.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Chekotay, 2015-11-10 17:37:00,

Fallout 4

Takže další Bethesdí počin je na světě. Pár lidí z brahmíny to hraje a jejich postřehy si můžete přečíst ve zvláštní sekci našeho fóra. Pár hlášek:
- Mě to zatím dost baví (takový lepšejší Skyrim with guns.
- To, co jsme všichni čekali, tak nedělejme překvapené
.
- Nekupujte to.
- Animace a fyzika jsou navázány na framerate. Navázány na FRAMERATE. NAVÁZÁNY NA FRAMERATE!
Obdobně aktivní je i náš klub na Hofylandu.

Jo a Mrakoplaš objevil hudbu s pěkným videem.

Sdílet na Facebooku
Autor: LotrOdesláno: 20:37, 10.11.2015ID: 51d8e2Nahlásit Vaultmasterům
Páni... tak tady to dobře umřelo. Kdysi TOP web o této sérii, dneska už jen starý opuštěný vault... jako v těch hrách :))) škoda, škoda...
Autor: ChekotayOdesláno: 20:52, 10.11.2015ID: 7035eeNahlásit Vaultmasterům
Tak ono není moc o čem psát, Fallouty jsme projeli křížem krážem a ty střílečky od Bethesdy nikoho moc nebaví. :o) A všichni vaultmasteři mají docela dost práce, Jaw staví barák, Ratman se stará o děcko, Daemon překládá Fallout Resurrection do angličtiny, já jsem věčně v protiatomovém krytu... :-D
Jednoduše řečeno, nejen, že není, kdo by psal, ale ani není moc o čem psát.
Ale pořád ještě máme literární soutěž! :-)
Autor: FonixinOdesláno: 21:22, 10.11.2015ID: 70aab6Nahlásit Vaultmasterům
Ta hra je neskutečná střílečka. Jestli tohle dostane nějaké ocenění, tak si špatný F3 zaslouží snad Game of the century a F:NV Game of the millenium.
Skutečně jsem tu hru vypnul když jsem získal Power armor a vyslechnul si pár neskutečně špatných dialogů. Čekal jsem, že se Bethesda z F3 nepouči, nicméně v tomto případě bych byl za F3 vlastně rád.
Autor: DivnejPavoukOdesláno: 07:51, 11.11.2015ID: 51fdfcNahlásit Vaultmasterům
Tím Power Armorem se nenech znechutit, po pár minutách mu dojde štáva a odstavíš ho do rohu. Fakt nechápu ty negativní reakce, já jsem upřímně nadšený.. ale už jsem nespal dva dny tak možná proto :D
Autor: BůčaOdesláno: 12:29, 11.11.2015ID: 51602eNahlásit Vaultmasterům
To Fonixin: ... Ty si koupíš hru za litr(která má herní potenciál několik desítek hodin) a za půl hodiny ji vypneš ? .... Nebo to jsou jenom kecy, dle toho cos viděl v preview gameplay ? ....

Já osobně chci doma mít levitujícího robota, co mi bude ráno připravovat kávu a říkat: "Enjoy your coffee sir"
Autor: ChekotayOdesláno: 14:09, 11.11.2015ID: 7035eeNahlásit Vaultmasterům
Kávovar postavený na drona, k tomu walkman... :-D
Autor: BystroushaakOdesláno: 15:52, 11.11.2015ID: 524bb4Nahlásit Vaultmasterům
> Ty si koupíš hru za litr

Lol.

> Já osobně chci doma mít levitujícího robota, co mi bude ráno připravovat kávu a říkat: "Enjoy your coffee sir"

A přitom ti tou tryskou podpálí celý barák.
Autor: BůčaOdesláno: 10:29, 12.11.2015ID: 51602eNahlásit Vaultmasterům
V tu chvíli mne vůbec nenapadlo, že by ten robot nechtěně podpálil celý barák :D ...
Autor: lightbrandOdesláno: 03:06, 14.11.2015ID: 50eb5aNahlásit Vaultmasterům
No jo na brahmíně všichni zamrzli u Fallouta 2 a nic jiného ať jakkoliv dobrého neuznávají, Fallout 4 je podle mě zatím nejlepší pokračování hry.... super... (dokonce i to stavění mě baví :-D )
Přidat komentář

Pravidla diskuse

  • Příspěvky nesmí porušovat platný právní řád České republiky ani nabádat k jeho porušování.
  • Příspěvky nesmí obsahovat reklamu.
  • Příspěvky nesmí být přehnaně vulgární nebo primitivní.
  • Žádné příspěvky typu "První !!69".
Za porušení pravidel hrozí smazání příspěvku, permanentní BAN nebo kontaktování Policie ČR. Provozovatel si vyhrazuje právo uchovávat, zaznamenávat a v případě potřeby zveřejnit IP adresy všech přispívajících. Jakékoliv připomínky prosím pište na adresu abuse (zavináč) madbrahmin (tečka) cz.

Jak vypadá BAN na madbrahmin.cz? Spočívá v přidání Vaší IP adresy do firewallu přímo na serveru - cokoliv pod madbrahmin.cz tedy pro Vás přestane ve světě internetu existovat. Madbrahmin.cz se ve Vašem prohlížeči již nikdy nenačte.