.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Armyboy, 2017-05-29 18:21:42, Doupě.cz

Fallout 4 a virtuální realita

Fallout 4 versus virtuální realita, neboli Fallout 4 VR bude oficiálně představen na letošním veletrhu E3 v Los Angeles, takže kdyby jste náhodou měli cestu kolem...
PR oddělení Bethesdy tvrdí, že to bude "nejneuvěřitelnější věc, co jsme kdy viděli", takže honem kupovat na 13. až 15. červen letenky :)

A jak to dopadlo? (Dopsáno po E3)
Takto: Trailer Fallout 4VR. Co to znamená VR a která další střílečka bude do VR konvertována. 
A tahle krátká recenze naznačuje, že to možná nebude úplně dobrý krok kupředu. Jedndouše řečeno, co vypadá docela dobře na monitoru, je po zvětšení do "reálného prostoru" hrozně velké a prázdné.

Sdílet na FacebookuU článku zatím nejsou žádné komentáře.
Přidat komentář

Pravidla diskuse

  • Příspěvky nesmí porušovat platný právní řád České republiky ani nabádat k jeho porušování.
  • Příspěvky nesmí obsahovat reklamu.
  • Příspěvky nesmí být přehnaně vulgární nebo primitivní.
  • Žádné příspěvky typu "První !!69".
Za porušení pravidel hrozí smazání příspěvku, permanentní BAN nebo kontaktování Policie ČR. Provozovatel si vyhrazuje právo uchovávat, zaznamenávat a v případě potřeby zveřejnit IP adresy všech přispívajících. Jakékoliv připomínky prosím pište na adresu abuse (zavináč) madbrahmin (tečka) cz.

Jak vypadá BAN na madbrahmin.cz? Spočívá v přidání Vaší IP adresy do firewallu přímo na serveru - cokoliv pod madbrahmin.cz tedy pro Vás přestane ve světě internetu existovat. Madbrahmin.cz se ve Vašem prohlížeči již nikdy nenačte.