutý bullet time z hry Max Payne
Přidat komentář

Pravidla diskuse

  • Příspěvky nesmí porušovat platný právní řád České republiky ani nabádat k jeho porušování.
  • Příspěvky nesmí obsahovat reklamu.
  • Příspěvky nesmí být přehnaně vulgární nebo primitivní.
  • Žádné příspěvky typu "První !!69".
Za porušení pravidel hrozí smazání příspěvku, permanentní BAN nebo kontaktování Policie ČR. Provozovatel si vyhrazuje právo uchovávat, zaznamenávat a v případě potřeby zveřejnit IP adresy všech přispívajících. Jakékoliv připomínky prosím pište na adresu abuse (zavináč) madbrahmin (tečka) cz.

Jak vypadá BAN na madbrahmin.cz? Spočívá v přidání Vaší IP adresy do firewallu přímo na serveru - cokoliv pod madbrahmin.cz tedy pro Vás přestane ve světě internetu existovat. Madbrahmin.cz se ve Vašem prohlížeči již nikdy nenačte.