.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Chekotay, 2016-12-25 16:12:25,

Internetová generace je roztěkaná

Začne psát jednu věc a pak pokračuje něčím zcela jiným. To se stalo osudným další Firejsově povídce s lakonickým názvem Internet. Obdržela průměrnou známku 3,0 a v minulých ročnících by se stala předělovou, nebo´t po ní by začínalo druhé kolo. Ovšem v minulých ročnících také leželo těžiště povídek hluboko pod trojkou, zatímco letos jsme buďto hrozně vyměkli, anebo jste vy začali psát opravdu dobře, a proto jsem posunul laťku druhého kola až na známku 2,0, tedy lehce nad polovinu žebříčku.

Cheky: 2
Meehail: 4
Ssyx: 3
Tína: 3
Viky:3
Meehailove hodnotenie:
Nevýrazná poviedka z kategórie "Ďalšia", ktorej názov navyše príliš nekorešponduje s obsahom. Trochu napätia, trochu viac opisu postapo sveta a masakru, trochu príšer, trochu sosákov pripravujúcich sa na ejakuláciu, jednoducho taká všedná klasika, na ktorú som zabudol krátko po dočítaní a pri písaní hodnotení som ju musel znova preletieť, aby som si spomenul. Fakt, že na konci hlavný „hrdina“ (dúfam) nechtiac pôsobí ako pedofil, jej rozhodne nepomohol.

Ssyxoj hodnocení:
Lidožravé inteligentní chobotnice jsou fajn nápad, ale s internety moc nesouvisí a povídka je místy moc roztahaná. Takový průměr.

Tinino hodnocení:
Už z první věty jsou znát "kvality" autora. Zlatý Word, který stále ještě nedokáže opravovat shodu podmětu s přísudkem, díky němu je aspoň jasné, kdo umí česky, a kdo ne. Za větu "Sosák se začal třást a nafukovat. Připravoval se k ejakulaci." možná hodnocení trochu zvednu, ale je to docela o ničem, ukecané tam, kde byl tomu prospěla akčnost, i když námět by mohl být prima, vlastně opět neduh lidí, co neumí napsat krátkou povídku (sama to neumím) - atmosféru to nemá, děj taky ne. Nepochopila jsem, co s tím vší má vlastně společný titulní internet.

Vikyino hodnocení:

Lidožravé chobotnice. Nuda, průměr, moc ukecané.

Sdílet na Facebooku
Autor: FirejsOdesláno: 18:35, 26.12.2016ID: 705aa6Nahlásit Vaultmasterům
Mehaile? Co by bylo na hrdinovi-pedofilovi špatně? Je to postapo ne červená knihovna... Počkej si na sequel, prequel anebo spinoff - tam se třeba dozvíš něco více a možná ukojíš svou představivost. :)

Jinak s hodnocením v celku souhlasím - začátek je skutečně z jiné povídky ale napětí a akce je tam docela dost. Jen občas to ulétává trochu do ztracena. Chtělo by to trochu přepsat.


Autor: meehailOdesláno: 11:41, 27.12.2016ID: 51152cNahlásit Vaultmasterům
Čo je na takej postave dobré? Pre mňa je to jednoducho nesympatická bodka za poviedkou, ktorá mi veľa nedala.
Ale ber to ako môj osobný názor. Ak sa niekto stotožňuje s pedofilnými hrdinami, nech sa páči.
Přidat komentář

Pravidla diskuse

  • Příspěvky nesmí porušovat platný právní řád České republiky ani nabádat k jeho porušování.
  • Příspěvky nesmí obsahovat reklamu.
  • Příspěvky nesmí být přehnaně vulgární nebo primitivní.
  • Žádné příspěvky typu "První !!69".
Za porušení pravidel hrozí smazání příspěvku, permanentní BAN nebo kontaktování Policie ČR. Provozovatel si vyhrazuje právo uchovávat, zaznamenávat a v případě potřeby zveřejnit IP adresy všech přispívajících. Jakékoliv připomínky prosím pište na adresu abuse (zavináč) madbrahmin (tečka) cz.

Jak vypadá BAN na madbrahmin.cz? Spočívá v přidání Vaší IP adresy do firewallu přímo na serveru - cokoliv pod madbrahmin.cz tedy pro Vás přestane ve světě internetu existovat. Madbrahmin.cz se ve Vašem prohlížeči již nikdy nenačte.