.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Chekotay, 2017-02-28 22:50:28,

Brahmíní vemeno: Vítězové

Napřed jsem si říkal, že vítěze vyhlásím až v hospodě na sešlosti, jenže pak mi došlo, že se těžko budeme bavit o vítězných povídkách, když je většina osazenstva nebude znát. Ovšem zase se nechci vzdávat prvku překvapení a nějakého toho napětí, a proto jsem se rozhodl pro kompromis: Zveřejním teď naráz všechny tři finální povídky, ale jejich hodnocení přijdou na řadu až po vyhlášení.
Takže, jak mi ty povídky přišly do e-mailu popořadě:

Jiří Sládek zaslal povídku Rapid Fire.

Psychotic vyslal do boje povídku Tuhé vepřové.

A Filip Vosáhlo nás obeznámil s tím, co se stane tomu, Kdo si zvolí tmu.

Všechny tři povídky dosáhly v prvním kole čisté jedničky, všechny tři jsou vtipné a myslím, že všechny tři představují chutnou třešničku na dortu naší soutěže.

 

Sdílet na Facebooku
Autor: PsychoticOdesláno: 22:02, 1.3.2017ID: 429576Nahlásit Vaultmasterům
Gather 'round, gather 'round, place your bets!
Autor: PsychoticOdesláno: 15:20, 3.3.2017ID: 33c79cNahlásit Vaultmasterům
Ujel mi do té vaší vesnice vlak. Snad to tam beze mne 45 minut vydržíte!
Autor: ChekyOdesláno: 13:22, 4.3.2017ID: 7035eeNahlásit Vaultmasterům
Jo, my jsme si říkali, že ti zdechl kůň. :)
Přidat komentář

Pravidla diskuse

  • Příspěvky nesmí porušovat platný právní řád České republiky ani nabádat k jeho porušování.
  • Příspěvky nesmí obsahovat reklamu.
  • Příspěvky nesmí být přehnaně vulgární nebo primitivní.
  • Žádné příspěvky typu "První !!69".
Za porušení pravidel hrozí smazání příspěvku, permanentní BAN nebo kontaktování Policie ČR. Provozovatel si vyhrazuje právo uchovávat, zaznamenávat a v případě potřeby zveřejnit IP adresy všech přispívajících. Jakékoliv připomínky prosím pište na adresu abuse (zavináč) madbrahmin (tečka) cz.

Jak vypadá BAN na madbrahmin.cz? Spočívá v přidání Vaší IP adresy do firewallu přímo na serveru - cokoliv pod madbrahmin.cz tedy pro Vás přestane ve světě internetu existovat. Madbrahmin.cz se ve Vašem prohlížeči již nikdy nenačte.