.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Ratman, 2017-03-31 22:14:13, https://geekreply.com/

První záběry z Fallout 5!

(Apríl :-)) Konečně je to tady! Třetí největší tahák tohoto roku (hned po nové sérii Hry o trůny a Power rangers ve filmu) byl dnes alespoň malinko poodhalen resp. světlo světa spatřilo několik screenshotů z připravovaného pokračování Falloutu "4" s pořadovým číslem (překvapivě) 5.  Podotýkám, že důvod použití úvozovek vám bude jasný snad ihned po shlédnutí prvních záběrů. Je neuvěřitelné, že stejný vydavatel, jako u F3 a F4 se u pátého pokračování vydal diametrálně odlišnou cestou. Z příšerného vlastního pohledu ohlásil návrat ke starému poctivému izometrickému hávu a HLAVNĚ tahovým soubojům ne nepodobným našich milovaných orgií z prvních dvou dílů (přičemž pro milovníky real time boje by měla zůstat možnost hru v libovolném okamžiku alespoň zapauzovat a rozmyslet další postup).
Krom poctivému návratu ke klasickým dialogům s tunou možností se můžeme také těšit na hutný příběh. Ten se tentokrát bude odehrávat v roce 2248 v režii jednoho z mála přeživších z Vaultu 51, který bude pátrat po záhadných únosech svých druhů. Geografické zasazení do Nevady v oblati vyschlého jezera Gloom Lake nám pak dává alespoň symbolickou naději, že se možná podíváme na některé ze známých míst z předchozích dílů (minimálně by mohlo klapnout New Vegas!).
Nu, nezbývá než doufat, že se hry do slibovaného necelého roku dočkáme. Datum vydání 30.2.2018 zní dle mého soudu příliš optimisticky. Odstrašující pětileté čekání na neustále odkládané pokračování Planescape toho budiž smutným důkazem...


Sdílet na Facebooku
Autor: kocicaninecOdesláno: 09:10, 1.4.2017ID: 7fc390Nahlásit Vaultmasterům
dnes je apríl že:D
Autor: DikobrazOdesláno: 09:23, 1.4.2017ID: 51ff22Nahlásit Vaultmasterům
To, ze tady bude podobny aprílový článek o návratu k izometrickému falloutu jsem si nějak myslel (fakt! Asi proto, ze bych sam takový april udělal....) Ten screenshot me vyhnal slzy do oci..
Autor: NoobiqOdesláno: 12:39, 1.4.2017ID: 6fe4acNahlásit Vaultmasterům
ten screen je brutalny (niekde boli ešte dalšie 2 či 3). velka škoda, že nič také sa neplánuje..
Autor: YerOdesláno: 08:25, 3.4.2017ID: 60a26eNahlásit Vaultmasterům
Napísať že pohlad z vlastných očí je príšerný tak s tým musím rozhodne nesúhlasiť. Mne sa páčia hra z akéhokoľvek pohladu, tu nejde o pohlad ale o spracovanie. Pokiaľ je hra výborne spracovaná, príbeh, postavy, dialógy, svet, hratelnosť, hudba a podobne tak ma pohľad nezaujíma. Falloutov som prešiel všetkých a vôbec mi zmena pohladu nevadila. Nie som ortodoxný fanúšik aby som bol verný len tomu istému spracovaniu a pohladu ako bolo v jednotke a dvojke. Páčia sa mi inovácie a zmeny a Fallouty ma bavia všetky, a je to moja najoblubenejšia séria
Autor: DikobrazOdesláno: 08:37, 3.4.2017ID: 429576Nahlásit Vaultmasterům
Tak urcite, u puvodnich Falloutu jde o to, ze jsou to proste poctive udelane hry s neuveritelnym lore sveta. Muzete je hrat stokrat a stale nachazet nove veci a souvislosti. Trojrozmerny pohled je jenom prostredek.
Co je ale na starych F1 a F2 uzasne je to, ze hrac musi trochu zapojit fantazii, vsechno neni 100% ukazano. I proto maji stare Fallouty svoje uzasne kouzlo. A krivdil bych - stare Fallouty jsou pro me tri. Resurrection je pro me regulerni porce nejkvalitnejsi Fallout zabavy.
Autor: YerOdesláno: 12:32, 4.4.2017ID: 60a26eNahlásit Vaultmasterům
Pre mňa osobne je najlepší Fallout ten 1.5 Resurection. A najhorší Fallout je Fallout Tactics. A čo sa týka Falloutov ostatných tak Fallout 3 a Fallout New Vegas ma bavia viac ako Fallout 1, 2 no ale treba brať tak že 100 ludí 100 chutí, niekoho baví v hre viac zapojiť fantáziu a niekoho viac keď ho hra vedie a viem presne kam ísť a čo urobiť a medzi čím sa rozhodnúť, keď je v tom prehlad skrátka. U starých Falloutov som potreboval návod aby som sa vedel pohnúť a hlavne u Fallout 1 kde mám obmedzený čas na nájdenie vodného čipu. Vo Fallout 3 a New Vegas som návod nepoužil ani raz a ešte som si ich aj viac užil ako 1 a 2. Ale ten 1.5 Resurrection prekonal všetkých Falloutov, ten ma bavil úplne najviac. No ale každého baví niečo iné jak som už povedal tak to treba rešpektovať
Autor: ChekyOdesláno: 20:40, 5.4.2017ID: 7035eeNahlásit Vaultmasterům
Fasa zpráva, no akosi od tých čias, čo vyšiel Zaklínač III netreba hrať iných hier.
Autor: YerOdesláno: 22:12, 5.4.2017ID: 60a26eNahlásit Vaultmasterům
Zaklínač 3 je najlepšie RPG zo všetkých a žiadne naňho nemá to uznávam :) ale treba hrať aj iné hry, ako napríklad Fallout :)
Autor: Henry ThornOdesláno: 12:09, 7.4.2017ID: 60557aNahlásit Vaultmasterům
To se mi nelíbí...:(
Autor: LukeOdesláno: 21:03, 8.4.2017ID: 60544eNahlásit Vaultmasterům
Yer: Tactics byl skvělej... trochu jinej zážitek, ale souboje v týmu sem si užíval. Jen poslední misi sem nedokázal zdárně dokončit... ať sem udělal co sem udělal, pokaždy mi to napsalo že bomba partu sundala nebo tak nějak... už je to nějakej pátek :D to jediný mi trochu kazilo dojem.

3 byl průser, tupost nad tupost, nw az na rozhovory fungoval. Na 4 neni dost kvalitní železo, tak teď nevim jestli je to dobře nebo ne :D
Autor: YerOdesláno: 13:00, 9.4.2017ID: 60a26eNahlásit Vaultmasterům
Tak u Fallout 3 je jediný prúser bugy ktorých je tam fakt dosť, ale dá sa to vyriešiť cheatmi, napr keď sa ti zasekne úloha tak sa dá dokončiť napísaním príslušného kódu. A vela vecí je tam tak riešených. Viem nemalo by to tak byť ale čo už... Inak je tam prekrásny velký zničený svet, lepšie spravený jak vo Fallout 1,2, ďalej vela zaujímavých úloh a dobrý hlavný príbeh. Samozrejme vo Fallout 1 a 2 príbeh a úlohy boli lepšie rozvinutejšie ale tam zas človek potreboval návod a bolo to dosť neprehladné, zatial čo u Fallout 3 vieš pekne kam ísť a čo robiť a žiadny návod nepotrebuješ. Všetko má svoje pro a proti. Rozhodne Fallout 3 nie je prúser a že je robený na engine Elder Scrolls mi absolútne nevadí. A New Vegas mám ešte radšej, ten sa velmi vydaril ešte viac jak Fallout 3. Taký Fallout 4 som ešte nehral takže neviem tiež povedať. No a keby chceli spraviť Fallout 5 v izometrickom pohlade ako boli prvé časti, bol by v tom pekný prehlad bez použitia návodu ako v nových Falloutoch a prekrásny zničený svet s množstvom zaujmavých úloh a výborným príbehom tak by som to hrozne rád uvítal a to myslím že každý fanúšik Falloutu
Autor: DanielsanOdesláno: 09:18, 17.4.2017ID: 6fe572Nahlásit Vaultmasterům
To Luke:

Vojaky si musel schovat v tom bunkru na zacatku mapy. Vždycky jsem všechno vykosil, pak je tam schoval a s jednim vojakem odpalil bombu a doběhl do krytu, parač běhal hezky rychle.... :)
Autor: XmanOdesláno: 19:53, 26.4.2017ID: 602f8eNahlásit Vaultmasterům
Párač uměl řídit? Teď budu muset najít starý cd s FT abych to vyzkoušel :D
Autor: valcikOdesláno: 22:18, 11.5.2017ID: 33c606Nahlásit Vaultmasterům
Skaza a zmar! Odvrhni trojku a rúbaj heretika!
Autor: 1Odesláno: 00:36, 11.3.2018ID: 611b22Nahlásit Vaultmasterům
1
Přidat komentář

Pravidla diskuse

  • Příspěvky nesmí porušovat platný právní řád České republiky ani nabádat k jeho porušování.
  • Příspěvky nesmí obsahovat reklamu.
  • Příspěvky nesmí být přehnaně vulgární nebo primitivní.
  • Žádné příspěvky typu "První !!69".
Za porušení pravidel hrozí smazání příspěvku, permanentní BAN nebo kontaktování Policie ČR. Provozovatel si vyhrazuje právo uchovávat, zaznamenávat a v případě potřeby zveřejnit IP adresy všech přispívajících. Jakékoliv připomínky prosím pište na adresu abuse (zavináč) madbrahmin (tečka) cz.

Jak vypadá BAN na madbrahmin.cz? Spočívá v přidání Vaší IP adresy do firewallu přímo na serveru - cokoliv pod madbrahmin.cz tedy pro Vás přestane ve světě internetu existovat. Madbrahmin.cz se ve Vašem prohlížeči již nikdy nenačte.