.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Armyboy, 2016-01-22 23:29:33, Bonusweb

Konečně důstojný nástupce původních Falloutů?

Pro hardcore fans skončila série Fallout druhým dílem a vše co přišlo potom, už pouze zneužívá její jméno.

Stejně uvažují i v srbském herním studiu Stygian Software a proto vytvořili hru, která je původním Falloutům hodně podobná a dohrát jí až do konce je opravdová výzva. Protože tahle hra Vám nic nedaruje, chyby neodpouští a budete u ní muset použivat mozek, což u drtivé většiny dnešních her opravdu nehrozí.

Více viz recenze v odkazu.

Sdílet na Facebooku
Autor: Jakub z DobročanOdesláno: 23:19, 3.2.2016ID: 42bb5aNahlásit Vaultmasterům
Vypadá to jako pořádný Hardcore, ale bez CZ nevím, nevím. Navíc k projektům jednoho člověka mám vždy trochu obavy. Rebel Galaxy a RTS Meridian byly od jednoho človíčka a byly to srajdy. Pokud tu hru někdo někde nerozebere a neuklidní mě, že se nemusím bát investovat tam 60 hodin, tak asi ne.
Autor: HacendadoOdesláno: 07:26, 4.2.2016ID: 42e1feNahlásit Vaultmasterům
Odvážím se kacířské myšlenky, že než o nástupci bychom mohli mluvit o pokořiteli. :-D UnderRail je RPG, které působí jak Homerova Odyssea - zvlášť, když ve hře neexistuje mapa - to se uvádí v recenzích jako nedostatek, ale sám za sebe můžu říct, že v žádné jiné hře jsem neměl takový pocit beznaděje, jako když jsem bloudil v podzemních tunelech, všude kolem potvory schopné zabít postavu na 2-3 zásahy a jaká to byla úžasná radost, když jsem našel východ. To mi trochu připomnělo hru Fredloader z osmibitů, kde se v bludišti hledá východ z pyramidy. Svět v UnderRailu je propracovaný, logický, questy nápadité. Crafting bezkonkurenční, ekonomika funguje (obchodníci nevykupují všechno), takže nehrozí situace, že v půlce hry je postava milionářem.. Tohle všechno funguje, užíváte si to desítky, možná i stovky hodin, dokud... dokud nenarazíte na level cap. Ten je nesmyslně nastaven na 25, což je u takto obsáhlé hry kardinální chyba, zvlášť ve finální části hry. Můj názor je ten, že strop by měl být tak na levelu 35-40 nebo dát na konci možnost jiného řešení než se do finále probojovat/proplížit v závislosti na skillech jiných, než jsou bojové.
Autor: SybrakosOdesláno: 14:19, 8.2.2016ID: 60c97aNahlásit Vaultmasterům
Je kacirstvim i takovy Ressurection?
Autor: PowerackOdesláno: 03:12, 15.2.2016ID: 424818Nahlásit Vaultmasterům
Podle mně neprodejnej kus, za kterej se prostě nevyplatí vyhazovat peníze. A nehrál bych to ani zadarmo. Dle mýho názoru nejlepší byl Fallout 2 a tečka. Ressurection jsem si užil, to jo, ale dvojka byla prostě paráda.
Autor: MaxsonOdesláno: 00:41, 16.2.2016ID: 6f981eNahlásit Vaultmasterům
Powerack: Jo dvojka byla skvělá a parádně dlouhá, ale mě se do srdce nejvíc vryla jednička, černej humor byl taky, ale celkově to bylo takový temnější, všude byla cejtit taková správně depresivní atmosféra a to je správně, je to přece zdevastovanej svět po nukleární válce... a přesně v tom duchu pokračoval ressurection za což dík. Dvojka byla v tomhle směru taková odlehčenější, ale jako milovník černýho humoru sem si to taky moc užil.

Jinak Tactics sem si užíval taky moc ikdyž to bylo něco trochu jinýho... tomu bych to jméno Fallout taky neupíral.

Underrail vypadá zajímavě, ale s falloutem bych to nesrovnaval... snad jen krome nejakejch okopcenejch mechanismu a toho ze to neni zrovna jednoduchy.
Autor: SaPéROdesláno: 11:00, 20.2.2016ID: 700d48Nahlásit Vaultmasterům
Sybrakos: Ressurection rozhodně neni kacířství, naopak. A navíc se kvalitou na 100% vyrovná 1&2.
Autor: MaxsonOdesláno: 11:59, 20.2.2016ID: 6f981eNahlásit Vaultmasterům
SaPéR: amen... za mě je v některejch směrech i o fous lepší ;)
Autor: SaPéROdesláno: 15:35, 21.2.2016ID: 700d48Nahlásit Vaultmasterům
Maxson: pro mě vlastně Ressurection asi taky. Hodně se mi líbilo, jak to na začátku bylo v pustině fakt hard s tou prskavkou na jeden náboj. A taky to, že hra obsahuje velký množství stylový řežby a bitek. Taky super vzpomínka na první návštěvu Albequerque, kdy jsem tam přišel v noci - to mělo fakt atmosféru jak svině i díky tý psycho nemocnici a nový hudbě. Podobnej mazec jako první návštěva New Reno v F2 :) Jo a tvoje slova o F1 taky souhlas.
Autor: JohnnyOdesláno: 09:46, 1.3.2016ID: 60a4c0Nahlásit Vaultmasterům
Ach jo, parta otyloňů tu zase plaká nad tím, že po F2 nebylo nic lepšího. Ano, pro mě je F1 top hra všech dob a F2 pokračování top hry všech dob, ale smiřte se s tím, že dneska už vám hru v 256 barvách s izometr. pohledem nikdo nevyrobí. Nebaví mě tady co tejden číst o tom, jak to před 20 lety bylo super. F3 a F4 rozhodně nejsou špatný hry, i když je to něco jinýho a na F1 a F2 nedosahujou ani trochu, to už víme. F: New Vegas si ale rozhodně jméno zaslouží.

Ani top hra jako F1 nebyla bez chyb a nezapomenu, jak mě Ian několikrát bloknul v uličce a musel jsem loadovat dvě hodiny starej sejv.
Autor: valcikOdesláno: 10:50, 5.3.2016ID: 70d1caNahlásit Vaultmasterům
Ulička sa dá odblokovať 10mm samopalom - postav sa tesne k Ianovi, naši doňho jednu dávku a kráčaj preč. ^^
Přidat komentář

Pravidla diskuse

  • Příspěvky nesmí porušovat platný právní řád České republiky ani nabádat k jeho porušování.
  • Příspěvky nesmí obsahovat reklamu.
  • Příspěvky nesmí být přehnaně vulgární nebo primitivní.
  • Žádné příspěvky typu "První !!69".
Za porušení pravidel hrozí smazání příspěvku, permanentní BAN nebo kontaktování Policie ČR. Provozovatel si vyhrazuje právo uchovávat, zaznamenávat a v případě potřeby zveřejnit IP adresy všech přispívajících. Jakékoliv připomínky prosím pište na adresu abuse (zavináč) madbrahmin (tečka) cz.

Jak vypadá BAN na madbrahmin.cz? Spočívá v přidání Vaší IP adresy do firewallu přímo na serveru - cokoliv pod madbrahmin.cz tedy pro Vás přestane ve světě internetu existovat. Madbrahmin.cz se ve Vašem prohlížeči již nikdy nenačte.